Witam serdecznie forum. Legionowo!
Odpowiedz do tematu

:
Ehh, a ja ograniczyłem się do Sochaczewa i Żyrardowa bo nie sądziłem, że dalej jest coś ciekawego. Okazuje się, że będzie jeszcze sporo nowych tras do obczajenia chociaż do już robi się parę kilometrów z Legionowa. Jeżeli chodzi o ten odcinek z Kazunia do Leszna to o ile nie pomyliłem tras to tam jest bezsensowne ograniczenie do 60km/h na całej długości. Policja też tam często stoi i trzeba mocno uważać.

:
bezel napisał/a:
Jeżeli chodzi o ten odcinek z Kazunia do Leszna to o ile nie pomyliłem tras to tam jest bezsensowne ograniczenie do 60km/h na całej długości

co prawda puszką i po nocy ale mnie kiedyś tam głowa łosia z lasu obserwowała więc może temu te ograniczenia :D

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
:
No tak w końcu okolice parku ale jednak 60 to przesada. Myślę, że głośny wydech również odstrasza zwierzęta ale policjantowi takie tłumaczenie raczej nie wystarczy :kwasny:

:
bezel napisał/a:
głośny wydech również odstrasza zwierzęta


pewnie równie dobrze może je wystraszyć i wtedy właśnie lecą i nie patrzą :P

Das Drone !!
:
Nie no nie mam choppera żeby zwierzęta w panice uciekały :rotfl: Jest głośniej niż samochód więc słyszą z większej odległości. Odpukać, pod moto raczej nic mi nie wyskakuje natomiast pod samochód co chwila jakiś sierściuch <kot>

Co do tras. Dzisiaj nie wytrzymałem i pojechałem na mały rekonesans. Było trochę zimno ale znalazłem pierwszy odcinek, który przyda się do nauki wchodzenia w winkle. Asfalt w miarę dobry, bardzo dobra widoczność, brak drzew na poboczach jedynie średniej wielkości rowy. Ruch prawdopodobnie też niewielki. Oto rodzynek (najlepiej widać na streetview) https://www.google.pl/map...342,14.6z?hl=pl

:
Jak chcesz porządnie i bez stresu poćwiczyć winkle, to na "Bodzię" wpadaj!
http://www.forum.gs500.pl/viewtopic.php?t=17446

:
Niestety czerwiec+ sobota= brak czasu :/

:
Witam moje rodzinne strony :)
Co do tego odcinka uwierz, to ograniczenie akurat ma tam sens i wydech nie da rady na sarny, jelenie i wszędobylskie dziki

Pozdrawiam :rotfl:

baja bongo i do przodu :D
giełes pińcet eeeee -> Fazeratti FZS600 (Paszczak)
:
Anka eS napisał/a:
na sarny, jelenie i wszędobylskie dziki

na szczęście nie ma tam bobrów ;) one potrafią przenosić motocykle i namioty, zwłaszcza po nocy :rotfl:

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
:
o bobrach to słyszałam legendy ;)

baja bongo i do przodu :D
giełes pińcet eeeee -> Fazeratti FZS600 (Paszczak)
:
No dobra jechałem tam ze trzy razy więc może nie mam pełnego obrazu :) Tylko czy rzeczywiście ktoś tam jeździ 60km/h? :evil:

:
Witam, ponownie. 50k km najechane, trzecie z kolei moto :P Po jednym zlocie :wstyd: . Czyli wsiąkłem.

:
znowu Ty? :wstyd:

baja bongo i do przodu :D
giełes pińcet eeeee -> Fazeratti FZS600 (Paszczak)
:
A co Pan sądzi o gazie od zapalniczek?

Suzuki GS500 1998'

sprzedany :(

Suzuki GSX600F 2002'

sprzedany :(
--------------------------------
Suzuki GSX-R 750 1988'
Triumph Sprint 1050 GT 2011'
Honda VFR800 1999'
:
Coraz bardziej się przekonuję ale takie rzeczy to jednak nie u mnie ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.