pomysl na GSa
Odpowiedz do tematu

Pakerozak
[Usunięty]
:
Witam serdecznie wszystkich posiadaczy suzi :) podklejam sie do tematu, poniewaz mam pewien pomysl, moze ktos przerabial juz. zdupek w gsie, tak aby zastosowac owiewki i caly tyl ogolnie z motocykla hyosung gt? Bardzo mnie to interesuje poniewaz mam ochote wykonac taki projekt, w necie znalazlem tylko kilka fotek watpliwej jakosci, na ktorych widac taka przerobke i zajefajnie to wyglada. Ogolnie wydaje mi sie ze trzebaby odciac tylnia czesc ramy i dospawac te od hyosunga, wymiary sa bardzo zblizone jak i sam wyglad ramy :) jak myslicie, czy warto sprobowac?

:
Jak poszukasz na forum to znajdziesz fotki GSów z zadupkami od innych maszyn.

Romet Kadet 110 Automatic '90/'91 -> Keeway Matrix '06 -> Suzuki GS 500 '93 -> Suzuki SV650N '03 -> Yamaha TTR 600 -> Jawa 353/04 '61 & Aprilia Pegaso 650 I.E.
:
Jak dla mnie to można wszystko. Jedyne ograniczenie to umiejętności i sprzęt jaki posiadasz.

Najpierw zadaj sobie pytanie ile chcesz jeździć takim GSem bo stracisz sporo kasy której już nie odzyskasz. Choćby nie wiadomo jak profesjonalnie było to zrobione.

Jeśli chcesz już coś z nim zrobić to może demondemidi coś Ci podpowie bo dla mnie jego moto jest wyznacznikiem wszystkich hardkorowszych przeróbek :] Piękne jest

:
Wydasz pieniądze żeby moto było mniej wygodne, lepiej za te pieniądze przerobić kanapę, bo z GSa lansowozu i tak nie zrobisz.

"– Potrafimy?
– Nie mam pojęcia. Ja na przykład nie potrafię.
– No tak, ale gdybyś potrafił i tak byś się nie przyznał. Ja bym się nie przyznał gdybym potrafił.
– A potrafisz?
– Nie
– Aha! "
:
Red dobrze mówi. Nie ma sensu pakować hajsu w GS`a. No chyba że na części.

:
Warto tylko wtedy jeśli będą to odwracalne zmiany i zachowa oryginalne części. Bo jak nie to sprzedać będzie później trudno.

Pakerozak
[Usunięty]
:
Powiem szczerze panowie ze skutecznie odwiedliscie mnie od modyfikacji, bo z tego co sie rozejrzalem, to nie obyloby sie bez modyfikacji ramy moto, a to juz jak wiadomo nieoryginal :) wizualnie podoba mo sie ten hyosung, ma bardziej nowoczesna linie, ale z moich obserwacji wynika, ze nie dopasowalbym siedziska kierowcy do oryginalnego baku od gs500, chyba ze zastosowac bak od hyosunga, ale to juz kolejne daleko idace modyfikacje, slowem gra nie warta swieczki, zostawie lepiej te kase na kolejne moto :)

Patryk
[Usunięty]
:
To ma moze ktos jeszcze jakies zdj?

:
Zdjęcia czego? :D
Zegarów z początku tematu czy zmienionego zadupka?

Patryk
[Usunięty]
:
zegarów i ewentualnie jakichs dodatkow w tych kolorach, bo chcialem zobaczyc jak wygladaja takie kolory na GSie

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.