Moj GS 500 z podwojnym wydechem :)
Odpowiedz do tematu

:
Jeszcze nie zmieniłem, ale owszem chodzi inaczej bo tłumik jest pusty w środku :D

:
Całkiem mi się podobało ;D

:
Siema, co to za lampa z tyłu?
i mógłbyś nagrać dzwięk wybebeszonego wydechu ?

:
Lampa jest od zx6r, dźwięk mogę nagrać, ale to dopiero po weekendzie bo jutro wyjeżdżam a muszę jeszcze parę rzeczy ogarnąć.

:
no i jak tam z tym dzwiękiem ? :)

:
Wziąłem się wreszcie za wydech, przypomnę, że chodzi o 2 osobne układy wydechowe, po jednym na cylinder.
Po zdemontowaniu starego układu musiałem pociąć go dla pozyskania różnych kolanek/ przedłużek, więc teraz już nie ma odwrotu :)

dziś zrobiłem prawą stronę - łatwiejszą, ale mimo tego tigomat i tak nie stygł.
Jutro lewa i tu trzeba będzie się mocno nagimnastykować, bo rura koliduje z obiema stopkami, najbardziej prawdopodobny wariant zakłada wypieprzenie centralnej.

Tłumiki z oldskulowego gixa 1100, jak będą za ciche to się je wypatroszy i po sprawie.



Nie omieszkałem go odpalić - okurwa...
brzmienie jest niesamowite, 40 decybeli mniej i bym tak jeździł.



Kolektor z nierdzewki - ma pasować do reszty wydechu.



Nie pomyślałem żeby zrobić zdjęcie od spodu, poprawię to ;)



To już nie dziś, teraz piwo.

Yamaha YZF 600R Thundercat
Das Drone !!
:
Zaje*ista sprawa! czekam na filmik z dzwiękiem, tak samo upragniony jak ten z dzwiękiem wybebeszonego solo ;)

:
zaczyna wyglądać dobrze, jutro finisz, dziś miałem tylko godzinę czasu na robotę.

Yamaha YZF 600R Thundercat
Das Drone !!
:
Zajebisty projekt! Możesz mi powiedzieć co to za oponkę masz z tyłu jaki rozmiar itd ??

:
Mam założony komplet Michelin Pilot Road 2, z tyłu jest 150/70/17

Yamaha YZF 600R Thundercat
Das Drone !!
:
Jak Ci się jeździ na takiej oponce zmienia to coś?? Bo wygląda super... I jeszcze coś przerabiałeś czy zmieściła się bez problemów??

:
Musiałem odsunąć przednie mocowanie zacisku.

Stało się! mam kompletny wydech! :) Trzeba by go jeszcze przepolerować, ale to teraz mało ważne :)
Dźwięku nie nagrywałem bo jest cichutki i właściwie nie ma żadnego konkretnego brzmienia, będzie patroszony, zdecydowałem o tym po pierwszym odkręceniu manetki :D





Yamaha YZF 600R Thundercat
Das Drone !!
:
Zajebiste kolektory :)

:
Czarny ninja. To taka tragedia, że się nie pochwalisz jak teraz to brzmi? :D

:
Teraz już mogę, zabieg wykonany. Jest chyba trochę zbyt głośno... :D
Nie brzmi może tak basowo jak chopper, bardziej przypomina jakieś supermoto czy enduro, więc nie jestem maksymalnie zadowolony, ale to już jest kwestia gustu. Później wrzucę jakiś film ;)

Yamaha YZF 600R Thundercat
Das Drone !!
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.