Bezpieczna Jazda z Motorismo - Edycja 2013
Odpowiedz do tematu

: Bezpieczna Jazda z Motorismo - Edycja 2013
Witam chciałem się podzielić z wami nowym newsem a mianowicie:

mimo przypuszczeń o tym że tegoroczna edycja Bezpiecznej Jazdy z Motorismo nie dojdzie do skutku (Z racji że organizacja takiej imprezy to duży wydatek), z miłą chęciom mogę się podzielić wiadomością że w tyn roku także będzie możliwość podszlifować swoje możliwości na TORZE POZNAŃ.

Link do newsa i zasady uczestnictwa.

Polecam byłem na zeszłej edycji i muszę przyznać że impreza pod względem organizacji jak atrakcji przygotowanych godna uwagi.


:
Czy dobrze rozumiem ? Żeby uczestniczyć w szkoleniu trzeba u nich coś kupić i czekać aż się odezwą i może zaproszą na szkolenie? im więcej kupimy tym większa szansa?

Ostatnio zmieniony przez yaszczi Sob 16 Mar, 2013, w całości zmieniany 1 raz
:
Można było także zapisać się bez kupowania i w tedy kosztowało 300 zł bo były osoby które "były z zewnątrz".

:
Gamer napisał/a:
Można było także zapisać się bez kupowania i w tedy kosztowało 300 zł bo były osoby które "były z zewnątrz".

no właśnie o to mi chodziło ;)
możliwe, że się skuszę, dzięki za info

:
Tak dla ciekawostki to mam mapkę z legendą to co było u nich w ubiegłym roku na torze:




:
300 zł dla osob z "zewnatrz" to słaba oferta :)

:
Drogo, ale w zamian miałeś upust koło 150 - 200zł na race day na następny dzień jak się zapisałeś.

:
z tego co pamietam, w zeszłym roku się trochę spózniliśmy, ale automobil klub np. 15 kwietnia robi motopopołudnia, 22.04 speed day dla motocyklistów i tak dalej w innych miesiącach. Gdzieś był tu temat o cenach na torze i zasadach uczestniczenia w imprezie, było to mniej niż 300zł...
http://www.aw.poznan.pl/imprezy2013/index.html

Nie jeźdź szybciej niż myślisz
:
Dzisiaj byłem u znajomych w sklepie i popytałem o tegoroczna edycję. Powiedział mi że oprócz szansy na wejściówkę w zamian za zakupy będzie możliwość wygrania wejściówki na ich FanPage'gu (jak wiadomo FB) w ramach jakiś Konkursów czy kto woli Eventów.

Co do innej formy zgarnięcia wejściówek to dowiem się więcej w przyszłym czasie bo parę razy jeszcze do nich wstąpię. Tyle z nowych wiadomości z mojej podróży do PZ :P

:
Wrzucam linki do artykułu z pierwszego spotkania na torze poznań w tym roku (14.07.2013)
Pierwsza część i Druga część

Miłej lektury

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.