Dziwne sytuacje na drodze
Odpowiedz do tematu

Diesel21
[Usunięty]
:
zena napisał/a:
w Raszkowie to już wogóle patologia. Flip i Flap na moto bez kasków zapierdzielają. To co ja oglądam na ostrów tv codziennie to takie rzeczy w azji się nie dzieją.
Diesla21 też kiedyś widziałam jak zapierdzielał przez ostrów na złamanie karku daffca ;)

To gdzieś Ty mnie tam widziała :D ?
Ja ładnie jezdze i grzecznie nie jak daffca :P

:
a 30 kwietnia zmieniałam oponkę w fazerze czekamy z Zechowanym przy samochodzie a tu diesel21 zapierdziela ze 150 leciałeś na swojej mandarynie rzuca się w oczy

Ten akrapovic lepiej brzmi jak go nie ma...
Diesel21
[Usunięty]
:
dobra faktycznie wtedy mogłem jechać nieco szybciej niż zawsze bo załatwiałem rejestracje fioletowego GS'ika, ale bez przesady z tym 150 :P

:
Remont drogi, ruch wahadłowy z chwilowym całkowity wyłączeniem ruchu na kopanie nad drogą niestety jeden się zagapił i mało mnie nie zgarnął. Prędkość mała ale przód się zblokował na piasku i uciekł na bok. https://www.youtube.com/w...eature=youtu.be

:
o ku*&a... ale miałaś farta. Ja miałem podobną sytuację tyle że stałem w korku na czerwonym (też wahadło było) i koparka jechała w przeciwnym kierunku. Koleszka chyba był po %. Miał 2 osie skrętne i coś mu się pomieszało ostro ze sterowaniem. Wjechał tyłem na mój pas tam gdzie stałem kilka cm ode mnie :D Czasami jednak kamerka się przydaje.

:
claudii napisał/a:
Prędkość mała ale przód się zblokował na piasku i uciekł na bok. https://www.youtube.com/w...eature=youtu.be


masz wyćwiczone hamowanie przodem tak żeby nie położyć maszyny a w tym przypadku akurat wyjątkowo mogło się to nie przydać a nawet zaszkodzić :kwasny:

gdybyś dostała w głowe skutki mogły by być poważne, zgłosiłaś gdzieś ten fakt?

:
Zagapił się gość w kamizelce który cię zbyt póżno zatrzymywał.

GS 500-->SV650S-->Honda Silver Wing 400
:
Nie mam pojęcia gdzie to można zgłosić.
Hamowałam z jednoczesnym położeniem się na baku, ale prędkość była na tyle mała że chyba każdy by z tego wyszedł bez gleby.
A ten koleś w kamizelce miał pokazywać gościowi w koparce że ktoś jedzie, choć z tego co widziałam to na kilka minut ruch był zupełnie zatrzymany aby właśnie mogli bezpieczne kopać.

Rav86
[Usunięty]
:
Kur... niezła akcja

:
claudii napisał/a:
Nie mam pojęcia gdzie to można zgłosić.


Na policje. Policja może nałozyc kierownikowi budowy mandat karny (500zl) za nieprawidłowe zabezpieczenie robót drogowych.

Na budowie za wszystko odpowiada kierownik, pracownicy fizyczni tylko mają wykonywać jego polecenia.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.