Suza po raz drugi czyli duze jajko GSX750F
Odpowiedz do tematu

: Suza po raz drugi czyli duże jajko GSX750F
Niespełna 10 dni temu GS-ka znalazła śliczną właścicielkę, zaś u mnie pustka garażowa zobligowała do poszukania kolejnych dwóch kółek.

I jest :)

Suzuki GSX750F
Moc: 72KW
Przebieg: w trakcie odkrywania
Rocznik: 1999
Z dodatków: akcesoryjny wydech, niebiesko czarny design, podgrzewane manetki.
Dostałem też angielskie zegary i oryginalny tłumik, które pójdą na sprzedaż :)

Motocykl kupiony bez oglądania i przymiarki, jedyne co widziałem to zdjęcia na forum GSX-a i historia właściciela z tym i poprzednim jajkiem. Musiałem trochę ponegocjować, bo w sumie nie chciał sprzedać, ale udało i moim zdaniem opłaciło się :) Przebieg jest z założonych zegarów z racji tego, że były przekładane z angielskich. Poza tym moto bardzo doinwestowane, właściciel płakał jak sprzedawał :hyhy:

Kilka fotek robione telefonem:







Ostatnio zmieniony przez _ANIOŁ_ Pon 02 Gru, 2013, w całości zmieniany 4 razy
:
Jak z wyglądu mi się okrutnie nie podoba, tak silnik to słynna konstrukcja nie do zajechania. ;) Także będzie dobrze służył, tylko dbaj. :)

Graty nowego moto!
Pozdro!

Keeway Matrix 08' -> GS500F 04' -> GSF Bandit 600 S 04' ->Honda CBR F4i 01'
:
E tam _5 dramatyzuje. Bardzo ładne moto, przynajmniej na tym zdjęciu w nocy :troll2:

Doberman
[Usunięty]
:
Ładne bo w nocy? :P mi się jajko tak średnio podoba ale jako turystyk jest wręcz fantastyczny, długi, wygody, silnik fajny :)

:
Niezły przeskok z GS na takiego potwora. Jeśli chodzi o płacz poprzedniego właściciela to chyba wszyscy płaczą jak sprzedają :rotfl: ;) Pozdrawiam i gratuluję sprzętu

:
romanek151 napisał/a:
Niezły przeskok z GS na takiego potwora


Ja przeskoczyłem z GS500 na YZF750R (125ps) :P Da się koledzy da się, w końcu po co inwestować w półśrodki i jakieś 600tki :P

Witam kolegę w królewskiej klasie 750tek :P ładne moto :)

Suzuki GS500E '91 => Yamaha YZF 750R '93
:
romanek151 napisał/a:
Niezły przeskok z GS na takiego potwora.

Hm, okolice stu koni po GS'ie robią wrażenie przez pierwszy dzień, a potem już nie jedzie :)

Strasznie brzydki ten motocykl :P ale do turystyki będzie spoko.

Suzuki GS 500 05' -> Yamaha FZS 600 Fazer 02'

Motocykl to nie niedźwiedź. Nie potrzebuje zimowania.
:
A mi sie podoba :ok: - sprawia wrażenie takiego masywnego i przypakowanego motocykla :) chociaż może faktycznie obłe kształty wyszły teraz z mody na rzecz ostrych linii :zdziwko:
To turystyki super lokomotywa <ok>

:
tmi napisał/a:

Hm, okolice stu koni po GS'ie robią wrażenie przez pierwszy dzień, a potem już nie jedzie :)


na prostej i na Torze Poznań potwierdzam! na kartodromie lub na ciasnych winklach mocy jest za dużo

_ANIOŁ_, jeszcze raz gratki :D

:
mnie sie podoba , ładne jajko :) GZ

Pocket Bike '07;)--> Suzuki Rg80 '94 --> Suzuki Gs500 '93(Oli) + Suzuki DL650 V-Strom AK8
:
Tak to jest z tymi jajkami, jednym się podoba, drugim nie :)

Osobiście lepsze wrażenie odczułem oglądając moto na żywo, po które de facto przejechałem już 200 km. Duży rozstaw osi strasznie wydłuża sylwetkę co jeszcze bardziej mi się podoba :) Prawdę mówiąc jak większość celowałem w Fazera, no ale mieć kolejnego na forum to prawie jak kupić golfa III TDI :wstyd: w dodatku musiałbym kombinować, żeby mieć pełne owiewki... no i to nie Suzuki :rotfl: Dobra koniec wymyślania powodów :wstyd:


Dziś znowu nie wytrzymałem i zrobiłem 20 km. Tłumik, którego dźwięk na początku powodował obawy teraz bardzo dobrze sprawdza się jako antydepresant :rotfl:

Z obserwacji: jajco prowadzi się lekko i przyjemnie, pozycja super, pełne owiewki+grzane manetki bardzo uprzyjemniają jazdę... i te przejazdy na jedynce przez rodzinną wieś. Będą pamiętać moje odwiedziny :hyhy:

Kilka fotek z grudniowego wypadu:









I ta radość w oczach :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Ostatnio zmieniony przez _ANIOŁ_ Sro 15 Sty, 2014, w całości zmieniany 1 raz
:
Fajny sprzęcik. Jajko bardzo mi się podoba i też szukam takiego modelu.

Stuki, Puki to SUZUKI ;-)
:
moje marzenie :) gratki

jawa 50
gs 500 E
FZS 600
Patrycja500
[Usunięty]
:
a mi się bardzo podoba :) Wydłużona sylwetka dodaje mu agresywności ; p czarny lakier + niebieski paski na kola idealnie się komponują :)

:
W porównaniu do współczesnych motocykli to jest i tak szczyt finezji a i od Imbryka też ładniejszy.
Ostatnio coraz bardziej mi się jajo podoba a co do kwestii technicznych to chyba największe atuty tego motocykla. Dla mnie 750 to już za duży kombajn ale poza tym świetny sprzęt.
Tak z ciekawości będziesz to sam serwisował ?

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.