Budowa Gs'a 500 od zera.
Odpowiedz do tematu

:
Dzieki :D mam nadzieję ze wczesniej będę mógł pojezdzić.

:
Lepiej sie chwile dłużej wstrzymać niż przez głupote stracić potem np. 2 lata ;)

Das Drone !!
:
O dziwo, Olecki dobrze mowi :zdziwko: :P
Lepiej zbyt wczesnie, nie zaczynac. Kolano juz nie bedzie nigdy takie samo :)

SV 650S


Jeśli pomogłem kliknij "+" ;)
:
Podobno bedzie tak samo wytrzymale jak oryginał po 1, 5 roku.

:
Zawieszenie prowizorycznie złożone. Doszły clip-ony z zx6r.
Mam teraz pytanie gdzie w silniku podlaczone są przewody chlodnicy oleju. Jak przerobić zwykly silnik na chlodzenie olejem. Gdzieś slyszalem ze tylko miska jest inna. Czekam na odpowiedź kogoś doswiadczonego.


:
m_blochu12 napisał/a:
Mam teraz pytanie gdzie w silniku podlaczone są przewody chlodnicy oleju. Jak przerobić zwykly silnik na chlodzenie olejem.
Żaden GS nigdy nie był chłodzony olejem i nie da się takiej przeróbki raczej zrobić.

GS'y to zawsze konstrukcje chłodzone powietrzem - wersja F miała chłodnicę oleju silnikowego, ale to nie ma nic wspólnego z chłodzeniem olejowym.

:
No chodzilo mi o chlodnice olejuz wersji f wlasnie. Pomylilo mi się :(

[ Dodano: Wto 29 Mar, 2016 ]
Wstepny zarys "sportowych" setów do gejesa. Ma ktoś dostęp do wycinania laserowego?
Seciki będą z polerowanej nierdzewki.
Chce ktoś kupic kompletne lagi ups do gs? Mam dwa komplety polerowanych, a pieniedzy w portwelu brak, wiec chetnie oddam w dobre ręce.


:
W końcu trochę czasu i sił na gsa :D . Zacząłem przerabiać ramę pod zadupek. Do końca miesiaca planuje polakierować felgi i troszkę drobnicy. No i najlepiej by bylo ramę skonczyć i zacząć to składać.
Wypolerowałem tez denko drugiego tloka. Mam jeszcze pytanko jaki jest maksymalny luz tlok- cylinder?








:
PILNE
Kupie lub pozyczę tylna felge ze zbierakiem i wszystkimi tulejkami. Moze być uszkodzona. Potrzebna mi jest tylko do pomiarow.

:
m_blochu12 napisał/a:
No chodzilo mi o chlodnice olejuz wersji f wlasnie. Pomylilo mi się :(

[ Dodano: Wto 29 Mar, 2016 ]
Wstepny zarys "sportowych" setów do gejesa. Ma ktoś dostęp do wycinania laserowego?
Seciki będą z polerowanej nierdzewki.
Chce ktoś kupic kompletne lagi ups do gs? Mam dwa komplety polerowanych, a pieniedzy w portwelu brak, wiec chetnie oddam w dobre ręce.

Obrazek


Siema, jak coś to ja mam dostęp do lasera.

Kobra 3G Avanti-->GB STREET 50/72/110-->Suzuki GS500E Five Stars-->Suzuki GSX 750F
:
Dzieki będę pamiętał ;)

:
Może się mylę ale czy ten ogon Ci troche nie ucieka ?

:
Raczej felga jeszcze nie ustawiona :)

:
Tak felga nie była ustawiona. Zadupem ustawialem wzdledem orginalnej felgi wiec raczej bedzie równo.

:
m_blochu12 wspieram ambitnych ludzi a z tego co widzę to budujesz od zera więc pewnie będzie Ci brakowało części . Mam dużo części które mi pozostawały po rozbiórkach . Więc chętnie Cię wesprę jak będziesz czegoś potrzebował . Jak jesteś zainteresowany to zapraszam na priv.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.