Weekend u Andiego VOL.4 OgonkiSummerEdit
Odpowiedz do tematu

:
Dzięki Andy za kolejną edycję, tym razem Stańczyki, ten święty Gral, zaliczone, choć nie obyło się bez deszczu tradycyjnie. Dzięki wszystkim za pamięć i wspaniały prezent urodzinowy, choć same urodziny dopiero za ponad tydzień, ale nie wypadało mi przyjechać na tak zacną imprezę z pustymi rękami, myślę, że wam poczęstunek smakował, i jeszcze raz dzięki.

Andy czekamy na Winter Edition

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
:
Dziękuję za kolejne Ogonki. Mimo powrotu w burzy i gradobiciu było jak zawsze super. Uściski dla towarzysza podróży Studiego i wybranie na prawdę malowniczej drogi do Ogonek :)
Szczególne podziękowania dla Andiego za użyczenie Fazeratti na cały dzień :*

Widzimy się niebawem ;)

baja bongo i do przodu :D
giełes pińcet eeeee -> Fazeratti FZS600 (Paszczak)
:
Andy się oświadczył ... i dostał kosza :cwaniak: :rotfl:

FOTKI I FILMY (z Ankowego driftu tylko dźwięk)

:
I gdzie ten dźwięk? :P

baja bongo i do przodu :D
giełes pińcet eeeee -> Fazeratti FZS600 (Paszczak)
:
Ogonki vol. 4 w skrócie https://m.youtube.com/watch?v=4BvPuh-loGI

Nie wierzę w życie pozazlotowe
:
pierwszy film - 27 sekunda :)

:
mam nadzieję, że dobrze dodałam :D

https://goo.gl/photos/2psy3s3ReHpKpsCS7

baja bongo i do przodu :D
giełes pińcet eeeee -> Fazeratti FZS600 (Paszczak)
:
Moje pierwsze Ogonki i jasne, że nie ostatnie :) Było super :) Dzięki Andy i całej ekipie:) Zdjęcia wrzucę wieczorem :)

Człowiek to jedyna istota na ziemi która zetnie drzewo zrobi z niego papier i napisze na nim "Ratujcie drzewa"
:
Anka eS napisał/a:
mam nadzieję, że dobrze dodałam

coś namieszałaś, bo są i z majowych zdjęcia - np. jest Ciapek, Squarek, jest obrotowa kawiarnia i kilka innych

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
:
studi napisał/a:
Anka eS napisał/a:
mam nadzieję, że dobrze dodałam

coś namieszałaś, bo są i z majowych zdjęcia - np. jest Ciapek, Squarek, jest obrotowa kawiarnia i kilka innych



tak miało być :)

baja bongo i do przodu :D
giełes pińcet eeeee -> Fazeratti FZS600 (Paszczak)
:
Proszę obiecane fotki :) Ekipa poszukiwawcza była konkretna to mi się podoba :D

https://goo.gl/photos/vnh6EnCPvfGm3v7R8

Człowiek to jedyna istota na ziemi która zetnie drzewo zrobi z niego papier i napisze na nim "Ratujcie drzewa"
:
Valdi napisał/a:
Andy się oświadczył ... i dostał kosza

Codziennie mogę takie kosze dostawać.... :rotfl:

Co prawda pogoda nie rozpieszczała, ale ekipa dopisała :D <piwo> :bat2: Dzięki wszystkim za przybycie, wspólną zabawę i poszukiwania garnka złota :P Studi jeszcze raz :urodziny: i dziękówa za poczęstunek-cztery puste beczki zostawiłem obok koszy, niestety się nie mieściły :hyhy:
Pomimo niesprzyjającej aury Stańczyki zaliczone, pozostaje jednak Suwalszczyzna, jezioro Hańcza i okolice, także nie wykluczam kolejnej edycji ;) Miejscówka chyba niezła? :]

Moje fotki tutaj Duża wilgotność sprawiła, że nie wszystkie są ostre. Wiele z nich objęła cenzura ;) Oczywko można kopiować i wykorzystywać do swoich celów :cool:

Arcisz nie gniewaj się! :kijemgo: Jeszcze nie raz posiedzimy razem przy barze! :impreza <miłość>
Także ten tego... DASDRONERODODENDRONE! :rotfl: :rotfl: Do następnego! :rotfl: :rotfl:

:
Wow Andrzeju! Ile zdjęć :hyhy:
Dalej utwierdzam się w tym, że najlepiej wyglądam w kasku :rotfl:

baja bongo i do przodu :D
giełes pińcet eeeee -> Fazeratti FZS600 (Paszczak)
:
Tak Andy duża wilgotność przełyku :) To na pewno to :) I tak fajnie, że mamy tyle zdjęć :)

Człowiek to jedyna istota na ziemi która zetnie drzewo zrobi z niego papier i napisze na nim "Ratujcie drzewa"
:
poszukiwacze skarbów znaleźli przedwojenny ciężarek kierownicy ^^

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.