Spalanie / Vmax
Odpowiedz do tematu

Cezarek
[Usunięty]
: Spalanie / Vmax
Postanowiłem dowiedzieć się ile Wasze maszyny potrafią i na ile się różnią mimo iż to takie same modele;]

Ja dziś naprawdę przetestowałem moto i na baku (10l) zrobiłem 220 km;] czyli 5l/100km;] głównie trasa;]
maksymalnie z górki bujnął się do 180 ale 170 leci bez problemu;]
dziś też doceniłam tą nowo założoną szybkę bo bez niej 140 to masakra;/

Ostatnio zmieniony przez Cezarek Nie 09 Mar, 2008, w całości zmieniany 1 raz
pootietang
[Usunięty]
:
trasa, miasto-trasa czy miasto ??

:
ja leje zawsze pod kołnierz baku
po przejechaniu 286 km zatankowałem niecałe 14 l
głównie poza miejska spokojna jazda

Suzuki GS 500 '2001 --> sprzedany
Yamaha TDM 850 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSX-R 600 K2 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSR 600 ABS '2006 --> sprzedany
:
Mnie wychodzi coś cztery litry z malutkim haczykiem na setkę.

viktorpl
[Usunięty]
:
Mam drugiego Gsa od 2 tyg jeszcze nie sprawdzilem V-maxa jednak czuć ze ten 1999r jest odrobine słabszy od starszych modeli ... odcinek 600m +/- 100m i 155km/h spalanie przy jezdzie w kilka maszyn po miescie dochodzi pewnie do 7l/100km ale jazda do 80km/h po miescie 5l/100km. Na takiej prawdziwej trasie nie mialem okazji go sprawdzic.

pootietang
[Usunięty]
:
różnie, od 5,3 do 6,1 jak na razie a nie wiem kiedy robiony był serwis gaźników. jak skończy mi się L4 i zacznę normalnie zarabiać to zaraz dam na serwis to może będzie mniej chociaż wydaje mi sie że jest wszystko si.

Plaster
[Usunięty]
:
rocznik 95 przebieg 58tys spalanie od 4,2 do 6

blatomasz
[Usunięty]
:
Średnio 5L na setke. Na pełnym baku 300km robie spokojowo, potem szukam CPNu

RONI:)
[Usunięty]
:
ja tam mam 4,5 ale na trasie nie byłem i maxa prędkości nie testowałem ..cezarek gdzie śmigałeś? ps. lusterko już mam :) :) ..

:
mój pali ok 6 normalnie, na długą trase jeszcze sie nie wybierałem

Cezarek
[Usunięty]
:
Roni dobrze ze masz lusterko szkoda ze pogody nie ma;/
skoczylem na kawalek autostrady do Piotrkowa Tryb;]

Zblewa
[Usunięty]
:
ostatnio moja F-ka spaliła 5 litrow/100km co uwazam za dobry rezultat , no i przejechałem sie na długiej prostej aby sprawdzic v-max...190 km/h nice :)

milowski
[Usunięty]
:
Moje min spalanie to 3,7!! (trasa 80-90 km/h), a max 6,5l żyłowanie maksymalne :)

michal_elwuo
[Usunięty]
:
eee... ja cały bak wyejździłem robiąc 200km. Fakt że tylko i wyłącznie miasto. I to przeważnie z plecaczkiem...

:
Kurde fajnie masz lub kiepski z ciebie matematyk - 10l na 100km? ...albo i więcej bo wątpię że jeździsz do wypalenia całego paliwa włącznie z rezerwą.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.