Pytanie o nowe opony, sklep
Odpowiedz do tematu

:
Jak nie chce Ci się czytać to na portalu jest krótkie podsumowanie:

http://forum.gs500.pl/por...&artykul=_opony

:
netcar.pl

Z rozmiarów na gs500 jezdziłem na Maxxis Promax, Battlax BT45, Sport Deamon, ContiGo!.

Zdecydowanie najlepszymi oponami były BT45.
Najlepszy stosunek do ceny miały Maxxis Promaxx, ale też się najszybciej zużuywały.
Sport Deamon też były ok, ale w moim odczuciu gorsze od promaxxów.
ContiGo! były poza skalą, paździerz.

:
pzawias1 napisał/a:
liczyłem na konkretne odpowiedzi a nie link do tematu który ma ponad 100 stron


nikt Ci nie każe czytać 100 stron wystarczy kilka ostatnich i dostaniesz odpowiedzi na swoje pytania ew. zapytasz o coś jeszcze. Wyobraź sobie że każdy założy swój temat o oponie, silniku, kierownicy, itd. Zamiast forum z konkretnymi tematami byłby jeden wielki śmietnik.

:
co do miejsca zakupu :

Najbezpieczniej kupować od jak najwiekszych firm (takich jak rzeczony wcześniej netcar)
Znam goscia, który sciąga opony, które nie przeszły testów jakościowych w fabrykach i sprzedaje je dalej do sklepów, jest to masowy proceder i łatwo się natknąć.

:
a laczka kupowalem w motohurt.com ceny maja chyba najlepsze z tego co szukalem i laczek byl bardzo szybko, michała pilot powera 3 zamawiałem.

:
komandosek napisał/a:
ContiGo! były poza skalą, paździerz.

toś mnie pocieszył, właśnie takie zakupiłem :/

:
No niestety. Ale do takiej normalnej, spokojnej jazdy wystarczą.

[ Dodano: Sro 18 Lut, 2015 ]
To i tak zawsze lepiej niż stare opony.

:
Delikatnie odkopię temat, ale myślę, że warto podzielić się moim doświadczeniem: w poniedziałek wieczorem... no okej, w nocy! :) zamówiłem opony na www.oponeo.pl i dzisiaj już były (mamy środę). Zamawiałem opony Duro i dostałem z 16 i 20 tygodnia 2014 roku. Przesyłka kurierem za darmo, a cena opon 358zł za dwie. W poniedziałek będę je zakładał, więc na razie nie mogę wyrazić opinii odnośnie użytkowania. Także jeśli chodzi o sklep, to myślę że Oponeo.pl mogę polecić.

:
Jeszcze nie kupiłem żadnych opon do samochodu czy motocykla, które nie były z oponeo.
Zawsze szybko, świeże i najlepsza cena bo gdzie indziej nie dość, że podstawowa cena była wysoka to do tego jeszcze koszty wysyłki...

Suzuki GS 500 05' -> Yamaha FZS 600 Fazer 02'

Motocykl to nie niedźwiedź. Nie potrzebuje zimowania.
AdamSky
[Usunięty]
:
Ja natomiast kilka dni temu zakupiłem Pro maxxy dla siebie, ponieważ poprzednia oponka po spaleniu zaczęła odpadać płatami- wyjeżdzając w traskę 200 km zgubiłem już całą przebijając się przez włókna i ledwo dojeżdzając do domu. :kwasny:
Po kilkuset kilometrach stwierdzam, że owe Promaxxy śmiało można zamykać, bieżnik wygląda zadowalająco a na tym punkcie mam świra i oceniam jak ew. woda miałaby uciekać spod oponki.
Patrząc na oponki duro, a konkretnie jej bieżnik nie zdecydował bym się na nie właśnie przez to jaki ma bieżnik... :hyhy:

szkoda tylko, że prawdopodobnie szybciej się będą zużywały jak ktoś napisał wyżej :niepewny: - przyznaję, są dość miękkie

:
AdamSky napisał/a:
Ja natomiast kilka dni temu zakupiłem Pro maxxy dla siebie, ponieważ poprzednia oponka po spaleniu zaczęła odpadać płatami- wyjeżdzając w traskę 200 km zgubiłem już całą przebijając się przez włókna i ledwo dojeżdzając do domu. :kwasny:

:facepalm: :facepalm: :facepalm:

"– Potrafimy?
– Nie mam pojęcia. Ja na przykład nie potrafię.
– No tak, ale gdybyś potrafił i tak byś się nie przyznał. Ja bym się nie przyznał gdybym potrafił.
– A potrafisz?
– Nie
– Aha! "
:
RedShadow, ma racje

GS 500 SF
:
zna ktoś gościa-firmę skyseba na alleg.. z Międzyrzecza?
może ktoś może się wypowiedzieć czy można mu zaufać w sprawie papuci do moto ;P

Ostatnio zmieniony przez M.A.X Pon 16 Mar, 2015, w całości zmieniany 1 raz
SÓZÓCKI GS500 -> Hyosung GT650R -> Hyosung Aguila GV650 Limited Edition -> MZ 660 Mastiff -> Buell XB12XT Ulysses
:
Osobiście także, zawsze oponki z oponeo. Teraz na sezon 2015 tylko właśnie się waham czy pro maxxy czy duro. Myśle jednak, że zdecyduje sie na maxxy.

Suzuki GS500 1998'

sprzedany :(

Suzuki GSX600F 2002'

sprzedany :(
--------------------------------
Suzuki GSX-R 750 1988'
Triumph Sprint 1050 GT 2011'
Honda VFR800 1999'
:
ja dzisiaj zakupiłem maxxis promaxx, w przyszłym tyg odbieram moto to coś będę w stanie powiedzieć.
W serwisie gdzie robię moto odradzali mi je. Ponoć piszczą na zakrętach i moto strasznie się ślizga?!
Mimo to je wziąłem, ludzie z forum wg mnie wiedzą lepiej :P

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.