latanie 2014
Odpowiedz do tematu

:
Siema. My dzisiaj planujemy jakiś nocny terror po mieście :D Jest nas narazie 3 moto. Pisze się ktoś :) ? Bimber jak Twoja sytuacja :) ? Na klasyki też można skoczyć

:
Ja nie dam rady, chętnie bym pojechał, ale dziś raczej się nie ruszam z domu.

:
Jakby ktoś był chętny odzywać się pod kom to gdzieś na mieście się spotkamy :)

:
w środę ktoś lata? okazało się, że w czwartek mi coś wypadło

:
Jeśli moja wypłata będzie łaskawa dziś do mnie przyjść, to z chęcią, ale wszystko będzie jasne dopiero po 17stej :)
Póki co stoję bez paliwa i z olejem na minimum :D

:
Jak jutro się pogoda nie popsuje to jestem dostępny po południu. W przyszłym tygodniu też popołudnia mam wolne, więc pewnie bym się pisał na jakieś jeżdżenie gdyby udało się zorganizować :)

Btw: w sobotę jest zlot w Bałtowie, ale ja niestety nie dam rady pojechać.

:
jeśli czwartek to dawaj znać, jestem chętny i gotowy :) ...tylko bez podtekstów :D

:
To lata ktoś dzisiaj :P Pogoda nie pewna ale nie ma lipy :P

:
Pogoda pogodą, ja się deszczu nie boję, jutro przed Bałtowem i tak będę kąpał Suzę, więc pozwalam jej się dziś delikatnie ubrudzić :) Poldek, lecimy się porozbijać trochę za miasto, ogarniemy jakąś fajną trasę a później pod globus na LKN.
Ktoś się dołącza?

:
Kurde jakoś nie jestem pewien co do tej pogody ale zaryzykowac mozna :P

[ Dodano: Czw 31 Lip, 2014 ]
Bimber nie pada przypadkiem w LBN :P ? U mnie to cos grzmi troche :D

[ Dodano: Czw 31 Lip, 2014 ]
Bimber a może na jutro sie jednak umówimy bo dziś nie widzę tego za bardzo :P

:
u mnie ledwo kropi, nie rezygnuj tak szybko, poczekajmy jeszcze moment, poddają się słabi :) a jutro to zobaczę jak z czasem i przygotowaniami na Bałtów - na pewno muszę zrobić kurs po kilka butelek bimbru, Wiesz... motocykliści są jak ich maszyny, sobie też czasem muszą wlać wysoko oktanową ciecz :)

:
Też tak myślę :P To co czekamy az się może rozpogodzi :P ?

:
dobra, lecimy, to była chmura z kompleksami - groźnie wygląda, groźnie grzmi a jak przyjdzie co do czego to deszczyk malutki :D u mnie już nawet chodniki suche

:
Bimber ale do mnie coś znad zalewu przylazło :( i nakurwia

:
Dobra, wygrałeś. Nad Czechowem tak nagina, że zaraz szyby mi przemokną :D
Więc tego... lata ktoś jutro? :D

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.