sylwester 14/15
Odpowiedz do tematu

:
betasza, tylko nie zapomnij zostawić sernika!

I cherish my ignorance on the subject...
:
squarek napisał/a:
http://www.youtube.com/watch?v=uAC-9Cb87rg :troll2:


a jak :D :D

Das Drone !!
:
Dla mnie muza ok, nawet jeśli będzie to koncert z patefonu.

Natomiast jeśli chodzi o nazwijmy "gwóźdź programu"...znaczy się sernik, to sądzę betasza, że jedynym słusznym rozwiązaniem będzie, aby sernik (z racji że zajmuje czołowe miejsce w mojej karcie deserów) przynależał w całości do mojej wyłącznej dyspozycji... bez względu na możliwe protesty,fochy,sprzeciwy. Chociaż jestem pewny, że takowych strajków ku temu nie będzie :oczami:

Egoistą nie jestem, więc poczęstować będzie się można.... jeśli tylko zostaną okruszki.

...tyle krótkim zdaniem na wstępie :D

:
Cieszy mnie, że jesteś tak wielkim koneserem sernika :) Mniemam również, że nikt nie zrobi go lepiej od Ciebie... :oczami: (idealne proporcje sera, żółtek i czego tam jeszcze się dodaje...)
Tak więc, myślę, że Mamę Emki można już zwolnić z tego "obowiązku" (zwłaszcza, że przed świętami pewnie nie zabraknie Jej pracy w kuchni).

YOU ARE A WINNER!!!

Czekam z niecierpliwością.

:
betasza, YUUUU HUUUUUUUUUU

wiem, że moja mamusia najlepszy robi ... mniam mniam.. ale moze racja.. Katana zrobi jeszcze lepszy!!!!! :D


YUUUU HUUUUU
om nom nom nom

Krasnal DRZ400E
------------------------------
SÓZÓCKI ll GS500F || Chądzina 600f4i '03 || Brzydal GS650F Dakar|| Jamaszka XT600 '00
:
Że niby Katana, lat 30, zrobi lepszy sernik od teściowej Łukasza??? :przestraszony: To jakiś żart jest????

:
nikt nie mowi ze lepszy... ale jak sie sam zgłosił na ochotnika... ? Ile można teściową wykorzystywać :przestraszony:

I cherish my ignorance on the subject...
:
dunja, jeszcze nie teściową ^^ :D
Ale będziemy mieli porównanie!! :D

Krasnal DRZ400E
------------------------------
SÓZÓCKI ll GS500F || Chądzina 600f4i '03 || Brzydal GS650F Dakar|| Jamaszka XT600 '00
:
własnie jak ma byś sylwester to trzeba się jakos podzielic kto co... bo potem bedzie 10 serników i zero orzeszków do piwa !

I cherish my ignorance on the subject...
:
To ja ogarnę orzeszki do piwa... :D



...jakoś ogarnę :niepewny:


.

:
betasza, wrzuć do orzeszków rodzynki, postaw przed nulem i paczaj co się bedzie działo : :rotfl:

I cherish my ignorance on the subject...
:
Do odcinki? :przestraszony:

:
oglądałaś bajkę o kopciuszku ?

I cherish my ignorance on the subject...
:
hehehe!!!!
!! !!!!!!!!!!!!!

:
dunja napisał/a:
betasza, wrzuć do orzeszków rodzynki, postaw przed nulem i paczaj co się bedzie działo : :rotfl:



Hahahahah... jak już napisałaś wcześniejszy post... chciałam dodać, że musi być Bodzio.... i rodzynki :P

Myślę, że w listopadzie najlepiej będzie ustalać co i jak :)

Krasnal DRZ400E
------------------------------
SÓZÓCKI ll GS500F || Chądzina 600f4i '03 || Brzydal GS650F Dakar|| Jamaszka XT600 '00
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.