Gs 92r zadupki z nowszego?
Odpowiedz do tematu

novocgs500
[Usunięty]
: Gs 92r zadupki z nowszego?
Witam jestem nowy na forum szukałem coś na ten temat ale nie umiem wyszukać konkretnej odpowiedzi . Więc ma gsa z 92 roku i chciałbym zmienić zadupki na model po lifcie czy jest dużo przerabiania ? miał ktoś z tym przyjemność robić albo wie coś na ten temat ?

:
z tego co mi się zdaje był już ten temat poruszany poszukaj dobrze !

Romet Chart 210 50cm3 - Sprzedane
Mz Etz 150 - Sprzedane
Suzuki Gs 500E - Sprzedane
Yamaha FZS 600 - Sprzedane
Suzuki Gsx-R 600 K4 - Obecnie użytkowane :)

- Gs 500 E
- Yamaha FZS 600
- Suzuki Gsx-R 600 K4
foxia
[Usunięty]
:
Cześć novocgs500 :)
Ja się zabieram do takiej przeróbki, mam GS`kę z 90 roku. Niestety bez spawania się nie obejdzie. Zadupki poliftowe są szersze i mają szerzej umiejscowione mocowania do ramy. Mam tylko nadzieję, że nie będę musiała samej ramy ciąć. Zadupek w polifcie jest pod większym kątem niż w przedliftowych.
Więc jak nie masz spawarki lub znajomego ze spawarką, to może być ciężko...

SALWA
[Usunięty]
:
wydaje mi się że gra nie warta świeczki.. jak już modzić to nie lepiej robić formę na ogon na bazie istniejącego ??

foxia
[Usunięty]
:
SALWA, ja właśnie tak chcę zrobić. Mam nadzieję, ze wystarczy dospawać tylko uchwyty w 4 miejscach. Oby owiewki zakryły ramę po ich przykręceniu...
A czy gra jest warta świeczki zależy też od tego jaki efekt chcesz uzyskać i na ile się jest samowystarczalnym ;)

SALWA
[Usunięty]
:
jestem w pełni... mam dostęp do spawarki, włókna szklanego czy spawarki plastiku ale mimo wszystko raczej GS-a zostawię w orginale... wiem jak ciężko później sprzedać takie moto. Kierunki,kanapa czy sety to nie mod który deklasyfikuje ale wybujałe kolorki i zadupki robią z nich składaki a takich już ludzie się boją.


Cóż... powodzenia życzę :) ... oby Ci się udało :)

novocgs500
[Usunięty]
:
foxsia Dzięki :) no w sumie racja orginał powinien został org

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.