Latanie z Beata ;)
Odpowiedz do tematu

:
Ja nie wiem czy się dobrze rozumiemy , my jedziemy do Czymanowa bo tam się coś dzieje, ale niekoniecznie będziemy tam wchodzić, nam bardziej zależy na tym żeby po prostu gdzieś jechać niż samo miejsce docelowe....na dobrą sprawę możemy tam po prostu dojechać każdy pójdzie w swoją stronę i po jakimś czasie ruszymy dalej albo do domu.....ale wiadomo ja nikogo nie zmuszam, to tylko propozycja.

Wypad na Hel też był tylko wycieczką, a na sam zlot nikt nie wchodził, bo po prostu szkoda kasy.

:
a myślałem, że zależy wam tylko na tym zlocie, takie luźne latanko to ja rozumiem:)
no to będzie latane z beatą :D ; Spoko, wszystko aktualne.
Przypominam i zapraszam Sobota 13.06.15r
g. 10:30 zbiórka na stacji Lotos Sadowa 3 w Gdańsku (na pokazy lotnicze w Pruszczu)
g. 12:15 wyjazd spod bramy lotniska (ul.Powstańców Warszawskich 36) na parking Auchan
g. 13:00 wyjazd na zlot do Czymanowa.

:
Plany się mi nieco zmieniają. Mogę nie dojechać na pokazy w Pruszczu :/
Jak coś to nie czekajcie na mnie. Będę się starał, ale szanse zmalały do 50/50.

:
kov to super, że się zrozuieliśmy :)

Przy dobrych wiatrach jutro będzie nas pod Auchan:
5 maszyn,
7 osób (razem z kov-em i jego plecaczkiem ;) ) , a w Czymanowie dołączy się jeszcze jeden kolega na moto :D

:
kov widzimy sie na lotosie

Suzi GS500 = Sózuki DR 350 '91 = Yamaha FZS 600 Fazer '03
:
Ja muszę do obiadu jechać do Pszczółek na pogrzeb, a wieczorkiem podjadę sobie do Czymanowa.
Będę "oglądaczem" nie wchodząc na sam zlot.
Fajnie było by z Wami się spotkać, ale obawiam się, że nasz czas przebywania na zlocie się rozmyje :(
Jakby co to mój nr 883 764 001

Obyś tyle razy do domu wrócił, ile razy z niego wyjedziesz,,,
:
Dzisiaj w Czymanowie :)

Ostatnio zmieniony przez beacia500 Sob 13 Cze, 2015, w całości zmieniany 1 raz
:
Sorki, ale zbyt późno wróciłem do domu :(

Obyś tyle razy do domu wrócił, ile razy z niego wyjedziesz,,,
:
jarb zdarza się, może następnym razem :)

:
hej. w najbliższy weekend (20-21.06) zawody motocrossowe w Borkowie. Ktoś się wybiera? (jako widz)

:
W ten weekend są Cudawianki w Gdyni. :)

:
Cuda co? Nie byłem jeszcze ale widziałem, ze rok temu był Gentelman i OSTRy. Może wpadnę na parę piwek. :)

:
Kiedy chcesz do Borkowa jechać ?

:
nie wiem jeszcze ale do południa może coś takiego. a Ty nie jedziesz na XV międzynarodowy zlot BMW?

:
Niestety nie. Ogólnie ten weekend zapowiada się w domu :/

[ Dodano: Sro 17 Cze, 2015 ]
Jutro wieczorem wypad do kina i jakieś piwko na mieście także przed nami wycieczka autobusowa ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.