Gdzie cwiczyc w Krakowie i okolicach
Odpowiedz do tematu

:
Remont od kilku(nastu?) lat pewnie jest w fazie określania budżetu potrzebnego do jego realizacji.. :)

Trzeba będzie się tam kiedyś zgadać.. :)

:
Byłem dzisiaj na tym placyku. Chwilę się pokręciłem, jakieś ósemki zrobiłem. Byłem tam może z 15 minut, a samochodów, które wjeżdżały na teren stacji naliczyłem około dziesięciu. Oczywiście żaden z nich nie miał krakowskiej tablicy, więc po prostu przejezdni chcieli zatankować. Dziwi mnie trochę fakt, że stacja w tamtym miejscu się nie utrzymała. No chyba, że ceny paliw były jakieś z kosmosu. Jeśli chodzi jeszcze o sam placyk, to trzeba uważać na piasek i wszelaki kurz, bo jest go sporo. Chociaż osobiście nie przytrafił mi się żadnej poślizg.

Piotrovsky
[Usunięty]
:
W tym sezonie nie trenujemy już w ogóle na stacji,bo odkąd zaczęli zwozić sprzęt budowlany to zrobiło się cienko.
Tydzień w tydzień (weekendowo) trenujemy na opuszczonym składzie palet na Stella Sawickiego,tam gdzie policja ciągle suszy, w stronę M1.
Tutaj krótka zajawka ze środowego treningu (spod areny)
Trening

Jeśli jest ktoś zainteresowany dołączeniem do Naszej, w sumie już "rodzinnej" społeczności to zapraszam na grupę na Facebooku i dzisiejszy trening - 14;30 :) Gymkhana Kraków
Jeśli zobaczycie na mieście takie naklejki to wiedzcie,że coś się dzieje :D


Pozdro,Piotrovsky.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.