Spodnie na moto
Odpowiedz do tematu

:
freestary wygrywają z rebelhornami urban ii ?

:
Też szukam spodni na moto, mam tekstylne ale chcę coś bardziej pasującego do kurtki skórzanej, a skórzanych do kompletu nie chcę więc zostają jeansy.

Przymierzałem Freestary niedawno i strasznie niewygodne spodnie, w ogóle nie rozciągliwe, protektory twarde i uwierające, zgięcie kolana to męczarnia. To już skórzane spodnie były sto razy wygodniejsze.

Suzuki GS 500 05' -> Yamaha FZS 600 Fazer 02'

Motocykl to nie niedźwiedź. Nie potrzebuje zimowania.
:
Miałem freestary i faktycznie mało wygodne, teraz mam dwie pary Garetha i są mega wygodne, protektory dobrze się dopasowują, nic nie uwiera.

Polecam też Jeansy SHIMA, ze streczem, mega wygodne

:
Poszukam spodni ze stretchem do przymiarki.

A na pewno przejadę się do sklepu gdzie mają Spidi Furious, spodnie szyte na wzór skórzanych spodni sportowych, mają według mnie krytyczne i dwa najważniejsze elementy - panele z harmonijki nad kolanami i rozciągliwy materiał w kroku. Muszę przymierzyć.

Suzuki GS 500 05' -> Yamaha FZS 600 Fazer 02'

Motocykl to nie niedźwiedź. Nie potrzebuje zimowania.
:
tmi napisał/a:
panele z harmonijki nad kolanami

jeansy Ozone raptor mają coś takiego

[ Dodano: Sro 13 Sty, 2016 ]
kempes napisał/a:
Poszukuję spodni z kompletem dobrych ochraniaczy, wypinaną podpinką i BEZ jakiejkolwiek membrany. Możecie polecić jakiś konkretny model?


bez membrany i z podpinką to raczej nie znajdziesz, kup trójwarstwowe i wypnij membrane i schowaj głęboko do szafy ;)

:
Zastanawiam się, czy do prania trzeba wyjmować ochraniacze czy nic im nie będzie?

:
Lepiej wyciągnąć. Raz, że więcej miejsca w pralce, dwa, że przy wirowaniu możesz uszkodzić "miejsce mocowania" protektorów. Np u mnie jest tam dość cienki materiał.

Kobra 3G Avanti-->GB STREET 50/72/110-->Suzuki GS500E Five Stars-->Suzuki GSX 750F
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.