Obstawa weselna
Odpowiedz do tematu

lorak1988
[Usunięty]
: Obstawa weselna
Witam kolegów i koleżanki,

2 sierpnia odbywa się mój ślub i bardzo ważnym elementem dla mnie i narzeczonej jest motocyklowa obstawa weselna. Fajnie byłoby jakby wpadło kilka osób narobić troche hałasu :D
Ślub na Nowym Mieście.
To jak, pomożecie?

:
Ja się zaloguje numer masz to się odezwij do mnie to szczegóły ustalimy, ponieważ 1 sierpnia też bd na weselu to i na twoje zajrzę. :P

Prędkość - Bogiem,
Turbo - Nałogiem,
Nitro -Zabawą,
Prowadzenie - podstawą...
:
Będę!

:
lorak1988, podalbys dokaldniejsze szczegoly godzine o ktorej sie konczy czy cos :P
Dla innych lepiej to wieddziec :D

Krasnal DRZ400E
------------------------------
SÓZÓCKI ll GS500F || Chądzina 600f4i '03 || Brzydal GS650F Dakar|| Jamaszka XT600 '00
:
lorak1988 - dziwisz się, że już tylu się zadeklarowało na obstawę. Najpierw ustal ze swoją przyszłą co chcecie, podaj dokładnie gdzie co i o której. Ja niestety nie jestem jasnowidzem jak i inni. Jak się nie spotkamy to życzę wszystkiego najlepszego na nowej drodze ....... <jabol>

:
Z tego co mi wiadomo - Msza św. jest o godzinie 18:00 w Parafii p.w. Stanisława Biskupa i Męczennika w Białymstoku (ul. Wiadukt 2B). Państwu Młodym jednak bardziej zależy na obstawie w chwili przyjazdu Pana młodego po Pani młodą i eskortę do kościoła. Zbiórka na orlenie przy ul. Kawaleryjskiej 10 - godz. 16:50, wyjazd z orlenu - godz. 17:00

lorak1988
[Usunięty]
:
Wielkie dzieki za przybycie i zrobienie nie małego zamieszania. Bardzo fajnie sie to odbyło.
Miałem mały problem taktyczny z ilością wódki, komuś zabrakło, więc dobrze by było sie umówić na podziękowanie Wam :D

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.