Trasa po mazurach
Odpowiedz do tematu

: Trasa po mazurach
Siema, jest pomysł na zjechanie Mazur wzdłuż i wszerz, stąd pytanie do lokalsów lub osób, które znają jakieś fajne drogi w tym rejonie o coś godnego polecenia. Co chciałbym objechać na chwilę obecną, na pewno Olsztyn, Mrągowo > Giżycko, Ełk, Augustów, Suwałki...i co tam jeszcze jest ciekawego?

Poza sprawdzonym odcinkiem 40 km z Mrągowa do Giżycka to w sumie nie wiem gdzie tam są jakieś fajne, malownicze trasy z dobrym asfaltem i winklami, bo przyznam ze smutkiem, że bardzo słabo znam te rejony :( co najwyższa pora zmienić. Ktoś coś podpowie? :)

I Vice MotoMissa stycznia!...po detoksie...
:
Polecam trasę Olsztyn-Szczytno (DK53).

Trochę nadrobisz, ale jest fajna trasa :) https://www.youtube.com/watch?v=YwgtZmPDz4E

:
Winkle? Olsztyn - Mragowo koniecznie przez Szczytno a nie DK16 :) Od Wawy do Olsztyna polecam olać S7 i zjechać w Nidzicy na Napiwode, stamtąd powiatowką do DK58, kawałek do Zgniłochy i masz ładny winklowy odcinek DW598 aż do Olsztyna.

[ Dodano: Sro 01 Cze, 2016 ]
Jak zrobisz taką traskę to będziesz zadowolony:
https://goo.gl/maps/1UCr7Ziztju

Miejscowośći:
Nidzica --> Napiwoda --> Zgniłocha --> Olsztyn --> Pasym --> Szczytno --> Ruciane Nida --> Pisz --> Orzysz --> (tuaj można odbić na Olecko, Suwalszczyznę) --> Giżycko --> Ogonki :troll2: --> Węgorzewo --> Srokowo --> Kętrzyn --> Wilkasy :troll2: --> Ryn --> Mikołajki --> Mrągowo --> Szczytno --> Jedwabno --> Olsztynek --> Grunwald --> Kalbornia :troll2: --> Działdowo --> Mława

a kiedy planujesz ruszyć?

Nie wierzę w życie pozazlotowe
:
650 Węgorzewo - Gołdap

ze 40km fajnej nowej traski ;)

Das Drone !!
:
Traska , którą czasami robię:

Olsztyn-Olsztynek to nuda, ale później jest lepiej.

Ostatnio zmieniony przez kempes Sro 01 Cze, 2016, w całości zmieniany 1 raz
Romet Kadet 110 Automatic '90/'91 -> Keeway Matrix '06 -> Suzuki GS 500 '93 -> Suzuki SV650N '03 -> Yamaha TTR 600 -> Jawa 353/04 '61 & Aprilia Pegaso 650 I.E.
:
szczytno - olsztynek
szczytno - olsztyn

moze widokow nie ma, ale winkle i asfalt :ok:

w dni powszednie wpadnij na kawke/piwko do szczytna ;)

http://na2oo.blogspot.com/
sózócki kocurrr
:
DW609 Ukta - Mikołajki, fajne widoki, trochę fajnych ciasnych winkli, jak jechałem 4 lata temu asfalt średni w porywach do fatalny

DW643 od DK16 do Wilkasów, głównie przez wioski, trochę ciasnych ślepych, fajne widoki na jezioro

Możesz także spróbować trasy Kętrzyn - Gierłoż - Parcz - Dłużec - Radzieje - Stawiska - Mamerki i do DW650 wspomnianej przez Oleckiego

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
:
Jesli chodzi o stan nawierzchni krajowek i dróg wojewódzkich to polecam opracowanie skyscraper (na bieżąco aktualizowane) http://www.skyscrapercity...d.php?t=1310317

[ Dodano: Sro 01 Cze, 2016 ]
kempes napisał/a:
Olsztyn-Olsztynek to nuda, ale później jest lepiej.

Mało ze nuda to jeszcze przez rok potrwa tam budowa S51. A prawie rownolegle masz winklową DW598 o której wspominałem. Nie latasz tamtędy?

Nie wierzę w życie pozazlotowe
:
O proszę jak odzew :D fajnie, posklejam Wasze pomysły i wyjdzie coś fajnego :) myślę co by rozbić to na 2-3 dni żeby tez jakieś odwiedziny zrobić ;) Myślę też, że zbierze się jakaś ekipa ;)

Termin? Jakiś przedłużony weekend w czerwcu, albo w lipcu :)

I Vice MotoMissa stycznia!...po detoksie...
:
Daj znać jak będziesz leciał, to może na dzialce będę :) okolice Ostródy ;)

"Życie grozi śmiercią"
:
johnny napisał/a:
kempes napisał/a:
Olsztyn-Olsztynek to nuda, ale później jest lepiej.

Mało ze nuda to jeszcze przez rok potrwa tam budowa S51. A prawie rownolegle masz winklową DW598 o której wspominałem. Nie latasz tamtędy?

Zdarza się :)

Romet Kadet 110 Automatic '90/'91 -> Keeway Matrix '06 -> Suzuki GS 500 '93 -> Suzuki SV650N '03 -> Yamaha TTR 600 -> Jawa 353/04 '61 & Aprilia Pegaso 650 I.E.
:
No to rewelka, będę śledził wątek i jeśli tylko będę na miejscu to się podepnę, chociaż na 1 dzień :)

Nie wierzę w życie pozazlotowe
:
Kcuś musisz spróbować jagodzianek w Olsztynku :D

baja bongo i do przodu :D
giełes pińcet eeeee -> Fazeratti FZS600 (Paszczak)
:
Anka eS napisał/a:
Kcuś musisz spróbować jagodzianek w Olsztynku :D



O tak potwierdzam i dziękuję ;) ciągle pamiętam te czasy jak człek był młody i ...... :P

SÓZÓCKI GS500 -> Hyosung GT650R -> Hyosung Aguila GV650 Limited Edition -> MZ 660 Mastiff -> Buell XB12XT Ulysses
:
o Jagodzianki to tam chyba nie będzie trudno na całej trasie :p

I Vice MotoMissa stycznia!...po detoksie...
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.