Suzuki GS 500E by Cinek
Odpowiedz do tematu

cinek1044
[Usunięty]
: Suzuki GS 500E by Cinek
Witajcie,

Jestem nowy na forum jak i świeżym posiadaczem GS'a. Moją Suzuki sprowadziłem sobie niedawno z Niemiec. Niestety szwab motorek trzymał na podwórku pod drzewem no i widać, że kiedyś się wyłożył, ale za te pieniądze nie kupiłbym dobrego roweru. Motor jest z 92r. więc nie ma co za wiele wymagać.

Tak wygląda:






Tylko chyba zwariowałem <shock> bo zamiast wymienić olej, filtry i jeździć motorkiem ile wlezie postanowiłem zadbać o jego wygląd. Jak pisałem wyżej szwab trzymał GS'a pod drzewem dzięki czemu rama i wahacz troszkę pogniły przez co miałem koszmary. Więc dziś postanowiłem wybrać ramę i w tygodniu oczyścić oraz pomalować., zastanawiam się tylko jeszcze czy zostawić ją w orginale czy może maznąć na czarno.

Teraz wygląda to tak:









Przy okazji odmaluję zbiornik oraz błotnik. W miarę postępu prac będę zamieszczać w tym temacie posty wraz ze zdjęciami.

:
Siema , ładna gs'ka , podobno czerwone są szybsze :hyhy: (i tak po kumpelsku Ci powiem zanim to zrobi któryś admin to pierwszego posta wypada napisać w dziale "Powitania") :]

Patrz w lusterka dwa razy - ojcowie,synowie,mężowie są wszędzie !
:
No, no. Przyjemnie się ogląda zdjęcia z tym jak ktoś dba o to co posiada. Powodzenia w pracach. :)
Szkoda, że GS ma białe felgi. W moim to mnie irytuje. Wolałbym grafitowe. Białe ciągle trzeba czyścić.

cinek1044
[Usunięty]
:
JarkoRBK napisał/a:
Siema , ładna gs'ka , podobno czerwone są szybsze :hyhy: (i tak po kumpelsku Ci powiem zanim to zrobi któryś admin to pierwszego posta wypada napisać w dziale "Powitania") :]


Powitanie już było i dopiero ten temat. Czy szybsza sprawdzimy jak ją złożę :)


Wilk napisał/a:
Szkoda, że GS ma białe felgi. W moim to mnie irytuje. Wolałbym grafitowe. Białe ciągle trzeba czyścić.


Myślę o zmianie kolorku felg na czarne z czerwonym rantem ale nie wiem jakby to się prezentowało w całości :chytry:

:
Siemka , szerokości i przyczepności ;) :)

pawulo40
cinek1044
[Usunięty]
:
Troszkę późno ale rama pomalowana, niestety chciałem ją pomalować na grafit lecz sprzedający pomylił kolory farb i wysłał mi szarą, niestety nie chciałem czekać kolejnego tygodnia i postanowiłem działać. :hyhy:





Po wszystkim ku mojemu zaskoczeniu rama w szarym macie prezentowała się całkiem ładnie. Tak wygląda w całości:


Niestety aby zrealizować swój plan na dopieszczenie mojej Suzi czeka mnie jeszcze sporo pracy, lecz najgorsza robota za mną. ;)

:
Dobrze wygląda :)
Kolor felg będziesz zmieniać?

cinek1044
[Usunięty]
:
Tak, na czarny z czerwonym rantem :)

:
Ładnie :)

cinek1044
[Usunięty]
:
W weekend chciałem pojeździć i po przejechaniu 1 km musiałem Suzi prowadzić z powrotem do garażu bo nagle zgasł i przy próbie odpalenia lała się benzyna z gaźników :/

Szybko sprawdziłem skąd się leje, okazało się, że lewy gaźnik się zalewa i benzyna wylewa się przez króciec odpowietrzający, widoczny na fotce:



Postanowiłem wybrać gaźniki i je wyczyścić, po rozebraniu gaźników szybko się wyjaśniła sytuacja, syfu co nie miara (jakiś piasek) troszkę widać na tym zdjęciu:


Wyczyściłem, poskładałem do kupy i dałem nowy filtr powietrza. Trzymając kciuki odpaliłem...... i nic nie cieknie a Suzi zaczęła ładniej pracować, więc pojechałem się pokręcić po mieście i na szczęście wróciłem do garażu na kołach ;)

elektryczna
[Usunięty]
:
ten czerwony kolorek suzi jest bardzo ładny:) ogólnie bardzo dobrze prezentuje się moto, jeszcze te felgi trochę niezbyt pasują.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.