Moto Zauro Music czyli VIII Miedzynarodowy Zlot w Baltowie
Odpowiedz do tematu

:
tak, chcę być na Defekcie bo nie byłem dawno na ich koncercie.

GS 500 SF
:
Namiot kompletny i spiwory mam :) Trzeba jeszcze kase jakos dozbierac na wache i wjazd :P

Suzuki GS500E 1995 r ---> Sprzedany :)
Yamaha TDM 850 1994 r ---> Sprzedany :)
Suzuki GSX 750 F 2001 r ---> Obecny :D

Zgaś tego Fazera !! :D
:
Ja się zastanawiam czy machnąć sobie remont silnika jeszcze przed wyjazdem, czy dorżnąć go w trasie i zrobić później...
A co do wyposażenia, to muszę kupić sensowny namiot, bo mój zlotowo-imprezowy jest zdecydowanie do wyrzucenia :)

Yamaha YZF 600R Thundercat
Das Drone !!
:
no masz jeszcze 2 tygodnie, więc jeśli to nic czasochłonnego zacznij działać; chyba że części potrzebujesz z ASO, wtedy w 2 tygodnie się nie wyrobisz :/

GS 500 SF
:
Bimber ja sam jadę i mam namiot więc jak chcesz to Cię przygarnę pod dach :P

Suzuki GS500E 1995 r ---> Sprzedany :)
Yamaha TDM 850 1994 r ---> Sprzedany :)
Suzuki GSX 750 F 2001 r ---> Obecny :D

Zgaś tego Fazera !! :D
:
lepiej nie, bo jeszcze mi coś zrobisz w nocy jak się napijesz :D A namiot i tak muszę kupić bo pewnie nie jeden zlot jeszcze w tym sezonie się zaliczy.
czego Anka nie jedzie?

Yamaha YZF 600R Thundercat
Das Drone !!
:
Bo powiedziała że i tak się napierdolimy i nie będzie miała co tam robić więc stwierdziła że lepiej jak sam pojadę :D Ale będzie balet :P

Suzuki GS500E 1995 r ---> Sprzedany :)
Yamaha TDM 850 1994 r ---> Sprzedany :)
Suzuki GSX 750 F 2001 r ---> Obecny :D

Zgaś tego Fazera !! :D
:
No to się moja wkurwi... powiedziała że pojedzie tylko jak pojadą dziewczyny - no to powiedziałem jej że jadą :D
Najgorsze że jak ona nie pojedzie, to mnie samego nigdzie nie puści, bo ostatnio trochę tego... narozrabiałem. :D

Coś się wymyśli :D

Yamaha YZF 600R Thundercat
Das Drone !!
:
bimber, to widze masz podoba sytuacje ja po ostatnim wyskoku z kumplami spalem w garazu :) tak mnie Baba sterroryzowala ,nawet nie wspominam teraz Baltowie :rotfl:

Lewa do gory
:
Coś mi się wydaję że pojedziemy bez plecaków :D

Suzuki GS500E 1995 r ---> Sprzedany :)
Yamaha TDM 850 1994 r ---> Sprzedany :)
Suzuki GSX 750 F 2001 r ---> Obecny :D

Zgaś tego Fazera !! :D
:
A moja kulturalnie dojedzie w sobote

:
O widzisz, to w takim razie moja pewnie z nią.
Ale zanim wyjedziemy to trzeba wyremontować silnik u mnie - skończyło się w nim wszystko :D w takim stanie w życiu go nie sprzedam a do Bałtowa boję się tym jechać - po prostu trzeba go zrobić i ch.... Mam cylindry, tłoki, pierścienie i skrzynie - to wszystko trzeba włożyć. Muszę kupić zębatkę na przód, komplet uszczelek, uszczelniaczy i zlikwidować luz osiowy na wałkach klawiatury. Mam nadzieję że panewki i łańcuch rozrządu są jeszcze ok, ale nie sądze.

Yamaha YZF 600R Thundercat
Das Drone !!
:
Bimber dawaj dawaj szkoda czasu :P

[ Dodano: Pią 24 Lip, 2015 ]
Tak w ogóle to Ci co się zapisali na listę jadą na 100% ?? Nikt nic nie pisze ani się nie odzywa :P

Suzuki GS500E 1995 r ---> Sprzedany :)
Yamaha TDM 850 1994 r ---> Sprzedany :)
Suzuki GSX 750 F 2001 r ---> Obecny :D

Zgaś tego Fazera !! :D
:
jaka lista? jest jakaś lista?

GS 500 SF
:
W pierwszych postach wątku jest lista. Będziesz na miejscu, czy dołączasz się do nas gdzieś po drodze?

Yamaha YZF 600R Thundercat
Das Drone !!
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.