Budowa Gs'a 500 od zera.
Odpowiedz do tematu

:
Caly stelaż zadupka jest orginalnie krzywo pospawany. 1cm roznicy miedzy prawa a lewa stroną. ..

:
Wyciąć i zrobić nowy :hyhy: na szczęście GS ma stalową ramę więc dużo nie trzeba sprzętu żeby to ogarnąć ;)

Sztuką nie jest kupienie gotowego produktu, sztuka jest stworzenie takiego :) ... Customizing :)

Od 28.03.2012r szczęśliwy tatuś w opcji premium ]:->
:
No to mamy pierwszy sukces w projekcie gsa:)

udało mi się idealnie ustawić część ramy zadupka. Teraz dam to do kogoś do pospawania tigiem, aby się nie urwało i mogę zacząć rzeżbić zadupek.












:
No i tak właśnie powinno być :D Czekam na postępy ;)

Gdyby było bliżej to z chęcią bym ci to pospawał :/

Sztuką nie jest kupienie gotowego produktu, sztuka jest stworzenie takiego :) ... Customizing :)

Od 28.03.2012r szczęśliwy tatuś w opcji premium ]:->
:
Mam znajomego co mi to może migomatem pospawać, chociaż wolał bym tigiem...

:
Pewnie to wiesz i spawacz też pewnie będzie to wiedział ale żeby podczas spawania tej ramy nie powichrowało. Nie znam się na tym dobrze ale czasami nawet robi się dodatkowy stelaż albo wzmocnienia na czas spawania.

:
Ktos znajacy sie na rzeczy wypowie sie? Szczerze powiem ze tego pod uwagę nie brałem. ..

:
Każdy kto spawa wie o co chodzi i jak sobie z tym radzić ;) tu akurat powodów do zmartwień dużych nie ma i bez szczególnego wysiłku można to prosto wyspawać ;)

Sztuką nie jest kupienie gotowego produktu, sztuka jest stworzenie takiego :) ... Customizing :)

Od 28.03.2012r szczęśliwy tatuś w opcji premium ]:->
:
Spawy zarąbiście ściągają. Nawet układy wydechowe spawają na samochodzie z tego powodu.

:
bezel napisał/a:
Nawet układy wydechowe spawają na samochodzie z tego powodu.


A ja myślałem, że to przez brak możliwości odpowiedniego ułożenia na ziemi :hyhy:

Sztuką nie jest kupienie gotowego produktu, sztuka jest stworzenie takiego :) ... Customizing :)

Od 28.03.2012r szczęśliwy tatuś w opcji premium ]:->
:
demondemidi napisał/a:
bezel napisał/a:
Nawet układy wydechowe spawają na samochodzie z tego powodu.


A ja myślałem, że to przez brak możliwości odpowiedniego ułożenia na ziemi :hyhy:


Do spawania tej ramy wystarczy migomat? Czy doplacic i tigiem?

:
Wystarczy od biedy elektroda ;) każda metoda będzie dobra o ile będzie dobrze zrobione... Z tiga są czystsze sprawy.

Sztuką nie jest kupienie gotowego produktu, sztuka jest stworzenie takiego :) ... Customizing :)

Od 28.03.2012r szczęśliwy tatuś w opcji premium ]:->
:
Chodzi mi o wytrzymalosc.

:
Mig i tig, tig najlepszy ale przy czarnej stali trochę zbyteczny. Choć ja i czarnucha zawsze tigiem spawam ;)

Sztuką nie jest kupienie gotowego produktu, sztuka jest stworzenie takiego :) ... Customizing :)

Od 28.03.2012r szczęśliwy tatuś w opcji premium ]:->
:
Przyszedł czas zakupić oponki... budżet to 700 zl.
Aprilia rs z ktorej mam felgi w orginale ma 110 i 150. Ja myslalem o komplecie 120 i 160.
Mozecie mi cos polecić, preferuje tylko opony sportowe, ktore w dużym zlozeniu mnie nie zawiodą.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.