Ludzie z Poznania!
Odpowiedz do tematu

Plotuś
[Usunięty]
: Ludzie z Poznania!
Cześć!

Będę w Poznaniu w ten weekend i mam ogromną prośbę. Gdyby ktoś chciał poświęcić mi chwilę czasu na obserwację i ocenę stanu mojego motocykla to byłbym bardzo wdzięczny. W moim mieście niestety nie mam nikogo kto mógłby ze mną porozmawiać na ten temat i mi coś doradzić.

Chodzi głównie o to żeby obejrzeć moto, powiedzieć co trzeba poprawić i dlaczego i odpowiedzieć na kilka moich pytań i ogólną pogawędkę o motorach i o życiu. :D :) Płacę czteropakiem Lecha zielonego i swoim towarzystwem ;)

Będę gdzieś w okolicach Mieszka I i Słowiańskiej. Oczywiście mogę dojechać w każde miejsce, byle żeby się nie pogubić ;P

Co do czasu spotkania to mi pasuje tak jutro od 17-20 i w sobotę praktycznie cały dzień o ile będę trzeźwy:P
Można pisać do mnie lub dzwonić, 691-69-69-00.

Bartek. :)

:
Widzę plotuś, że i na PBC i tu wrzuciłeś temat ;P
heh mnie akurat nie ma, więc próbuj dalej :)

Keeway Matrix 08' -> GS500F 04' -> GSF Bandit 600 S 04' ->Honda CBR F4i 01'
Plotuś
[Usunięty]
:
Wrzuciłem tutaj, bo prędzej byś odczytał :P

A tak w ogóle to wszystkie tematy wrzucam tu i tu :) :hyhy:

:
To co Ty masz gsa czy bandita? ;]
I przeczytałem najpierw na pbc, ale nie odpowiadałem no bo nie ma mnie w poz ;P Ale widzę Cię tu to myślę, a napisze xD

Keeway Matrix 08' -> GS500F 04' -> GSF Bandit 600 S 04' ->Honda CBR F4i 01'
Plotuś
[Usunięty]
:
Mam GSa i bandita za rok :) Szkoda że nie dasz rady, ale może ktoś inny się skusi ?

Szejku
[Usunięty]
:
W Sobotę mam zamiar polatać po mieście więc jeżeli nie zapomnę to napiszę pw/sms'a ;) . Choć w sumie dużo zależy od pogody. Myślę ,że latanie zacznę około 11-12 i będę kręcił się w rejonie plazy, dąbrowskiego (moto-akcesoria > Grill i te sprawy). Zaświadczam też od razu ,że za dużej wiedzy o moto nie mam bo praktycznie raczkuje w tym temacie (niedawno zrobione prawko i przesiadka z kibla na gs'a) ale myślę ,że można gdzieś się styknąć i pokonsultować niektóre sprawy ;) .

:
No jak chcecie, mozemy sie gdzies w sobote spiknac i polatac

Street line: GS 500F 05' black and yellow (Sprzedany) -> CBF 600N 06' black and silver (Sprzedany)
Dirt line: TT 350 92' (street legal)
Plotuś
[Usunięty]
:
No właśnie o to chodzi, nawet można polatać, poznać się :) Macie mój numer, wystarczy sms i w sobotę się urywam :) można spotkać się gdzieś w pobliżu plazy. Od 14 w piątek niestety będę tylko pod telefonem, ale powinno nam to wystarczyć :)

Bzdryk
[Usunięty]
:
Ze mną jutro będzie ciężko chyba że wieczorkiem. Sobotę mam całą wolną wiec podlece do was.

Plotuś
[Usunięty]
:
No to wstępnie umówmy się przed plazą :)

Bzdryk
[Usunięty]
:
łokej ;)

:
Ja telefonu do nikogo nie mam, wiec walcie o ktorej i gdzei to bede :D
Pod plaza pasuje :)

Street line: GS 500F 05' black and yellow (Sprzedany) -> CBF 600N 06' black and silver (Sprzedany)
Dirt line: TT 350 92' (street legal)
Bzdryk
[Usunięty]
:
Niewiem czy tak jak szejku pisał że koło 11-12 bedzie latać. To jak się chłopak rozgrzeje to koło 12 można pod Plazą się spotkać.

to moje namiary :) 792 346 483 na wypadek jak bym zaspał :P

Plotuś
[Usunięty]
:
12 czy np. 16 wam bardziej pasuje ? Fajnie, bo już 4motorki będą :D

[ Dodano: Czw 17 Maj, 2012 ]
No to wstępnie tak się umówmy. 12 w sobotę pod plazą. :) Zapraszamy innych poznaniaków ! :D

Bzdryk
[Usunięty]
:
Pogoda zapowiada się sympatyczna. Jak ktoś coś wymyśli to piszcie :) Całą sobotę pewnie będe latać bo ma być ciepło :P

Ludzie się wstydzą i nikt pewnie więcej nie dojedzie :D

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.