Minkow 2015
Odpowiedz do tematu

: Minków 2015
Cześć,
czy ktoś wybiera się w sobotę na Wiosenne Spotkanie Motocyklistów w Mnikowie? Jeśli zebrałaby się jakaś ekipa, to można się wcześniej gdzieś umówić i jechać w paradzie razem. Ja jadę jeśli tylko nie będzie padało.

Jakby ktoś jeszcze nie wiedział o co chodzi, to wstawiam plakat.


:
Informacja na forum była wrzucona, ale jeszcze raz na pewno nie zaszkodzi w grupie regionalnej.. :)

Ja jadę i będę w grupie porządkowej zabezpieczającej paradę, więc pewnie zobaczycie czerwonego GSa śmigającego tu i tam.. :)

:
Będą na Was jak zawsze czekał w Mnikowie pod kościołem. Do zobaczenia! :)

:
ja też jadę, tylko później(do 11 mam wykłady)

najlepsza muzyka to ryk silnika..
:
To mamy trzy GS'y... Trochę mało, biorąc pod uwagę, że na mieście jest nas sporo. Słuchajcie, a może udałoby się zrobić jakąś reklamę naszego forum gdzieś na paradzie? Jakieś ulotki z adresem forum byśmy może rozdali wszystkim GS jakie spotkamy? Co myślicie? Bo tak ostatnio to coraz mniej osób na forum się wypowiada (przynajmniej jeśli chodzi o Małopolskę), a przecież nie jest nas tak mało na ulicach.

:
ja będę w forumowej koszulce:)

najlepsza muzyka to ryk silnika..
:
skazawisla1 napisał/a:
ja będę w forumowej koszulce:)


Oby było tak ciepło żeby było ją można zauważyć.. :)
Jak na razie prognozy mówią w porywach o około 18 stopniach i ewentualnych chwilowych opadach.. Czyli jedziemy.. Do zobaczenia!

:
Będzie dobrze! Chwilę temu wróciłem z Błoń Zabierzowskich. Wyczuwam niezłą imprezę. Przygotujcie się na zostanie do niedzielnego poranka! <piwo> <piwo> <piwo>

Jakby jakiś ciepły pączek miał obawy co do pogody, to jest tam taki namiot, że hej! :D

:
Kilka zdjęć z Błoń:) czy to GSy z forum?

https://plus.google.com/u/0/photos/112780337323789582235/albums/6147207704093450849

oraz filmik (bez komentarza proszę:))

https://www.youtube.com/w...eature=youtu.be

najlepsza muzyka to ryk silnika..
:
Ja na Błonia dojechałem, ale zanim wjechałem na teren imprezy to zgasiłem silnik (w kufrze miałem pieniążki na wstęp), po czym okazało się że nie mam prądu w akumulatorze i miałem wielki problem żeby zakręcić rozrusznikiem. Jak mi się w końcu udało odpalić, to stwierdziłem że jednak lepiej wrócić do domu, niż zostać i martwić się o to, czy dam radę ruszyć za kilka godzin zimny silnik. Mało tego, w garażu okazało się, że prostownik mi się popsuł i mogłem naładować akumulator do 10,5V... Złośliwość rzeczy martwych :/ Prostownik poszedł na wymianę gwarancyjną, a akumulator widzę że dopomina się emerytury. Nawet nie wiem ile on ma lat, także może być zużyty.

W każdym razie parada świetna :) Dzięki za organizacje i zabezpieczenie. Zdecydowanie warto było poświęcić trochę czasu na Mników :)

Na YT jest fajny filmik z przejazdu Opolską:

https://www.youtube.com/watch?v=H5hwC5Mr1yE

No i mam fajną forumową naklejkę! Dzięki Exodus,




:
koc115, szkoda, że tak Ci się przytrafiło.. Ja z kolegą pojechaliśmy jeszcze na grę terenową i na Błoniach byliśmy przed 18 dopiero.. Ale pewnie trafi się jeszcze jakiś czas żeby pośmigać gdzieś albo pojechać pokręcić się na Ujastek.. :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.