Say Hello
Odpowiedz do tematu

: Say Hello
Siema wszystkim. Jestem nowy na forum. Napiszę coś o sobie, może kogoś to zainteresuje :P Na imię mam Andrzej, lat 21. Swoją karierę motocyklową (jeśli można to tak w ogóle nazwać) zacząłem na początku aktualnego roku (2014) w styczniu kiedy to kumpel zaraził mnie swoją pasją. Nie mieliśmy wtedy jeszcze własnych maszyn (nie licząc mojego skutera i motorynki kumpla) więc postanowiliśmy sobie, że do końca 2014 zdamy prawko na kategorię A2 i kupimy sobie jakieś pierwsze poważne moto. Tak się złożyło, że mój wybór padł na GS 500, choć miałem jeszcze kilka innych wariantów. Co tu dużo pisać o motocyklu? "Gie-eska" jak to "Gie-eska". Jedyne co może w jakiś sposób wyróżnia moją od innych to pełne owiewki Five Stars w kolorze czarnym oraz podwójna przednia lampa typowa dla streetfighterów. Jeśli znajdę trochę czasu i znajdą się zainteresowani to podrzucę kilka fotek. To chyba tyle.

:
Witamy na pokładzie :)

Romet Kadet 110 Automatic '90/'91 -> Keeway Matrix '06 -> Suzuki GS 500 '93 -> Suzuki SV650N '03 -> Yamaha TTR 600 -> Jawa 353/04 '61 & Aprilia Pegaso 650 I.E.
:
https://www.youtube.com/watch?v=DmPE3dFjOz8 :D
czekam na fotki.

:
Siema :]

Wrzucaj foto, nie krępuj się :niepewny:

Yamaha Yamasoul Tyryryryryroł
:
cześć :)
Gdzie te zdjęcia ? :)

:
Witaj kolego , szerokości i przyczepności w 2015 roku , witamy w gronie wielbicieli suzanny GS :moto: :) ;)

Ostatnio zmieniony przez pawulon40 Sob 06 Gru, 2014, w całości zmieniany 1 raz
pawulo40
:
@beacia500 Będą w poniedziałek bo wtedy jadę do znajomego, u którego zostawiłem moto w garażu na zimowanie :)
@pawulon40 W 2014 to raczej już nie ale 2015 jak najbardziej :D

:
Siema

GS 500E '01 > Z 750 '04 > GSX-R600 'K7
:
Siema! :)

:
czesc :D

RIDER_dp
[Usunięty]
:
Hello ;)

:
Hej :)

:
;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.