Budowa Gs'a 500 od zera.
Odpowiedz do tematu

:
Dunlop sportmax qualifier 2 ;) ale lubią szybko zniknąć :/ jeszcze Continental były fajne ale nie pamiętam teraz modelu...

[ Dodano: Sob 09 Lip, 2016 ]
conti sport attack

[ Dodano: Sob 09 Lip, 2016 ]
A jakieś postępy w pracach? Bo mnie już natchnęła twoja robota do kolejnych zmian i już zaczynam kompletować graty :D

Sztuką nie jest kupienie gotowego produktu, sztuka jest stworzenie takiego :) ... Customizing :)

Od 28.03.2012r szczęśliwy tatuś w opcji premium ]:->
:
Postepow narazie brak.

Jakie szerokosci tych opon wybrać?

:
Na 150 mi się dobrze latało, 160 może się kiepsko na feldze ułożyć i będzie problem z domknięciem... To samo przód. Jakiej szerokości są te felgi?

[ Dodano: Nie 10 Lip, 2016 ]
GS ma w oryginale na przodzie 3" i z tyłu 3.5" i na tym odpowiednio 110 i 130. Na przód pod 120 powinna być już felga 3.5" (mam 120 na 3" i nie ma opcji żeby ją zamknąć) a na tył, jeśli masz tam 4,5" (a chyba tak) to 150-160.

Sztuką nie jest kupienie gotowego produktu, sztuka jest stworzenie takiego :) ... Customizing :)

Od 28.03.2012r szczęśliwy tatuś w opcji premium ]:->
:
Zaraz zmierze. Ale to wewnetrzna odleglosc miedzy rantami, czy całą felge?

[ Dodano: Nie 10 Lip, 2016 ]
To tak szerokosc calej felgi przód to 95mm tyl 122mm seria tyl to 111mm

:
Szerokości masz podane na felgach ;)

[ Dodano: Nie 10 Lip, 2016 ]
W calach... 3J 3.5J itp

Sztuką nie jest kupienie gotowego produktu, sztuka jest stworzenie takiego :) ... Customizing :)

Od 28.03.2012r szczęśliwy tatuś w opcji premium ]:->
:
Na tylnej znalazlem x 4, 0

[ Dodano: Nie 10 Lip, 2016 ]
A przednia x 3, 0

[ Dodano: Nie 10 Lip, 2016 ]
To chyba oponki beda 110 + 150

:
I taka konfiguracja będzie na tych kołach raczej optymalna. Pamietaj, że apki były zawsze świetnie przygotowane przez fabrykę do zabaw na torze więc jeśli oni używali do tych kół takiego zestawu opon to raczej wiedzieli co robią :)

Sztuką nie jest kupienie gotowego produktu, sztuka jest stworzenie takiego :) ... Customizing :)

Od 28.03.2012r szczęśliwy tatuś w opcji premium ]:->
:
demondemidi,
Zajmujesz sie moze toczeniem?

:
Niestety nie, ale mam kogoś kto lubi się w to bawić... Zawodowo ;)

Sztuką nie jest kupienie gotowego produktu, sztuka jest stworzenie takiego :) ... Customizing :)

Od 28.03.2012r szczęśliwy tatuś w opcji premium ]:->
:
Bo mam troszke rzeczy do zrobienia np. Oska kola przód i sztyca półki do przerobienia.

:
Łatwiej będzie znaleźć kogoś z okolicy, będziesz mógł sobie na miejscu sprawdzić czy wszystko jest ok ;) sztyca pewnie do skrócenia + tuleja na dolne łożysko? a co z ośką?

Sztuką nie jest kupienie gotowego produktu, sztuka jest stworzenie takiego :) ... Customizing :)

Od 28.03.2012r szczęśliwy tatuś w opcji premium ]:->
:
Od zera trzeba dłuższą zrobić

:
Półki masz od apki tak? to ośka z apki będzie miała odpowiednią szerokość ;) Mogę jutro swoją zmierzyć jak chcesz.

Sztuką nie jest kupienie gotowego produktu, sztuka jest stworzenie takiego :) ... Customizing :)

Od 28.03.2012r szczęśliwy tatuś w opcji premium ]:->
:
Polki mam juz z gsxra.

:
to dostosować oś z gixa... będzie łatwiej niż robić nową :hyhy:

Sztuką nie jest kupienie gotowego produktu, sztuka jest stworzenie takiego :) ... Customizing :)

Od 28.03.2012r szczęśliwy tatuś w opcji premium ]:->
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.