Zemsta za zdrade :D
Odpowiedz do tematu

MATI.Evo
[Usunięty]
: Zemsta za zdradę :D
Tak jak w temacie :D
http://ruchmistrz.blogspo...o-zdradzia.html

:
hehe mega sprawa, ciekawe czy to autentyczna historia.

MATI.Evo
[Usunięty]
:
Nie mam pojęcia czy autentyk, ale mnie, że tak powiem, to zmiażdżyło :P

Shadow
[Usunięty]
:
ostro xD

kukaszr
[Usunięty]
:
dobre na maxa ;d oryginalne

MATI.Evo
[Usunięty]
:
Właśnie przeglądam też inne notatki na tej stronie, też niezłe :D

nordtrans
[Usunięty]
:
Dobry koleś xD buahahhaa


Pinky co Ty czytasz ? xD

:
moze zbieral na GS'a? :D

Nie jeźdź szybciej niż myślisz
Macieja
[Usunięty]
:
hehe, a po dwóch miesiącach taki dialog:

- mężu, skąd miałeś pieniądze na GSa ?
-yyy, eee... no wiesz, sprzedałem butelki po piwie ;)
(a w duchu myśli i się śmieje, że jak ona ma innego to on też będzie ujeżdżał inną ... Suzi)

Strzeżcie się niewierne żony :hyhy:

MATI.Evo
[Usunięty]
:
Cytat:
Pinky co Ty czytasz ? xD

Kumpel przesłał mi tą stronę :P Dobry motyw, więc podzieliłem się tą stroną :P

:
hehe niezly kozak :)

w sumie dobrze zrobil moze sie ta kobita opanuje w przyszlosci :rotfl:

Człowiek to jedyna istota na ziemi która zetnie drzewo zrobi z niego papier i napisze na nim "Ratujcie drzewa"
Meteorczyk
[Usunięty]
:
mialem podobna sytuacje. moja dziewczyna spotykala sie z innym a ja sie o tym dowiedzialem ale nie dalem po sobie poznac. zdobylem numer do tego kolesia i sie z nim ustawilem i powiedzialem jaki mam plan :) Ja sie z nia ustawilem i podjechalem po nia. Powiedzialem zeby usiadla z tylu bo podrzucimy jeszcze kumpla na chate(mam auto 2-drzwiowe). Ona usiadla z tylu a ja podjechalem na miasto i do samochodu wsiadl ten koles z ktorym sie spotykala (on tez byl nieswiadomy ze ona ma chlopaka dlatego zgodzil sie na taki manewr). I z szyderczym usmieszkiem odwrocilem sie i spytalem -co ty na to? :) dziewczyna chciala uciec jak najszybciej, ale nie bylo z tylu drzwi wiec zrobila sie cala czerwona i zaslonila twarz rekoma i juz nic sie nie odezwala :)

Shadow
[Usunięty]
:
Meteorczyk napisał/a:
mialem podobna sytuacje. moja dziewczyna spotykala sie z innym a ja sie o tym dowiedzialem ale nie dalem po sobie poznac. zdobylem numer do tego kolesia i sie z nim ustawilem i powiedzialem jaki mam plan :) Ja sie z nia ustawilem i podjechalem po nia. Powiedzialem zeby usiadla z tylu bo podrzucimy jeszcze kumpla na chate(mam auto 2-drzwiowe). Ona usiadla z tylu a ja podjechalem na miasto i do samochodu wsiadl ten koles z ktorym sie spotykala (on tez byl nieswiadomy ze ona ma chlopaka dlatego zgodzil sie na taki manewr). I z szyderczym usmieszkiem odwrocilem sie i spytalem -co ty na to? :) dziewczyna chciala uciec jak najszybciej, ale nie bylo z tylu drzwi wiec zrobila sie cala czerwona i zaslonila twarz rekoma i juz nic sie nie odezwala :)

:padam: respect ladnie to rozegrales :padam:

Meteorczyk
[Usunięty]
:
Az sam bylem z siebie dumny :)

:
hehehe jeden z plusów samochodu trzy drzwiowego :D

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.