Gdzie polecacie zrobic przeglad
Odpowiedz do tematu

: Gdzie polecacie zrobic przegląd
Pytanko, kogo polecicie na przegląd, troszke sie poci tez wiec moze w przyszlosci i wymiana uszczelki.
Nie chce kogos kto mi urwie sruby albo zapomni cos dokrecic.
Pozdr

:
Ja na chwilę obecną w LU ufam tylko Motocykle Grześ (http://www.motocyklegrzes.com/grzes/home.html) - kilka GSek przez ich ręce przeszło (w tym i moja) więc mogę śmiało polecić.

:
Dzieki, Tam chyba w zeszlym roku robilem lagi wiec pewnie udam sie i tym razem.

A ktorego "warsztatu" nie polecacie zdecydowanie ?

:
Nie polecam przy Wrońskiej - nie wiem jak się nazywa dokładnie ale tam jest kilka warsztatów obok siebie w tym jeden moto. Robią tam głównie Harleye - ale moją Suzę też wzięli, bo jeden z mechaników (Radek) robił podobno całą GS 500 kiedyś. Długo by opowiadać co tam źle było :suchy:

Z innych to z Ninja Serwis miałam styczność tylko raz i wszystko było jak najbardziej ok ale to była kwestia tylko otwierania kanapy (w poprzednim serwisie nie zabrali się do tego chyba w ogóle bo brakowało po prostu jednej śrubki) i naładowania aku.

Co do Moto GP mam sprzeczne uczucia - przy wymianie tylnej opony coś zrobili, że na trasie Lublin -> Kraków -> Bielsko-Biała -> Lublin jechałam z non-stop świecącym światłem stopu. W sumie to drobnostka ale jakoś mnie nie zachęciło :)

U chłopaków z Moto Grzesia też się zdarzają "wpadki" ale jak już to drobne i raczej należą do przeszłości - np. chłopak który już wyleciał zapomniał skrócić u mnie łańcuch przy wymianie ale szybko to poprawili. Teraz jest dość mocna "stara" ekipa i nie ma tak, że co chwilę ktoś się zmienia i nie wiadomo co kto robił - jest jedna osoba odpowiedzialna za Twoje moto, wszystko tak jak się umówisz jeśli chodzi o terminy i o kasę. Warsztat przy domku więc dookoła sporo uliczek, gdzie możesz przejechać i sprawdzić czy wszystko ok - jak coś nie gra to od razu można zawrócić i poprawią. No i bardzo fajna atmosfera :D

A i jak Ty masz F to dla nich znany sprzęt - zajmowali się kiedyś F-ką Kaśki z Lublina (kasiek66), już poszło moto w świat dalej ale ona dalej pozostała przy tym warsztacie i ja właśnie tam dzięki niej trafiłam :)

:
Dzieki wielkie.
Pozdr
MB

:
Tak czytam temat i chyba sam się wybiorę do Moto Grzesia :) ....ciekawe jak z kolejką
Zawory + gaźniki - tak sobie wymyśliłem, że trzeba tam zajrzeć i szukam odpowiedniego miejsca.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.