7.12 - browarek
Odpowiedz do tematu

:
emkags, dunja, będziecie w Olsztynie w ten weekend czy co? :)

:
<nie powiem>

I cherish my ignorance on the subject...
:
Ja również postaram się być. Ok. 17 mam na starówce jakąś "oficjalną kolacje" urodzinową na max 2h. więc ok 19 będe wolny i podpity, tzn. przygotowany :P

:
x_warrior napisał/a:
Ja również postaram się być. Ok. 17 mam na starówce jakąś "oficjalną kolacje" urodzinową na max 2h. więc ok 19 będe wolny i podpity, tzn. przygotowany :P


łee wstydzi się na trzeźwo przyjść :P

panjapa22
[Usunięty]
:
Ja z chęcią bym też się pojawił :) Zawsze okazja podpytać trochę bo w niedziele idę objechać 2 GSki :)

:
panjapa22, .... myślisz, że na forumowym spotkaniu bedziemy rozmawaic o GSach????!!!!
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Chyba BMW :D

Krasnal DRZ400E
------------------------------
SÓZÓCKI ll GS500F || Chądzina 600f4i '03 || Brzydal GS650F Dakar|| Jamaszka XT600 '00
:
Albo o mazowieckich dziołchach :D

:
Cytat:
Albo o mazowieckich dziołchach :D


Nieee to nie przejdzie :D

BTW..... Wiadomo ze z mazur sa najlepsze dziewoje :hyhy: :hyhy: :hyhy:

Krasnal DRZ400E
------------------------------
SÓZÓCKI ll GS500F || Chądzina 600f4i '03 || Brzydal GS650F Dakar|| Jamaszka XT600 '00
:
je jednak stawiam na mazowieckie dziołchy :hyhy: :hyhy: :hyhy:

I cherish my ignorance on the subject...
:
tak sie dziwnie sklada ze mieszkam w okolicy to moze tez bym przyjechal :D

http://na2oo.blogspot.com/
sózócki kocurrr
:
jak Kempes CI pozwoli... chociaż wątpie :PPP

Krasnal DRZ400E
------------------------------
SÓZÓCKI ll GS500F || Chądzina 600f4i '03 || Brzydal GS650F Dakar|| Jamaszka XT600 '00
:
Moglibyśmy cię wziąć ale nie mamy już miejsca w samochodzie :orany:

I cherish my ignorance on the subject...
:
dunja, zgadzam się....... i jeszcze sporo miejsca by zajmował.. jak to Bodzio...

Krasnal DRZ400E
------------------------------
SÓZÓCKI ll GS500F || Chądzina 600f4i '03 || Brzydal GS650F Dakar|| Jamaszka XT600 '00
:
Podajcie godzinę spotkania, ja niestety jednak do roboty a przy tej pogodzie nie wiadomo kiedy transport wróci więc jak coś mam kom do Marka i warriora i dam znać czy będę później :(

:
19:30 pod Wysoką Bramą. Na miejscu ustalimy gdzie idziemy, więc jak coś to dzwoń ;) .

Romet Kadet 110 Automatic '90/'91 -> Keeway Matrix '06 -> Suzuki GS 500 '93 -> Suzuki SV650N '03 -> Yamaha TTR 600 -> Jawa 353/04 '61 & Aprilia Pegaso 650 I.E.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.