olecki13
Odpowiedz do tematu

:
femme fatale


lukas124 po prostu znam oleckiego na tyle żeby wiedzieć, że nie pozwoliłby sobie n ryzykowną jazdę szczególnie w takich warunkach.

:
Kuraś kuźwa wydało się i patrz mój motocykl Zechowany też naprawiał i mi nic nie jest i moto nie leżało :hyhy:
A tak swoją drogą to jak by olecki zapierdalał to byśmy go w szpitalu odwiedzali a tak to tylko ręka

Ten akrapovic lepiej brzmi jak go nie ma...
:
zena to jeszcze Ty i Krt <lol>


nie no ponury zart :troll2:

wykonuje przeróbki motocykli.
Możliwość wykonania konstrukcji metalowych!
spawanie,
toczenie,
itd

virtutii spawarotti Kuraś :troll2:
:
dokladnie. na prawde jechalem z dozwolona predkoscia ( as always )

[ Dodano: Wto 17 Cze, 2014 ]
zena napisał/a:
jechał mi pomóc :zalamany: i co go spotkało


chciałem dobrze, wyszło jak nigdy :troll2:

Das Drone !!
:
Dobrze, że Cię jeszcze nie skopali jak w rowie leżałeś. Autko uszkodziłeś bucu!

zdrowiej i dawaj znaki co z ręką.

:
łełek napisał/a:
dawaj znaki co z ręką.
LwG :troll2:

wykonuje przeróbki motocykli.
Możliwość wykonania konstrukcji metalowych!
spawanie,
toczenie,
itd

virtutii spawarotti Kuraś :troll2:
:
lwg rtg sor :troll2:

Das Drone !!
:
Lipa Olecki, nieźle wyjebałeś. Ale tak jak Ci pisałem, bierz od razu jakąś firmę zajmującą się odszkodowaniami. Ubezpieczalnie generalnie srają przed nimi, no i na bank więcej hajsu w ten sposób odzyskasz. Pamiętaj, że wszystkie ciuchy, rzeczy, np. telefon jak Ci się rozwalił to też liczy się z OC sprawcy.

Szybko zdrowiej asie! :)

Keeway Matrix 08' -> GS500F 04' -> GSF Bandit 600 S 04' ->Honda CBR F4i 01'
:
Zdrowiej szybko :)
A co do prędkości to max 50 mógł jechać, sam w oberwaniu chmury jechałem po prostu masakra.

GS 500E Five Stars
GSX-R 600 K2
:
Na pierwszy rzut oka widać że jechał zgodnie z przepisami (tzn. prędkość). Jakby miał więcej na budziku to raczej nie pisałby już tego posta... :/ Na szczęście widać że dużo nie ucierpiałeś. Pal licho motocykl, zawsze da się naprawić ręka ważniejsza. Ja przez głupią piłkę już nigdy nie będę miał lewego nadgarstka sprawnego w pełni a co dopiero myśleć o wypadku na moto. Powrotu do zdrowia życzę :)

:
Już się odpowiednia firma odszkodowawcza zajęła tematem :D Jakby komuś trzeba było pomocy to dawać znać :D

Nie Jedź Szybciej Niż Twój Anioł Stróż Potrafi Latać...

-------------

Motorynka PONY ---> Romet Kadet ---> Yamaha Mint ---> Derbi GPR ---> Suzuki GS 500 ---> Suzuki GSX 1100 ---> Africa Twin
---> Jeep Wodnik Szuwarek
:
dokladnie Skuter, wlasnie czekam na Michała :)

Das Drone !!
:
bylem u lekarza...powiedzmy

terminy w warszawie to przyszły rok...w pruszkowie zaproponowali pazdziernik, wiec lux. prywatnie termin podobny...

nawet rentgena nie zrobili, na barskiej sie popsuło, w innych placówkach odmówili. na sor sie nie nadaje, ch... ze nie wiadomo co mi jest


takze grodzisk najzwyczajniej pozbyl sie problemu, dali skierowanie i sie pan bujaj.

Das Drone !!
:
najeb sie, przetni czyms na czole i niech kumple zaprowadzą Cie na SOR - bedziesz miał badania od a do z jak to Grzechu opowiada :D

wykonuje przeróbki motocykli.
Możliwość wykonania konstrukcji metalowych!
spawanie,
toczenie,
itd

virtutii spawarotti Kuraś :troll2:
:
Kuraś napisał/a:
najeb sie


pieeekniee, robie to :rotfl:

Das Drone !!
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.