Malowanie GS'a
Odpowiedz do tematu

FoX
[Usunięty]
: Malowanie GS'a
mam takie pytanie, na zimę będę odświeżał bak, a jak znam siebie to mnie poniesie i całe moto odświeżę... :P

Jakie są najlepsze metody - sposoby malowania moto?

Lakiernik odpada -300zł chce.. sam już malowałem Simsona - wyszło super i tanio 8) ale to była typowa amatorka :wink: chciałbym się zapoznać z waszymi opiniami, może znacie fachowe metody
:razz:
na bak i boczne plastiki chcę 2 kolory... czerwony i czarny :) naklejki na bak i boczki mam...

Jak to robić... malować, przykleić naklejki, lakierować?

jankees
[Usunięty]
:
a wiedz tak najpierw scierasz papierem potem matujesz wodnym papierkiem ma byc gładziutko,następnie pryskasz podkladem lakier bedzie sie lepiej trzymał,znowu jedziesz wodnym,potem lakier jak wyschnie mozesz nakleic naklejki i prysnąc bezbarwnym badź odwrotnie :wink:

:
no wlasnie ja tez zamierzam zrobić lifting w zimie... znajac zycie tak jak u kolegi skonczy sie na calej maszynie:P no ale cóż.... mam malowanie Suzuki RG80 za sobą... matowiłem to była gladka powierzchnia polecialem potem z farby pistoletem ale zrobił się w niektorych miejscach baranek i malutkie zacieki... nie chcial bym miec takiej sytuacji w GSie bo wiadomo - ten moto już musi wygladac elegancko :D a lakiernik raczej odpada....:/

jankees
[Usunięty]
:
nie szkodzi ze masz gladka powierzccnnie zawsze trzeba zmatować i podkład wtedy nie ma takich właśnie niespodzianek

CincinCM
[Usunięty]
:
Ja jak bym malował to mam lakiernie, bo mój ojciec pracuje w warsztacie i mają tam lakiernie to by mi pomalowali na darmo. I wszystko i zawsze tam malowałem to ładnie było. A jeśli płaciłem to tylko za farby.

FoX
[Usunięty]
:
a Cedry Małe gdzie są :D hehe

CincinCM
[Usunięty]
:
Przy Gdańsku. 20Km za Gdanskiem w strone Wawy, ale ojciec w Gdańsku pracuje;)

:
Jak by mi lakiernik pomalował profesjonalnie moto za 3 stówy , jeszcze blisko miejsca zamieszkania, to lecę tam juz w poniedziałek ...
Malowałem rozne rzeczy , łącznie z elementami karoserii samochodowych ale za malowanie mojego moto sie sam nie biorę , choc mam sprzęt w garażu. Po prostu brak czasu i naprawde profesjonalnych umiejętnosci.
Niedługo będę rozbierał swój do lakierowania , być może w październiku. Myślę o czarnej perle na zbiorniku, błotniku i bokach. Rama srebrna lub grafitowa. Kolory będą zblizone do malowania w oryginale.
Widziałem czarne GS-y i bardzo mi sie podobają.
Zastanawiam sie nad naklejkami. Mam w prawdzie srebrne z folii samoprzylepnej ale myslę ze lepiej by wygladało chromowane , metalowe S z logo suzuki lub taki napis na zbiorniku. Co o tym myslicie?

Only TDI :) Octavia 2 FL 1,9BXE
cygan
[Usunięty]
:
chromowane literki przyzwoicie wyglądają na ciemnym .widyje busy czasami obklejone w chromie -ładny wyrazisty kontrast .dla mnie bomba.

:
ja po malowaniu pierwszy z rzeczy naklejanych to mysle nad jakims tank padem komponującym się z całością... a za malowanie tego tez na bank sam sie nie wezme...

FoX
[Usunięty]
:
Ja akurat sam za malowanie się wezmę :) tyle ile lakierów miałem w ręce, to mało kto miał :) A jesli chodzi o napisy to białe, a mam małe czerwone naklejki znaczka SUZUKI, to może też je gdzieś umieszczę...

:
na lagach i wachaczu fajnie tez wygladaja takie nie za duze naklejki:):):) mi sie to podoba;]

A MAM PYTANIE BO ZAMIERZAM MALOWAć PRZEZ ZIME GSA... JAKI KOLOR BY FAJNIE WYGLADAL? NIE CHODZI MI O JAKIES CZARNY CZY COS PODOBNEGO TYLKO COS ORGINALNEGO :)

DawGad
[Usunięty]
:
Jak miałem jeszcze Mz-tke to zamierzałem pomalować ją w zieleń z palety LECHA, tj. w zieleń z puszki LECHA.Piekny kolor.Tyle że do tego nie doszło bo sie szybko sprzedała...A w Gs mam zieleń,co prawda nie taki jak na puszce LECHA ale raczej nie bede tego zmieniał.Także jak ktos sie zastanawia nad nie typowym malowaniem to polecam ten kolorek...

cygan
[Usunięty]
:
Co do koloru to jakiś kamelon jest niezastąpiony :)))) )

DawGad
[Usunięty]
:
taaa, ale cena jest prze okrutna!Pozatym sam nie dasz rady nałożyć kameleona, do tego trzeba mieć rękę.Z tego co słyszałem to kameleona nakłada sie pod kątem...nie każdy potrafi

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.