Wypad na BODZIA PARA GP
Odpowiedz do tematu

: Wypad na BODZIA PARA GP
Witam. Od dawna chciałem się pojawić na PARA GP jednak odległość ode mnie do Bydgoszczy, brak auta z hakiem a tym bardziej jazda motocyklem i późniejszy powrót (licząc że nie uszkodzę maszyny na torze) dyskwalifikowała możliwość wyjazdu. Poniekąd do teraz. Do rzeczy...
W dniu dzisiejszym rozmawiałem ze swoim znajomym który organizuje wyjazdy na tor do Radomia czy byłby wstanie wybrać się na tor do Bydgoszczy. Stwierdził że temat jest jak najbardziej możliwy do podjęcia. Dlatego też pytam osoby, głównie z południowej Polski (miejscem zbiórki byłaby Trzebinia) czy ktoś chciałby się wybrać i podszlifować swoje umiejętności. Kolega ma auto na 6 maszyn (3 do auta, 3 na przyczepę). Najlepiej gdyby tyle osób się zebrało. Co prawda nie wiem ile wyjdzie na osobę przy pełnej obsadzie, więcej szczegółów mógłbym znać w poniedziałek, bo na ten dzień jestem z nim umówiony. Na chwile obecną chciałbym zobaczyć czy w ogóle byłoby zainteresowanie z Waszej strony. Przypuszczam że kwotowo łącznie (przejazd i jazda) może do najtańszych nie należeć, ale frajda, wrażenia jak również spróbowanie swoich sił na torze na pewno będą niezapomniane. Dodatkowo sami swoi więc nie ma się co wstydzić :P Kolejnym aspektem jest fakt że w naszej części kraju nie ma możliwości szlifowania w ten sposób techniki, dlatego jest to idealna szansa na poprawienie swoich zdolności. Poza tym kolega który by nas tam zawiózł przymierza się w tym roku do startów w mistrzostwach, więc w trakcie jazdy na pewno udzieli nam dodatkowych rad aby bezpiecznie i poprawnie poruszać się na torze :) Co do wyjazdu do nas należałaby decyzja czy jedziemy w sobotę, korzystamy z noclegu i następnego dnia jeździmy, czy ruszamy w niedziele rano. Wszystko do dogrania. Zatem teraz czekam na Waszą reakcję południowcy :)

:
Widzę, że cisza a inicjatywa bardzo fajna.
Cóż, Robsonie z mojej strony narazie napiszę tyle, że określę się jak podasz orientacyjną kwotę. Bo na chwilę obecną nie wiem jak będzie z funduszami zapomogowymi :rotfl:

87 Simson S51 & 06 SV650S
Motocykl? tylko na "S" :P
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.