Wydech firmy nexxus
Odpowiedz do tematu

: Wydech firmy nexxus
Witam, czy ktoś z was coś wie na temat tego wydechu bądź posiadał taki ?
Do moderatora, nie zakładam kolejnego takiego samego tematu, poprzednio pisałem o przeróbce oryginału, a teraz o konkretny pytam, może ktoś akurat taki posiada. Moderator powinien czytać ze zrozumieniem tematy zanim podejmie decyzję usunięcia...

:
miałem taki 4 lata razem z kolektorami z kwasówki, bardzo ładny dźwięk. Decybelami porównywalny z oryginałem (może kilka mniej na wolnych) z bardzo charakterystycznym basowym pomrukiem. Z daleka nikt Cię z innym motocyklem nie pomyli. Przede wszystkim nie jest to przelot i firma Motad z wydechem Nexxus stanęła na wysokości zadania. Polecam choć ja nie zawahał bym się go zamontować kolejny raz.

GS 500 SF
:
A jak sytuacja wyglądała po zdjęciu db kilera ?

:
db killer jest wbudowany (przynajmniej tak mi się wydaje), a chcesz żeby on był głośny ?

GS 500 SF
Mati86
[Usunięty]
:
Ja jeżdże na takim wydechu i tak jak kolega wyżej napisał jest porównywalny głośnością do oryginału, natomiast dźwięk jest delikatnie bardziej basowy. Ładniejsze brzmienie słychać wyraźnie powyżej 7tys obrotów. :)

https://goo.gl/photos/eG1kkkov6iP6om5Z8

:
Pytam z ciekawości bo db kiler jest tam wykrecany

:
nie wiem, może i jest ale przynajmniej ja swojego nie ruszałem :D

GS 500 SF
:
Dobra to dzięki na wypowiedź, kosztował mnie raptem 110 zł więc jak na tą cenę to widzę ze warto było

:
jak zamontujesz to pochwal się fotką ;)

GS 500 SF
:
Może założę temat w sprzęty użytkowników, trochę zrobiłem juz przy nim, ale jeszcze nie wszystko, przede mną malowanie i wymiana uszczelniaczy na chwile obecna. Gs zostanie ze mną na ok 2 sezony, wiec zdążę go odpicowac. Apropo koloru, obecnie czerwony, a co myślicie o białym ? Felgi i silnik czarne, rama srebrna

:
jak dla mnie na owiewki biały i czarny to nie kolor ;) ale jeśli już byś musiał ... felgi (najtańsza czarna baza) i silnik (jeśli jest czarny to spoko a jeśli chcesz malować to akrylem) wygląda to spoko bo robiłem tak u siebie.

GS 500 SF
:
Może zostane przy czerwonym, felgi i silnik są czarne oryginalnie i tego nie będę malował

:
no to już masz z głowy mnóstwo roboty, ja teraz próbował bym u siebie bazę z mazdy Soul Red (41V)
aktualnie mam: pierwsza warstwa Brilliant Red "LY3J" z Audi (http://www.autogespot.nl/audi-rs5-2012/2012/08/11) oraz druga xyralic "27A" z mazdy RX-8

GS 500 SF
:
Jednak sprzedawca okazał się kłamcą i wydech nie posiada wyjmowanego db kilera... orientujesz się jakie ceny są nowych/używek wydechow co mają wyjmowany db kiler ?

:
aaa to widzisz, mówiłeś że ma co znaczyło że go wyciągałeś lub ustawiałeś. A Jednak miałem racje że nic się tam nie wykręca.

Co do używek to pełno tego na allegro i olx

GS 500 SF
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.