Obstawa u Bodzia
Odpowiedz do tematu

: Obstawa u Bodzia
hej, kto wybiera sie z Wawy na obstawe do Bodzia 21.05?

Może jakoś się zorganizujemy i wspólnie wyruszymy?

... ask me no questions and I tell you no lies ...


:
zobacz w temacie, gdzie są ludzie rozlokowani. Tam jest wykaz kto kiedy startuje :) (żółci jadą w sobotę chyba)

baja bongo i do przodu :D
giełes pińcet eeeee -> Fazeratti FZS600 (Paszczak)
:
Ja w sobotę jadę. Jeśli nie będziesz ponaddźwiękową lecieć to się dopisuję :)

: Re: Obstawa u Bodzia
Rage napisał/a:
hej, kto wybiera sie z Wawy na obstawe do Bodzia 21.05?



Bodzia :przestraszony: :przestraszony: :przestraszony:

czuję się pominieta :cring:

I cherish my ignorance on the subject...
:
Ja planuję gdzieś koło 8:30 wystartować w sobotę aby koło południa dojechać na spokojnie, nawet aby nie kusiło zbytnio i wiru w baku nie robić rozważam całą trasę pokonać DK92 a nie A2 ;) ale jak mnie kto przekona to mogę zmienić zdanie ;)

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
:
jak byście jechali DK62 to byśmy mogli się spotkać np. włocławek i jechać razem :)

SÓZÓCKI GS500 -> Hyosung GT650R -> Hyosung Aguila GV650 Limited Edition -> MZ 660 Mastiff -> Buell XB12XT Ulysses
:
no właśnie nie wiem jak jechać czy do Konina a potem Strzelce, Mogilno, Dąbrowa, czy może A2, A1 do Bądkowa i dalej na Inowrocław, a może prze 7, 10 do Płocka dalej do Włocławka i na Inowrocław.

różnica między trasami to 301km 3:30h, 292km 3:15h , 272km 4h

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
:
To jak się już zastanowicie jak jedziecie na wesele do bodzia i DUNJI ;D to dajcie znać ale najlepiej przed łikendem :rotfl:
chyba że już w inowrocławiu ,wtedy sama końcówka w grupie ;)

SÓZÓCKI GS500 -> Hyosung GT650R -> Hyosung Aguila GV650 Limited Edition -> MZ 660 Mastiff -> Buell XB12XT Ulysses
: Re: Obstawa u Bodzia
Ja tam jestem za podróżą przez A2/A1... czemu? Bo kusi i można zrobić wir w baku ;)

poza tym przeciskanie sie pomiedzy samochodami na DK może być męczące.. a ja zrobie 2 razy ta trasę w sobotę, bo niestety ale będę wracał do Wawy ;/

I w ogóle na którą jest to wesele? bo nie mogłem znaleźć tego info...
i tez tak myślę by koło 8-8.30 wyjechać...


dunja napisał/a:


Bodzia :przestraszony: :przestraszony: :przestraszony:

czuję się pominieta :cring:


Dunja nie martw się, jest to obstawa Bodzia, żeby go doprowadzić do kościoła by czasami nie spanikował.. wiesz jaki on delikatny jest :rotfl:

... ask me no questions and I tell you no lies ...


:
o 17 jest ślub, więc koło 16.25-16.3 jest wyjazd z Ośrodka ;)

Krasnal DRZ400E
------------------------------
SÓZÓCKI ll GS500F || Chądzina 600f4i '03 || Brzydal GS650F Dakar|| Jamaszka XT600 '00
:
hmm... myślę, że zdążę :P

baja bongo i do przodu :D
giełes pińcet eeeee -> Fazeratti FZS600 (Paszczak)
:
a to luzik, ja to myslalem ze jakos z rana jest ten slub.. skoro o 17 to spokojnie dotre ;) nawet tak z rana nie musze jechac, ale w sumie fajnie sie z ludzmi spotkac w osrodku

... ask me no questions and I tell you no lies ...


:
To proponuję sobotę 8:30 na BP Pruszków obok węzła na A2 https://goo.gl/maps/dDHozB15RBn będzie można zrobić tankowanie pod korek i w drogę, tak aby paliwa starczyło na 200km do stacji Lotos https://goo.gl/maps/zgCL8HiVCKt gdzie możemy się ew. spotkać z MAXem czeli jakaś 10:15 - 10:30 jak przewiduję

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
:
Sorki Studi ale dziś moto znów odmówiło mi posłuszeństwa i mam gdzieś zwarcie w instalacji,jak to powiedział mechanik prawdopodobnie w rozruszniku -dziwne ale ok do sprawdzenia, i zrobienia ale na pewno nie na łikend :P a więc ja jade puszką niestety :wstyd: bo co mi pozostało :zalamany:

SÓZÓCKI GS500 -> Hyosung GT650R -> Hyosung Aguila GV650 Limited Edition -> MZ 660 Mastiff -> Buell XB12XT Ulysses
:
Zawsze możesz poplecakować ;)

baja bongo i do przodu :D
giełes pińcet eeeee -> Fazeratti FZS600 (Paszczak)
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.