Wsparcie dla Grubego
Odpowiedz do tematu

: Wsparcie dla Grubego
Zapewne niewielu wie o tragedii, która spotkała Grubego. Otóż parę tygodni temu Gruby, na treningu Kravki, złamał sobie zmieniarkę biegów. Złamanie jest cholernie nieprzyjemne i skomplikowane. Gips długo, a rehabilitacja jeszcze dłużej. Jako, że sytuacja się już w miarę wyklarowała i wszystko wskazuje na to, że będzie dobrze, to jako troskliwy brat, chciałem was prosić o kilka słów wsparcia i szydery dla Grubego. Na pewno będzie mu się lepiej zgrzytało zębami, kiedy zobaczy ładne fotki z pierwszych wiosennych przelotów i radosne gęby znajomych, kiedy on będzie leżał w wyrku i gnił powoli :D

Jeżeli zmieniarka mu się dobrze nie wygoi do zlotu, to będzie zmuszony zmieniać biegi prawą nogą, co oznacza, że będzie musiał na moto siąść tyłem. W sumie lus.


Jakby co, Gruby to ten gejuch w japonkach.
https://photos.google.com/share/AF1QipMJQbNrIBfi6n8PsISznLNPN4jF07kJSphB9eBVAx5PMa6d7rdiFVj6dIAvIYAYag/photo/AF1QipOhQbSflzMSqbZgktPocy5ryHEG5HJq4htzLTnH?key=Q2tvdUJpMmdqaXQyOXBkS0tROS1mUF9iUnVrMWxR


POZDRO!

:
Pozdrówka dla Grubego :)
Ja dzisiaj latałam. Nie za dużo, nie za daleko... ale biegi wchodziły gładko :p

Do zobaczenia na ogólnopolskim :zdrowko:

:
kochany braciszek :kwasny:

Az tak zle ze mna nie jest, w weekend bylem w garazu przepalic maszyne. V4 FTW :hyhy:

betasza napisał/a:
Ja dzisiaj latałam.

A wiosenna fotka gdzie? ;)

Honda VFR750 '94
Honda VT600 obrzyn '95
:
Będzie dobrze Gruby, najwyżej, jak pisał Łełek będziesz zmieniać biegi lewą nogą siedząc tyłem :rotfl: :rotfl:

P.s. Ja dzisiaj śmigałem, wczoraj zresztą też, szkoda że Ty nie możesz... :( :troll2:

:
ja mam chlania firmowe 3 dni kolejno. Za to w piątek może pierwszy raz w tym roku się do roboty na moto przegonie.
Swoją drogą wczoraj organizowałem kolację. Szef dał budżet 1600zl.
Wyszło 1599zl :D Po zjedzeniu czego się dało zrobiliśmy krótką symulacje finansową. Wyszło nam, że starczy nam na 32 drinki long island :D

[ Dodano: Sro 17 Lut, 2016 ]
Edit.
Przepraszam, że na głos powiedziałem. Przez to pewnie w piątek walnie żabami, albo śniegiem.

:
yup. cały tydzień ładnie, przyszedł piątek, są i żaby z nieba. mać mać mać

:
klasyk od dnia premiery :rotfl:

Das Drone !!
:
łełek napisał/a:
yup. cały tydzień ładnie, przyszedł piątek, są i żaby z nieba. mać mać mać

ojej :(

Honda VFR750 '94
Honda VT600 obrzyn '95
:
No ja też polatałem wczoraj i przed wczoraj :) Za ciepło nie było ale banan z mordy nie znikał :D Gruby czego nie odzywasz nie na forum Lubelskim :P ?

Suzuki GS500E 1995 r ---> Sprzedany :)
Yamaha TDM 850 1994 r ---> Sprzedany :)
Suzuki GSX 750 F 2001 r ---> Obecny :D

Zgaś tego Fazera !! :D
:
A jakos nie bylo okazji, ale poprawie sie, obiecuje :)

Honda VFR750 '94
Honda VT600 obrzyn '95
:
W tamtym roku byliśmy na moto ze 3 razy w Puławach ale nie mieliśmy kontaktu do Ciebie :P Może w tym roku się uda ;)

Suzuki GS500E 1995 r ---> Sprzedany :)
Yamaha TDM 850 1994 r ---> Sprzedany :)
Suzuki GSX 750 F 2001 r ---> Obecny :D

Zgaś tego Fazera !! :D
:
Gruby,

Ty wiesz co :rotfl:

:
W taki wypizd? Nie chcialoby mi sie :P

Honda VFR750 '94
Honda VT600 obrzyn '95
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.