Totalny Off Top
Odpowiedz do tematu

:
Najlepiej nie wjeżdżać tam gdzie nie wolno :P

Suzuki GS500E 1995 r ---> Sprzedany :)
Yamaha TDM 850 1994 r ---> Sprzedany :)
Suzuki GSX 750 F 2001 r ---> Obecny :D

Zgaś tego Fazera !! :D
:
Tylko widzisz - akurat studentom i pracownikom na motocyklach i skuterach wolno tam wjeżdżać. Ba - jak wspominałam - byli tacy, co stosowali się do wytycznych i otwierali nam szlabany. Ja mam dostać oficjalne pozwolenie "w razie co" (bezpłatne) więc jak sam widzisz - można. Gdyby nie można tam wjeżdżać motocyklem to nawet bym się nie pchała bo po ch... sobie problemy robić

:
Poprostu gość dostal plakiekte co myli z blacha i troszku go ponosi. A jak jest takim sluzbista ja na Twoim miejscu nie pierdoli.... bym sie z nim.Ogagaj temat wjazdu z kim trzeba za jego plecami i pakuj sie tam ,jak znów Cie szarpnie zadzwon na Milicje i wykrec mu powództwo za nietykalność cielesna. Do tego zaluz sobie jakies stare graty na moto podczas szarpaniny poloz go ze niby zniszczył ci to on i gość leży i kwiczy.bo poprzewracalo mu się w bani i trzeba takich sprowadzac na ziemie.
Kiedys trawilem na pana z jakiejs tam ochrony który w korku otworzył sobie drzwi auta bo mu zwieracze sciskalo ze ja na moto jade on stoi. Poprosiłem by je zamkną bo chce jechac , odmówił i jeszcze nakrzyczal na mnie. Skaczylo sie w sadzie bo 7 osób swiadczylo ze ja jechałem miedzy kolumna i otworzył mi drzwi przed kolami i poprostu nie wychamowalem .Gosc został beez drzwi, koszt naprawy auta, malowanie motorku ,powództwo cywilne za obrazę i groźby i kupa szmalu w plecy. Sprowadzilismy go momet i na pewno juz nie dokucza motocyklista :hyhy:

Lewa do gory
:
burczas80 bardzo mnie kusiło, żeby przetestować wzmocnienia w rękawiczkach na jego twarzy twierdząc, że tylko go chciałam złapać i on kłamie, że go uderzyłam. ale nie będę się zniżać do poziomu tego kolesia :) na szczęście dziekan wydziału ekonomicznego ma trochę władzy i obiecał zająć się sprawą (zwłaszcza, że on sam jest motocyklistą ;) ) no plus ja mam mieć już oficjalne dokumenty więc dupek będzie mógł mi podskoczyć :rotfl: ale inni też już powinni na spokojnie wjeżdżać - ostatnio jakoś coraz więcej motocykli się pojawiało :cool:

:
Ma ktoś z Was klucz dynamometryczny? potrzeba mi pożyczyć na 1-2 dni bo będę robił remont silnika przed sprzedażą suzuki a nie chcę na czuja dokręcać wałków rozrządu żeby nie rozjebać panewek...
Ktoś ogarnięty w ustawianiu rozrządu też by mi się przydał do pomocy w zamian za dobrą butelkę :)

Yamaha YZF 600R Thundercat
Das Drone !!
Bartek89
[Usunięty]
:
Mam darmowe karnety do ICON fitness
http://www.iconfitness.club/
Od połowy sierpnia przez 2 tygodnie, karnety na wypróbowanie do nowo otwartego klubu fitnes w Tarasach Zamkowych w przy Unii Lubelskiej 2.
Mam możliwość załatwienia pare wejściówek.
Jak ktoś chciałby sobie pochodzić za darmo przez 2 tygodnie poćwiczyć to piszcie :)

:
Bartek dzwoniłem dziś do Ciebie i za ch... nie można się było dodzwonić :P

Suzuki GS500E 1995 r ---> Sprzedany :)
Yamaha TDM 850 1994 r ---> Sprzedany :)
Suzuki GSX 750 F 2001 r ---> Obecny :D

Zgaś tego Fazera !! :D
Bartek89
[Usunięty]
:
Chcesz karnet ? :D

:
No pewnie :P Kiedy i gdzie można odebrać :P ? Masz moto na chodzie :P ?

Suzuki GS500E 1995 r ---> Sprzedany :)
Yamaha TDM 850 1994 r ---> Sprzedany :)
Suzuki GSX 750 F 2001 r ---> Obecny :D

Zgaś tego Fazera !! :D
Bartek89
[Usunięty]
:
Podaj mi swoje imię i nazwisko i wpisze Cię na listę, bo do jutra muszę podać :)

:
Piotr Podkowa. Jeździsz coś tym moto czy tylko olej w nim wymieniasz :D ??

[ Dodano: Czw 30 Lip, 2015 ]
Dużo masz wolnych tych karnetów jeszcze ?

Suzuki GS500E 1995 r ---> Sprzedany :)
Yamaha TDM 850 1994 r ---> Sprzedany :)
Suzuki GSX 750 F 2001 r ---> Obecny :D

Zgaś tego Fazera !! :D
Bartek89
[Usunięty]
:
Że tak powiem susza w zbiorniku, czekam do 10 :D
Ale ogólnie mało jeżdżę coś tam po mieście tylko :P '
Muszę podjechać do jakiejś mądrej głowy (serwis) z aku bo mi go rozładowuje, pojeżdżę z miesiąc i muszę go ładować...

[ Dodano: Czw 30 Lip, 2015 ]
Na listę mogę wpisać kogoś jeszcze, dla klubu lepiej bo będzie większa reklama, więcej potencjalnych klientów, ale z tego co widzę po cenach karnetów to za dużo ich nie będzie :D

:
Nie gadaj że Ci to tyle pali :P Mi w cyklu mieszanym wychodzi 5 litrów :P Na trasie 4,5 l ;)

[ Dodano: Czw 30 Lip, 2015 ]
Jak masz jeszcze wolne miejsce to dopisz brejdaka mojego Rafał Podkowa. Zaraz zobacze ceny :D

Suzuki GS500E 1995 r ---> Sprzedany :)
Yamaha TDM 850 1994 r ---> Sprzedany :)
Suzuki GSX 750 F 2001 r ---> Obecny :D

Zgaś tego Fazera !! :D
Bartek89
[Usunięty]
:
Nie no pali mi tak jak u ciebie, w tym rzecz że czekam do wypłaty do 10 :P

:
kurde 140 zł za karnet open :D Trochę dużo :P Jedziesz na Bałtów :P ?

Suzuki GS500E 1995 r ---> Sprzedany :)
Yamaha TDM 850 1994 r ---> Sprzedany :)
Suzuki GSX 750 F 2001 r ---> Obecny :D

Zgaś tego Fazera !! :D
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.