Pytanie o nowe opony, sklep
Odpowiedz do tematu

: Pytanie o nowe opony, sklep
Witam mam otóż taki problem, z góry przepraszam jeśli dział nieodpowiedni,
otoz w moim gs juz przyszedł czas na wymiane kompletu opon i takie moje pytanie,
gdzie kupie teraz nowe opony do gs, oglądałem strony te co sa podane w dziale tuning, sklepy z oponami, ale ja tych stronach nie ma podanego jaki jest DOT a to jest najważniejsze,
jestem z okolic Kalisza i wole zamówić przez internet nowe opony niz jeździć i szukać sklepu,
może ktoś wie strone co sa nowe opony z świeżym DOT lub sklep z tych okolic, bardzo prosze o pomoc bo nie mogę znaleźć nic od miesiąca.
z góry dziękuje :padam:

:
Polecam http://www.topgumy.pl/

:
ok bardzo dziękuje :) a i jeszcze jedno mam pytanie czy warto brać oponę z roku produkcji DOT 2014 ?
czy jednak szukać młodszej ?

:
z 2015 możesz mieć problem żeby znaleźć :D

:
tak z tym to wiem ale czy opłaci sie kupować z 2014 czy poszukać o pare tygodni młodszej czy to nie ma wgl znaczenia ? :)

:
Mamy dopiero 5 tydzień 2015 :rotfl:

:
Nie bój się, nie zaliczysz szlifa na oponie sprzed roku, nawet nie na takiej sprzed 3 lat, ostatni sezon przelatałem 100 konnym motocyklem na 11 letniej oponie, nawet dalej na niej jeżdżę i żyję. Nie popieram, nie polecam, ale nie przesadzajmy :) urban legend i tyle.

Suzuki GS 500 05' -> Yamaha FZS 600 Fazer 02'

Motocykl to nie niedźwiedź. Nie potrzebuje zimowania.
:
tmi napisał/a:
urban legend i tyle

Co do urban legend to przyjmuje się, że opony nieużywane, które leżały w magazynie nie powinny być starsze niż 4 lata, nigdy wszak nie wiadomo jak były przechowywane, a guma jak to guma, nie używana i źle przechowywana parcieje, ale roczną oponę to można w ciemno łykać tak IMHO

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
:
Moje są z 2007 i jest tragedia, nawet na suchym asfalcie czasem mam z nimi problemy.

:
to jednym słowem brac te opony i juz :) nowe laczki na nowy sezon dostanie suzi :) :D

:
a jakie opony polecacie?
jazda jakby bardziej agresywna i ważne zeby opona starczyła więcej niz jeden sezon :P

: jaka firma
a jaką firme i jaki model polecacie? i czy lepiej jak sa oby dwie tego samego modelu zy to nie robi?
mam na oku takie opna

:
ja polecam inmoto.pl

GS 500 SF
:
a ja polecam temat rzeka: http://www.forum.gs500.pl...highlight=opony

:
liczyłem na konkretne odpowiedzi a nie link do tematu który ma ponad 100 stron

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.