Latanie 2015
Odpowiedz do tematu

:
Moze jakas ustawka przed zeby razem pojechac?

:
Jakies plany na dzisiejszy dzien? Lecim gdzies?

Lewa do gory
:
Ja z brejdakiem chyba do Kazimierza skoczymy standardowo bo dalej to troche za zimno. Jak ktoś był by chętny to proszę dzwonić :)

Suzuki GS500E 1995 r ---> Sprzedany :)
Yamaha TDM 850 1994 r ---> Sprzedany :)
Suzuki GSX 750 F 2001 r ---> Obecny :D

Zgaś tego Fazera !! :D
:
Wilkowyje zaliczone. Mamroty przywiezione ,pod samym Jeruzelem drobbiutki deszczyk nad zlapal ale spoko bylo. Powrotna droga byla jakos cieplejsza . Udany wyskok ogolnie

Lewa do gory
:
Gdyby mial ktos chec dzis sie przylaczyc I nabic pare km dawac znac do 11stej . O 11 startuje w kierunku Urzedowa tam dolaczy do mnie kolezka slicznym Gs em I polata sie gdzies.

Lewa do gory
:
Jak dla mnie to za zimno chyba już na jeżdżenie ....

Suzuki GS500E 1995 r ---> Sprzedany :)
Yamaha TDM 850 1994 r ---> Sprzedany :)
Suzuki GSX 750 F 2001 r ---> Obecny :D

Zgaś tego Fazera !! :D
:
Ja Smignolem dzis do Pulaw na ten Zamek tam spotkalismy sie licznym gronem I poznalo sie wspaniialych ludzi zarazonych 2 kolkami I wspolnie wracalo sie w wiekszym gronie. Okolo 17stej zaczelo cos mzyc co nie wplywalo zbytnio na na konfort jazzy. W zeszlym tyg. Bylo zdecydowanie zimniej dzis nie marz nikt z naszej grupy. No ale fakt ze juz mozna powiedziec ze sezon juz zakonczony :zalamany:

Lewa do gory
:
burczas80 widzę wyjazd się udał. Chyba chodziło ci o zamek w Janowcu. Ja jeździłam w sobotę tragedii nie ma ale najbardziej zmarzły mi dłonie szczególnie końcówki palców :zdziwko: cieplejsze rękawice i byłoby ok:)

poldek171 dobry ubiór robi swoje wiem sama po sobie.

:
princessakasia, O tak bylo extra,pelna kulturka :hyhy: Dokladnie bylismy pod Palacem Czartoryjskich w Pulawach. Poznalem z Twoich stron Zajebistych ludzi Bo byla nas 7demka w tym dwie urocze Panie na swoich maszynach. No obowiazkowo couch cieply I rekawice. Od gods 11 do 21 smigalem I bylo Oki nie zmarzlem tyle ze wieczorkiem juz w Lublinie drobny deszczyk umilal jazde nno ale coz jak bicie km silniejsze :rotfl:

Lewa do gory
:
z moich stron ciekawe :hyhy: :hyhy: hm..

:
Dzień dobry, a co tu się wyprawia? :rotfl:
Ja wczoraj odpaliłem grata żeby pojechać na przegląd i tyle mojego jeżdżenia było przez ostatnie 2 tygodnie, ale ciepłe ciuchy mam, więc nie wykluczam że jeszcze gdzieś się ruszę ;) bo póki co, to mam tyle wspólnego z motocyklami co sobie na fejsbuku strony poprzeglądam :D

Yamaha YZF 600R Thundercat
Das Drone !!
:
bimber napisał/a:
bo póki co, to mam tyle wspólnego z motocyklami co sobie na fejsbuku strony poprzeglądam :D


:rotfl: to niedobrze.... No dziś piękna pogoda więc po pracy trzeba się odstresować :D

:
Mnie sobota kusi, ale to nic pewnego, zobaczę jak mi się wszystko poukłada :)
Ogólnie to mam zepsuty komputer i cholernie niewygodnie ogarniać mi forum z telefonu, więc w razie jeżdżenia atakujcie mnie smsem, dzwońcie lub na fejsie dawajcie znać, w tym ostatnim kto nie wie to trza wpisać Michał Dorosiewicz i bombardować wiadomościami bo z messengera mi dużo wygodniej ;)

Yamaha YZF 600R Thundercat
Das Drone !!
:
Jeśli do niedzieli utrzyma się taka pogoda jak jest teraz to jest ktoś chętny gdzieś bliżej lub dalej wyskoczyć na moto ?? :) Spotkać się gdzieś koło południa i gdzieś wyruszyć :)

Suzuki GS500E 1995 r ---> Sprzedany :)
Yamaha TDM 850 1994 r ---> Sprzedany :)
Suzuki GSX 750 F 2001 r ---> Obecny :D

Zgaś tego Fazera !! :D
:
Ja bym się pisał! Korzystajmy z pogody ile się da :)

Yamaha YZF 600R Thundercat
Das Drone !!
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.