Mordkowy GS
Odpowiedz do tematu

:
Gs został wyczyszczony po raz pierwszy w tym sezonie. Przetestowałem pastę, Formuła 1. Fajnie się aplikuje bo ma gąbeczkę, nie ma problemu z ścieraniem. Myślę że jest spoko, na pewno lepiej niż TEMPO/TURBO którego używałem w tamtym sezonie. A taki jest efekt:




Tutaj jeszcze z przejazdu na bieszczady :D



A przy okazji mycia wpadła jeszcze naklejka forumowa, niestety z forum Gejesa nie mam :/ :wstyd: :zawstydzony:


Ostatnio zmieniony przez Mordkaaa Wto 02 Sie, 2016, w całości zmieniany 1 raz
SV 650S


Jeśli pomogłem kliknij "+" ;)
:
dobra sprawa z tą pastą widzę ! musze sam przetestować :D

:
nie no szacun za tą zębatke , tak zjechane prawie na kółko to jeszcze nie widziałem :szok:

:
Ostatnimy czasy nic w GSie się nie dzieje, oprócz lania paliwa i jeżdżenia :D
Wpadła tylko naklejka motobandy ale to dawno.
Fotka dla odświeżenia wątku, z jednego z licznych wyjazdów w Bieszczady :rotfl:



Ostatnio zmieniony przez Mordkaaa Czw 11 Sie, 2016, w całości zmieniany 1 raz
SV 650S


Jeśli pomogłem kliknij "+" ;)
:
Napęd masakra, przy taki zużyciu nie zdarzały się jakies przeskoki? :przestraszony:

ladnie jej z tymi białymi kołami !

:
Nie zdarzały, w turystykach widziałem gorsze :D

Białe felgi to słaby pomysł, ciągle są brudne :/

SV 650S


Jeśli pomogłem kliknij "+" ;)
:
Masz jakieś fajne poboczne trasy w bieszczady czy tylko głównymi lecisz? Ostatnio jak już prawie Sanok to skręciłem na Bemowo - jechałem i jechałem i jechałem, a tu żywej duszy. Gdzieś za godzinę się napatoczył jakiś dostawczak. Także w bieszczady tylko z pełnym bakiem. :D

:
Raz tak pojechalem na spontanie i nie tankowalem bo uznalem ze po drodze cos bedzie. Zatrzymywalem sie 2 razy pytac ludzi gdzie tu stacja paliw i akurat braklo mi 200m przed stacja :D

Glownymi jak chce wygodnie jechac, ale mam takie ciekawe trasy, droga troche gorsza ale za to cos nowego. Niestety nie pamietam miejscowosci, musialbym na google maps sprawdzic :D od strony sanoka malo kiedy jade, ja jade przez Komancze i skrecam albo na ustrzyki dolne i robie petle przez Sanok, albo na Ustrzyki gorne i tam juz jazda gdzie dusza zapragnie :D

SV 650S


Jeśli pomogłem kliknij "+" ;)
:
Właśnie takie ciekawe drogi mnie interesują. Mówisz że za Ustrzykami Górnymi zaczyna się zabawa? :rotfl:

:
Juz nawet przed, wystarczy skrecic gdzies z glownej i pozniej samo wychodzi. W jednym miejscu wypalaja wegiel drzewny, mozna podjechac poogladac pogadac :D probowania specjalow 50%+ nie polecam na moto :D
W Komanczy odbic w prawo albo prosto (zalezy skad jedziesz jak przez Sanok to prosto). I pozniej juz po 5-10km mozna zjezdzac gdzie sie chce :D tylko pamietaj o pelnym baku :D

SV 650S


Jeśli pomogłem kliknij "+" ;)
:
Mały update z zimowania. W tym roku udało mi się wcisnąc GS'a do ogrzewanego pomieszczenia z dmuchawami. Nie dość że temperatura ciągle powyżej 9st, to jeszcze przy wejściu filtry oczyszczające powietrze :D



Pod koniec sezonu wpadł też kufer, jakiś noname ale za 50zl razem ze stelażem, no to jak można było nie kupić :orany: . I opona na tył Meltzer Z2 albo Z3 nie pamiętam już. Później w zimie już dokupiłem sakwy tekstylne ale nie montowałem ich gdyż nie było kiedy.W zimie chcę jeszcze zamontować gniazdo zapalniczki z USB, oraz uchwyt na telefon (pełniący rolę nawigacji), troszkę rzeźbienia z tym będzie, ale myślę że wyjdzie cacy. Na wiosnę mały serwisik typu oleje i filtry oraz kompletny hamulec na przód (tarcza i klocki) i można zaczynać turystyke. Ale niestety póki co, mam takie widoki :hyhy:



SV 650S


Jeśli pomogłem kliknij "+" ;)
:
Sesja zaliczona, zima jeszcze nie uciekła, to trzeba zrobić coś z wolnym czasem. Więc dziś postanowiłem trochę się pokręcić przy GSie. Zamontowałem gniazdo 12V, uchwyt na nawigacje (telefon) oraz sprawdziłem dokładnie który simering przy lewym deklu muszę wymienić. Pozostała kwestia zakupu, simeringu, nowej tarczy i klocków na przód oraz serwis zacisku :D

SV 650S


Jeśli pomogłem kliknij "+" ;)
:
Cytat:
Raz tak pojechalem na spontanie i nie tankowalem bo uznalem ze po drodze cos bedzie. Zatrzymywalem sie 2 razy pytac ludzi gdzie tu stacja paliw i akurat braklo mi 200m przed stacja :D


Też już łaziłem od domu do domu w Bieszczadach pytając o 3 litry benzyny :D



Jak się podpina takie gniazdo zapalniczki?

:
Ma wyprowadzony + i -, bezpiecznik tez i bezposrednio do baterii, mozna tez przez stacyjke :)

SV 650S


Jeśli pomogłem kliknij "+" ;)
:
GS dostał 2 tygodnie temu wydech "Akrapovic" :D




a wczoraj został sprzedany :/
Poszukiwania następcy trwają

SV 650S


Jeśli pomogłem kliknij "+" ;)
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.