Suza po raz drugi czyli duze jajko GSX750F
Odpowiedz do tematu

:
matwierch napisał/a:
no no fotki zacne. Ale spalanie to malutkie masz w porównaniu do mojego :D
Bd. w tym roku na zlocie w Lipnie ?


Dlatego wybrałem większą pojemność, żeby dziada nie kręcić wysoko. I to turystyk jest :P

Langus92 latam i sprawują się dobrze :cool:

Kobra 3G Avanti-->GB STREET 50/72/110-->Suzuki GS500E Five Stars-->Suzuki GSX 750F
matwierch
[Usunięty]
:
Zmiana planów ;) 1maja jest rozpoczęcie w lipnie. Można liczyć na twoją obecność ;) ?

:
Możliwe, że będę :)

Dziś Suza dostała nowe świeczki, filtr powietrza i szybę turystyczną. Wreszcie przestałem łapać owady na kask! :D :D :D

Kobra 3G Avanti-->GB STREET 50/72/110-->Suzuki GS500E Five Stars-->Suzuki GSX 750F
:
ładniej z tą szybą ;)

:
Wczoraj zdarzyła się niefajna sytuacja, pękła mi spinka łańcucha...

Kobra 3G Avanti-->GB STREET 50/72/110-->Suzuki GS500E Five Stars-->Suzuki GSX 750F
:
uuuuu, jakieś obrażenia? straty ?

Spinki to sie nie uzywa czasem w mniejszych pojemnościowo moto ?
Mechanicy mówią, że spinka to maksymalnie w GS'ie, a w większych trzeba zakuć.

:
Spinkę zauważyłem jakieś 3 dni wcześniej w czasie czyszczenia i smarowania, na szczęście nie nawinęło się na przednią tylko spadł.

Dzwonił mechanik, za pęknięcie łańcucha odpowiedzialna była luźna zębatka (wyruchany wałek i gwint). Generalnie będzie to zrobione, ale przy następnej wymianie napędu będę musiał pruć silnik, żeby wymienić wałek, choć koszta podobno nie zachęcają...
_________________

Kobra 3G Avanti-->GB STREET 50/72/110-->Suzuki GS500E Five Stars-->Suzuki GSX 750F
:
hmmm, może to głupie pytanie, ale jak wygląda taka spinka ? Możesz jakieś foto podrzucić.....spinka to chodzi o to, że można go założyć bez demontażu wahacza , a jak zakuty to trzeba cały założyć ?

:
tak wygląda spinka


i sposób montażu

:
Dzięki yaszczi :)

:
Dla pewności to chyba i w GSie bym wolał zakuć. Aczkolwiek u mnie aktualnie jest na spince i tak pewnie zostanie aż do wymiany napędu (poprzedni właściciel wymieniał napęd i ten starczy pewnie jeszcze przynajmniej na dwa sezony) :)

:
Ja też myślałem na następny sezon żeby się na jajko przesiąść tylko na 600 :) Powiedz ile masz wzrostu i po jakiej trasie czuć zmęczenie ?

:
a dobrze mialeś spinkę założona???

wykonuje przeróbki motocykli.
Możliwość wykonania konstrukcji metalowych!
spawanie,
toczenie,
itd

virtutii spawarotti Kuraś :troll2:
:
Kuraś, od kupna zrobiłem ponad 3000 km, spinka mi poszła jak ruszałem ze skrzyżowania.

Poldek 171 jeszcze nie odbyłem męczącej trasy (póki co max 250 km naraz).

Kobra 3G Avanti-->GB STREET 50/72/110-->Suzuki GS500E Five Stars-->Suzuki GSX 750F
:
ale czy mialeś w dobrą stronę założona???? to że przejechałeś 3tyś nic nie znaczy jak jest odwrotnie założona to może pyknać po km albo po 10tyś nie ma reguły.

wykonuje przeróbki motocykli.
Możliwość wykonania konstrukcji metalowych!
spawanie,
toczenie,
itd

virtutii spawarotti Kuraś :troll2:
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.