Budowa Gs'a 500 od zera.
Odpowiedz do tematu

:
Tak aluminnium od apki. A Ty caly przod od czego masz?

:
Półki Suzuki TL1000S, lagi Aprilia RSV, oś felga i zacisk Buell xb12

:
Kupilem dziś kolejny element ukladanki, panewki i uszczelniacze do lag. Żeby złożyć zawieszenie pozostalo mi tylko polakerować doly i to na tyle.



:
Kurcze chłopie- myślałem, że to ja jestem "pasjonatem", jak czasami wrócę do domu o 22 i do 3-4 posiedzę w garażu. Na prawdę, propsy, nawet za same chęci. Jak już "gs" będzie gotowy, musisz zrobić zestawienie, ile czasu i $$ Ci na gsa poszło. Wyniki na pewno będą ciekawe.

Suzuki GS500 1998'

sprzedany :(

Suzuki GSX600F 2002'

sprzedany :(
--------------------------------
Suzuki GSX-R 750 1988'
Triumph Sprint 1050 GT 2011'
Honda VFR800 1999'
:
No i stało się. Udało mi się kupić niekompletny silnik za całe 200 ziko :D Brakuje sprzegła magneta i półpanewek w głowicy. Wał i cylindry sprawne, czekam na paczke i zobaczymy. Wał bedzie trzeba pomierzyć i kupię sobie moje wymarzone nowe panewki. I bede miał nowy silnik.

:
Dzisiaj znalazłem trochę czasu i na warsztat zabrałem głowice udało mi sie wypolerować dwa zawory do papieru p400 tak jak sztika nakazuje. Mam jeden problem ulamane są dwie śruby połpanewek bardzo głęboko. Raczej sam nie dam rady ich wykręcić. .. Zawory miały dość głębokie wzery, ale udalo sie to ladnie wyszlifowac.







[ Dodano: Sob 30 Sty, 2016 ]
Patrzcie jaki fajny liczniczek znalazłem
http://olx.pl/oferta/nowy...D5-IDcaK9f.html

Zastanawiam się jeszcze nad lampą z owiewką z derbi gpr.



Najbardziej marzy mi się taki liczniczek... Ale ta cena.

http://allegro.pl/licznik...5904677809.html

:
Doszła w końcu długo wyczekiwana paczka, prześliczny amorek od Yamahy R6.


:
Powiedz, gdzie występowały dokładnie te głębokie wżery- może na przylgniach zaworów?, czy w jakiś sposób szlifowałeś przylgnie?. Czy widoczne na zdjęciu zawory są całkowicie schowane w gniazdach?- słabo widać.

:
Nie na przylgniach nie było wżerow. Więc nie musisz się martwić, wiem ze przylgni nie wolno dotykać papierem sciernym.

:
Kolejny element ukladanki. Tarcza 320 mm od rs 125.



:
a wiosna tuż za rogiem:)

jawa 50
gs 500 E
FZS 600
:
Do sierpnia nie mogę jeździć albo dłużej. Nie śpieszy mi się.

:
m_blochu12 dlaczego do sierpnia nie możesz jeździć ? :(

pawulo40
:
1 lutego mialem operacje rekonstrukcji wiezadla w kolanie i teoretycznie nie moge narażać kolana przez 1, 5 roku bo inaczej znowu zerwe :/

:
Oo to swiezo. Moj kolega mial to samo, 3 msc zwolnienie z wf, ciagle w satnilizatorze. Ale po 3msc juz gral w gale. Szybkiego powrotu do zdrowia :)

SV 650S


Jeśli pomogłem kliknij "+" ;)
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.