Totalny Off Top
Odpowiedz do tematu

: Totalny Off Top
Brakowało nam takiego tematu, często brudzimy w innych wątkach rzeczami które mają wątpliwy związek z tytułem, więc myślę że przyda nam się takie miejsce w którym będzie można pogadać o byle czym w naszym regionalnym gronie :)
Co prawda wolał bym żeby tym miejscem był stolik z wódką, może kiedyś się uda ;)

Yamaha YZF 600R Thundercat
Das Drone !!
:
Gdzie stawiamy ten stolik? :D

:
Mysle ze w ten weekend w Komaròwce trza go zawlec :hyhy:

Lewa do gory
:
W Komarówce? ja jestem za, właściwie to na zlocie jest bardziej niż pewne że pokażemy jak świnia wygląda :D

A tak przy okazji, jak możecie to sprawdźcie w swoich GSach ile czasu mija od momentu zgaszenia silnika do momentu zapalenia się lampki ciśnienia oleju (na rozgrzanym silniku)
Bo obawiam się że panewki też już u mnie nie istnieją...

Yamaha YZF 600R Thundercat
Das Drone !!
:
Ja pokaze sie tam w sobotę po poludniu mozna by bylo cos delikatnie przyprawic😁

Lewa do gory
:
Szkoda że nie od piątku, ale dobre i to :) Nie wiem nawet kto jedzie, założyłem temat ale nikt się nie zgłasza a chętni niby są...

Jeszcze moto w warsztacie stoi, niby na wczoraj miało być gotowe, ale widać coś się jednak przeciąga... Kurde, żeby się tylko chłopaki wyrobili z nim do piątku

A tak na marginesie, potrzebuję pożyczyć sakwy na moto, ma ktoś z Was może?

Yamaha YZF 600R Thundercat
Das Drone !!
:
bimber napisał/a:
Jeszcze moto w warsztacie stoi, niby na wczoraj miało być gotowe, ale widać coś się jednak przeciąga... Kurde, żeby się tylko chłopaki wyrobili z nim do piątku


Dziś byłam u nich - ponoć powiedziałeś, że Ci się nie spieszy :P Powiedziałam im, że chyba się na Komarówkę wybierasz więc no... jak coś to do nich przedzwoń ;)

:
o Komarówce im mówiłem, więc wiedzą, ale pamiętam też, że wspominali mi o poniedziałku :)

Yamaha YZF 600R Thundercat
Das Drone !!
:
Szwagier jak chcesz to ja Ci mogę moje sakwy pożyczyć :)

Suzuki GS500E 1995 r ---> Sprzedany :)
Yamaha TDM 850 1994 r ---> Sprzedany :)
Suzuki GSX 750 F 2001 r ---> Obecny :D

Zgaś tego Fazera !! :D
:
to biere :) jak mi zrobią w końcu moto to podjadę, bo samochodem to mi się nie chcę pchać przez miasto :D

Yamaha YZF 600R Thundercat
Das Drone !!
:
Okej :) Ja tak od 15 do 21 jestem w domu tak że nie ma problemu :)

Suzuki GS500E 1995 r ---> Sprzedany :)
Yamaha TDM 850 1994 r ---> Sprzedany :)
Suzuki GSX 750 F 2001 r ---> Obecny :D

Zgaś tego Fazera !! :D
:
albo weź do pracy, rano będziemy się przecież mijać na dawnym daewoo. Poczekam koło bramy czy coś

Yamaha YZF 600R Thundercat
Das Drone !!
:
Hmm no dobra jutro Ci je wezme oki ? Musze z nich ogarnąc troche :P

Suzuki GS500E 1995 r ---> Sprzedany :)
Yamaha TDM 850 1994 r ---> Sprzedany :)
Suzuki GSX 750 F 2001 r ---> Obecny :D

Zgaś tego Fazera !! :D
:
Git. Wóda gdzieś się musi zmieścić :D
Ku*wa... bez przeglądu dalej jeżdżę, to też będę musiał zrobić

[ Dodano: Sro 01 Lip, 2015 ]
Motocyklem na holu, niezły bohater :D


Pewnie i ja tak na zlot pojadę - chłopaki w warsztacie mówią że mój złom pali tylko na 1 gar... Dziwne, bo przed naprawą 100% chodził na obydwa :bad:

Yamaha YZF 600R Thundercat
Das Drone !!
:
Jeśli wjeżdżacie na parking pod rektoratem UMCS - to UWAŻAJCIE. Pojawił się jakiś nowy ochroniarz... czasami siedzi w budce - częściej chodzi w okolicach szlabanu ubrany po cywilnemu i ze schowanym identyfikatorem... Dziś do mnie wyskoczył i walnął mnie w ramię więc się zatrzymałam - ponoć powiedział, żebym się zatrzymała, a że nie zareagowałam to mnie złapał za kurtkę... No... W kasku wiele słychać przecież i moto się zatrzymuje w miejscu - tzn. on twierdzi, że tak bo sam jeździ (pewnie dlatego łapie za rękę odpowiedzialną za gaz), a uderzenie sobie wymyśliłam (bo przecież on czuje moją rękę o wiele lepiej). Ogólnie koleś, który sra wyżej niż ma dupę... Napisałam już do dziekana WE mejla w tej sprawie bo od 2012 jakoś była ustna zgoda na wjazd motocyklami... Więc albo mega uważajcie - albo wjeżdżajcie wyjazdem ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.