Latanie 2015
Odpowiedz do tematu

:
Choc to nie o tym watek to wejde w polemike jednak i powiem ze nie mozna i nie nalezy sie przyzwyczajac. Poprawy ja nie widze zbytniej, no moze zwiekszona sprzedaz jednosladow i poprawa klimatu w naszym regionie wplynie troche na "zmiany".

Punk widzenia zmienia sie to znacznie gdy organoleptycznie doswiadczy sie jak to jest w krajach, stolicach europejskich (oczywiscie bardziej poludniowych :)) gdzie na kazdych swiatlach stoi wiecej motocykli i skuterow niz aut.

Tu jest fajny artykul przed sekunda znalazlem, w sumie wszystko co chcialbym sam powiedziec.

http://www.motocykl-onlin...arcelona,3217,1

Co do "checi" mniejszych/wiekszych. Moich kilku przyjaciol z L-a (z wiekszym stazem) odwiedzalem kilkakrotnie, im sie nie chcialo dupy ruszac bo to przeciez 170km, w ciagu 3 miesiecy zrobilem wiecej niz oni w 4 lata. Tu sie tylko ludzie na "ustawki" chca umawiac pojezdzic noca po pustych drogach.

W innnym temacie: Tu na Hempla pomiedzy kamienicami fajny cafe racer parkuje czesto. Az ciary ida jak maszyna pracuje :)

:
Mnie cieszy, że z roku na rok doświadczam więcej np. robienia miejsca w korku. Ale może to tylko bo widzą, że baba na moto i się boją, że im się wbiję w samochód :D

Jak jest zielono to jest sporo ustawek w trasy głównie z lubelskiego forum - tylko tam trzeba wiedzieć z kim jeśli nie lubi się zapierdalać na złamanie karku.

Cóż, mnie dziś czkea trochę latania z punktu A do punktu B po mieście, chociaż ostatnio powroty do domu po takich jazdach to odbywają się totalnie naookoło ;)

:
Cytat:
Jak jest zielono to jest sporo ustawek w trasy głównie z lubelskiego forum - tylko tam trzeba wiedzieć z kim jeśli nie lubi się zapierdalać na złamanie karku.


Kiedys taki ktos chcial mnie namowic na 'wspolna jazde' (za ręke) na jednym kole ulicami wawy. :)
Podjechal na swiatlach i tak przy okazji zaproponowal cos takowego :) Musialem delikatnie odmowic, ale byl lekko zdziwiony ze nie chce :) a dla mnie sama propozycja to si-fi. Mialem moto dopiero miesiac :)


[/i]

:
Uważajcie dziś jak jeździcie - ja dziś prawie wpadłam na schowany za zakrętem jakiś wielkowóz ogarniający sprzątanie ulic, panowie się zatrzymali i łazili po pasie zieleni obok, znak nie ustawiony, światła wyłączone i oczywiście jak wyprzedzałam to kierowca postanowił wysiąść :D

foka, nie lubisz jazdy na jednym kole? No jak to tak?! ;) Btw - co to jest wspólna jazda za rękę? Bo domyślam się, że nie chodzi o znaczenie dosłowne :wstyd:

:
Doslownie, chcial sie trzymac za rwke i na jednym tylnim kole smigac:) nie chce sobie tego nawet wyobrazac :)
A i fakt, zachowawczy ja na moto , moze juz zramolaly i raczej za popisami nie przepadam. Po to mam dwa kola a nie jedno.
Ps. Byl polewej wiec ja mialbym w reku gaz a on to nie wiem :-)
Ale musialem wygladac spoko skoro nie zauwazyl ze ja nowicjusz na prawie szkoln moto. :)

:
Hm, to w sumie niezły sposób na wyryw :rotfl:

:
Witam w nowym sezonie ;)
Wybiera się ktoś dzisiaj pojeździć? Mam wolne do 15, pewnie się będę kręcił po okolicy, może jakiś Nałęczów... Bardzo ładna pogoda jest, szkoda nie wykorzystać :)

BTW: Widziałem przedwczoraj twoją naked F'kę Foka dokładnie tam gdzie na zdjęciu stoi. :)

:
Dzis po 16 a na pewno 17 bedzie deszcz. Ostroznie wiec z ta jazda.
Ja czas slonca w robocie apedze niestety.

:
No cóż, w takim razie strój przeciwdeszczowy leci do tankbaga...
Na METEO pogodę sprawdzasz?

:
Icm.edu.pl. inaczej znane jako meteo

:
Foka jaki deszcz :P U mnie cały dzień słońce napitala :P Może miał by ochotę ktoś pośmigać tak za godzinę lub półtorej :) ?

:
No mam nadzieje ze przed 17-a nie spadnie bo musze do domu dotrzec;

:
Niby wszyscy jeżdżą a nie ma z kim się umówić nawet :P ?

Bartek89
[Usunięty]
:
Poldek a czym chcesz latać ? Na miotle :P ? Kupiłeś co ? :)

:
Bartek jak byś częściej wchodził na forum to byś wiedział :P 50 km zrobione wkoło komina :) akurat przed deszczem :P

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.