Gmole by AFFECTPCT
Odpowiedz do tematu

skobi84
[Usunięty]
:
No ja niestety nie miałem gmoli i w zeszły piątek zaliczyłem szlifa, dlatego teraz myślę nad zakupem gmoli i w sumie lewego dekielka bo się zeszlifował... ale mam troszkę szasu, gdyż muszę obojczyk wyleczyć :)

:
jaka cena za same szpilki do mocowania gmoli;>

affectpct
[Usunięty]
:
skobi84 napisał/a:
No ja niestety nie miałem gmoli i w zeszły piątek zaliczyłem szlifa, dlatego teraz myślę nad zakupem gmoli i w sumie lewego dekielka bo się zeszlifował... ale mam troszkę szasu, gdyż muszę obojczyk wyleczyć :)


W takim razie szybkiego powrotu do zdrowia ;) Jak będziesz chciał zamówić to pisz śmiało.


Co do drugiego pytania, jeżeli zakupisz gmole to szpilki otrzymujesz za 30zł.

Jeżeli chcesz kupić same szpilki to do ich ceny należy doliczyć zimny pyszny czteropaczek z żabki czyli dyszka wystarczy.

Co do szpilek w komplecie jest ich 3 są odpowiednio dłuższe wykoane ze stali nierdzewnej i na tokarce.

:
Dobra, to ja sobie podsumuję, czy dobrze kumam:
Gmole (lewy i prawy) lakierowane proszkowo na dowolny kolor wraz ze szpilkami do montażu - słowem wszystko, co potrzebne do samodzielnej instalacji - za 180zł plus kurier 15zł.

W takim razie też bym był zainteresowany parą srebrnych (tylko za jakieś dwa tygodnie) :) Będą u Ciebie dostępne od ręki, czy trzeba zamawiać / wpłacać zaliczkę?

:
Zamontowałem dzisiaj gmole od Affectpct`a.
Jak na warsztatową robotę to wszystko pasowało :ok: Wiadomo, że przy tego typu projektach - ciasne spasowanie ;) , wiec trzeba było użyć troszkę siły by włożyć gmole na swoje miejsce. Spawy, malowanie, gięcie - pełna profeska :ok:

Co do wizualnej strony to muszę się przyzwyczaić, że GS wygląda trochę jak "Lka" ;)
Co do propozycji zmian to może osobiście poprowadziłbym 3 rurkę (tą z mocowaniem pod gaźnikami) trochę bliżej silnika (tak jak to robi firma Heed).

Sorry za jakość zdjęcia - robione kalkulatorem :wstyd:

:
Do mnie też dotarły parę minut temu :) Jak zamontuję, to też się pochwalę.

:
Wykonujesz jeszcze te gmole?

:
up

B - teoria: 11.05.15, praktyka: 15.05.15
A2 - teoria: 20.05.12, praktyka: 27.05.15
Busik
[Usunięty]
:
Także byłbym chętny :)

:
Mozecie mi napisac, jaka minimalna musza miec dlugosc szpilki do gmoli, bo ja niby kupilem ze szpilkami a one maja taka dlugosc jak mam zamontowane teraz, czyli facet mnie oszukal, chyba ze wczesniej byly u mnie gmole, prosze o odpowiedz, nie chce sie brac za to i pozniej denerwowac jak nie beda pasowaly.

[ Dodano: Sro 21 Sty, 2015 ]
I jak nie beda te moje pasowaly, to tez bym zamowil u affectpct

:
jaka jest długość nie wiem. ale ja kupiłem gmole bez szpilek chciałem dać dorobić szpilki u tokarza, ale po rozmowie z tatą stwierdziliśmy, że szkoda kasy i kupiłem zwykły pręt z metra za który zapłaciłem z 3zł, pociąłem go na odpowiedniej długości kawałki(1m wystarczy spokojnie na te trzy szpilki) i zrobiłem z każdej strony kontrę z dwóch nakrętek. Miałem obawy czy wytrzymają wibracje silnika, ale przez cały okres użytkowania nic się z nimi nie stało.

Busik
[Usunięty]
:
Szpilki to już raczej mały problem :) Na alledrogo są jakieś gmole za 145zł ale jakoś wątpie w ich jakość :) http://allegro.pl/gmole-s...4991224156.html . Jak narazie lepiej poczekać na głos Affectpct'a :)

:
michals51 podstawowa zasada wykonywania szpilek w mechanice samochodowej , motocyklowej , nie wykonujemy ich z prętów gwintowanych po całości , bo to bedzie badziewie a nie szpilka , wyjaśnia to dział w necie pod tytułem materiałoznastwo , materiał nagwintowany po całej swojej długości osłabiony jest nawet do 50% , a :zdegustowany: ciekawe czy byście zrobili sobie do motocykli , ośki do kół z pręta gwintowanego po całej długości :wstyd: lepiej kupić kawałek dobrej jakości materiału , o odpowiedniej średnicy przyciąć go i nagwintować końcówki :) ;) z zawodu jestem tokarzem precyzyjnym Powodzenia i myślcie co robicie :P Busik szpilki to wcale nie taki mały problem :) Pamiętajcie że szpilki te między innymi, mocują silnik do ramy ;)

pawulo40
:
affectpct, robisz jeszcze te gmole? :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.