Egzamin praktyczny maly problem :(
Odpowiedz do tematu

:
Zdałem! :D Bezbłędnie :)

Zumico GR 200 2011 => GS 500 '95 => Fazeratti FZS 600 '99 :)
:
GRATULACJE! :hyhy: <brawo> <brawo> :zdrowko: Teraz odebrać prawko i śmigać. :]

Rafal176
[Usunięty]
:
Niedługo przede mną egzamin, więc mam kila pytać szczególnie, że gdy ćwiczyłem sobie na placu to wyglądało inaczej i przy wykupionym placu w ośrodku szkolenia też inaczej.
1. Pachołki - mają być same pachołki czy z tyczkami? Bo jednak przy slalomie szybkim robi to różnicę.
2. Jakie są zasady slalomu szybkiego? Prędkość jest mierzona dwa razy? Na wjeździe i wyjeździe? I np. mogę mieć na wjeździe 35, a na wyjeździe 28 i będzie zaliczone?
Próby są dwie tak? a poprawnie wykonana ma być tylko jedna? Czyli jak pierwszą zaliczę to drugą mogę przejechać z prędkością 20 km/h?
3. Omijanie przeszkody - prędkość jest mierzona tylko przy wjeździe czy na wjeździe i wyjeździe?
Przejeżdża się 2 razy? Raz z prawej i raz z lewej? Trzeba zaliczyć obie czy tylko jedną? Ile jest prób?
4. Jak u Was było z tymi radarami do mierzenia prędkości? Bo jak ja jeździłem to strasznie zaniżał.
Z góry bardzo dziękuję za pomoc :)

:
1. Na egzaminie masz pachołki (czyli te szersze)
2.Prędkość mierzona na wjeździe i wyjeździe , średnia musi być minimum 30 km/h . Może być tak jak pisałeś. Najważniejsze, żebyś nie potrącił pachołka.
3.Tylko przy wjeździe i musi być minimum 50 km/h. Zaliczyć obie raz z prawej i raz z lewej.
4.U mnie też zaniżał.

Kiedy egzamin ?

[ Dodano: Pon 09 Cze, 2014 ]
Qbol napisał/a:
Zdałem! :D Bezbłędnie :)


BRAWO !!
Gratulacje, odbieraj plastik i śmigaj ;)

Rafal176
[Usunięty]
:
Egzamin w czwartek, teoria udała się za pierwszym :]
Co do pachołków to chodziło mi bardziej czy są same pachołki czy w środku w nich są takie tyczki jak na zdjęciu.

Jeszcze nie uzyskałem odpowiedzi na pytanie czy próby są dwie przy slalomie szybkim? i trzeba zaliczyć jedną?
Oraz przy omijaniu mam tylko po jednej próbie na stronę?

:
Będę i bez plastiku :P Czekam aż mi się na kierowca.pwpw.pl zmieni status, że word przyklepał zdanie egzaminu i będę się tym mógł (chyba) poprzeć w razie kontroli. Tak to tylko 50 zł za brak plastiku.

Zumico GR 200 2011 => GS 500 '95 => Fazeratti FZS 600 '99 :)
:
Przy omijaniu po jednej próbie na strone/
Slalomy.....mi mowili ze musze obydwa zaliczyc ale na egzaminie mialam na jednym 32 km/h a na drugim 28 km/h i bylo ok.
Same pachołki bez tyczek u mnie były.

:
beacia500 napisał/a:
...uprawnienia pani ma to jedynie mandat 50 zł za brak dokumentów (to prawo jazdy już tyle kasy kosztowalo, ze nie mam ochoty placic już nawet 5 zł za cokolwiek, wiec poczekam z jezdzeniem do odbioru ;/ )


To w końcu jak to jest ? Wszędzie trąbią o tym, że "uprawnienia" się ma dopiero od chwili odebrania plastiku z urzędu, a wcześniej jak złapią to normalny mandat jak byś w ogóle nie miała...

Zumico GR 200 2011 => GS 500 '95 => Fazeratti FZS 600 '99 :)
:
nie wiem, cytowałam to co mi w urzędzie mówili

:
Zadzwonię jutro do starostwa i się dowiem. Dzwoniłem dzisiaj apropo tego tematu do MORD'u i baba mi powiedziała, że mi nie wolno, ale ona brzmiała jak by do niej dzwonił jakiś gówniarz, a ona chciała go nastraszyć. Dowiem się jutro z pewnego źródła.

Zumico GR 200 2011 => GS 500 '95 => Fazeratti FZS 600 '99 :)
:
Qbol jak się dowiedz to proszę napisz tutaj-przyda się taka informacja :)

Ja oczywiście byłam w urzędzie 04.06.2014, a jak patrzyłam na stan mojego prawa jazdy to 10.06.2014"zostało zamówione" trochę czasu im trwało zamawianie tego ;/

:
Napiszę ;) A gdzie sprawdzasz status ? Ja na PWPW mam status "PKK zostało przyjęte przez wydział komunikacji" i to jest ostatnia pozycja na liście, tak jakby nie było już nic dalej.

Zumico GR 200 2011 => GS 500 '95 => Fazeratti FZS 600 '99 :)
:
ja tutaj (to tez chyba pwpw)
https://info-car.pl/infocar/prawo-jazdy/sprawdz-status.html

ststus zamówione

:
To ja o tym mówię właśnie. Czyli tam dalej mi się jeszcze pokażą inne stopnie wydania prawa jazdy w takim razie :)

Edyta:

Więc jestem po rozmowie z miłą Panią z Tarnowskiego Starostwa (Tarnów>Kraków :) ), która potwierdziła wersję o tym, że w systemie jesteś dopiero w chwili odebrania prawka. Wcześniej traktują Cie tak jakbyś nie miała Prawa jazdy w ogóle. Dla mnie to już wystarczające potwierdzenie. Jak coś, to napisałem jeszcze wczoraj maila do Małopolskiej Policji i zobaczymy jakie jest ich stanowisko na ten temat :D

Zumico GR 200 2011 => GS 500 '95 => Fazeratti FZS 600 '99 :)
:
Ciekawie będzie jeśli policja stwierdzi, że traktują to jak brak dokumentu, a uprawnienia nadają w urzędzie już wcześniej tzn. jesteś już w bazie zanim odbierzesz prawo jazdy. Dziwne to by było jakby podali inną wersję tego samego, ale w tym kraju mamy dziwniejsze rzeczy. Chociaż dla mnie i tak jest dziwne, że nie masz uprawnień i nadają je dopiero w momencie odbioru prawka. Mi to bardziej wygląda tak, że jesteś w bazie ze wszystkimi danymi, ale muszą zaznaczyć, że masz odebrany plastik i wtedy procedura nadawania uprawnień /wydawania prawa jazdy jest zakończona na 100%. Czyli każdy urzędnik ma czyste sumienie/chroniony tyłek w razie W, a Ty jesteś pewny na 100%, że wszystko jest OK (przynajmniej powinno być). ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.