jak dodac miniaturke ??
Odpowiedz do tematu

kikon18
[Usunięty]
: jak dodac miniaturke ??
O co chodzi z tym emblematem ?? nie wiem o jaki odnosnik tam chodzi :/ wysłalem linka z fotosika swojej maszyny to nie pasowało, potem dałem odnosnik do pliku z dysku to tez nie :/ jak załączyć taką miniaturke przy profilu ??

cygan
[Usunięty]
:
Też walczyłem .
W fotosiku klikasz na zdjęcie ,potem klikasz na pobierz kody i ja potem wybierałem opcje POZOSTAŁE i klikałem ostatnią pozycję.(jakies tam opcje"miniaturki na forum"nie działają)
Jak sie okaże że zdjęcie jest za duże to najprościej jest je zmniejszyć w standardowym programie " PAINT" (w start i w akcesoria).Otwierasz tam dane zdjęcie i klikasz "obraz"(u góry na pasku)potem na "rozciągnij,pochyl" i tam gdzie jest rozciąganie i wartości 100,zamieniasz na wartości 50x50.ja miałem zdjęcia bardzo dużej rozdzielczości więć zmiejszałem po 50 kilka razy i raz chyba po 75.potem zapisujesz na kompie i dajesz na fotosika.To chyba najprostszy i sprawdzony sposób .Próbowałem też programów do obróbki zdjęć ale lipa była.
Może ci sie to na cos przyda. :wink:

jankees
[Usunięty]
:
zassij z netu program alternate pic view , na nim zmniejsz zdjęcie które chcesz wstawić potem wejdź na http://imageshack.us/ wybierz fote wciśnij host it poczekaj jak sie załaduje i od góry skopiuj 2 link i to wszystko.powodzonka a programik do zdjęc co ci podałem przyda sie napewno no chyba że chcesz w paint-cie zmieniać rozmiar.

CincinCM
[Usunięty]
:
a nawet jak chcesz 'zhostować' zdjęcie to tam można je odrazu pomniejszyć do formatu miniaturek forumowych, tak ja zrobiłem.
oczywiści mi chodzi o http://imageshack.us/

jankees
[Usunięty]
:
Dokładnie tak ,zapomniałem o tym przeciez też własnie tak kiedys robiłem.

kikon18
[Usunięty]
:
dzieki wszystkim :) jak widać wasza pomoc nie poszła na marne :)

:
moze warto podkleić ten temat dla potomnych :?:

Suzuki GS 500 '2001 --> sprzedany
Yamaha TDM 850 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSX-R 600 K2 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSR 600 ABS '2006 --> sprzedany
:
Dziala dziala. Tylko jeszcze powiedzcie jak zrobic to samo z .gifam??. Bo jak daje na fotosik to mam tylko jedna klatke z calego filmiku :-x

Nie jeźdź szybciej niż myślisz
jankees
[Usunięty]
:
na fotosiku nie wiem ale na http://imageshack.us/
tak samo się robi jak ze zdjeciami tylko że wklejasz inny kod jak sie nie myle to ostatni .ale trzeba poprubowac bo nie pamietam.

Paca
[Usunięty]
:
moze wyjde na lekko niedorozwiniętego ale gdzie dokładnie ustawia się tego avatara? bo przeszukałem profil i tam jest tylko opcja obrazka do podpisu. :wstyd:

:
Poniżej pola z podpisem jest pole Avatarów, gdzie możesz sobie wrzucić obrazek. W razie jakichś problemów możesz pisać na pw xD

:
oczywiście pod warunkiem że masz 50 postów w puli ;)
licznik w profilu :oczami:

Suzuki GS 500 '2001 --> sprzedany
Yamaha TDM 850 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSX-R 600 K2 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSR 600 ABS '2006 --> sprzedany
Paca
[Usunięty]
:
i sprawa się wyjaśniła :) thx :wstyd:

:
Yarccom napisał/a:

zapomniałem o tym limicie :) Chodzi o to, żeby użytkownicy którzy napiszą dwa posty nie zawalali serwera swoimi avatarami :)

nightmare
[Usunięty]
:
Grzechu16 napisał/a:
zapomniałem o tym limicie :) Chodzi o to, żeby użytkownicy którzy napiszą dwa posty nie zawalali serwera swoimi avatarami :)


Jeśli użytkownik napisał dwa posty to jego avatar pojawi się dwa razy to chyba nie jest zabójcze. Pozatym avatary i tak się cache'ują, jak chcecie oszczędzić transfer wyłączcie ShoutBox.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.