Lekkie stuki w silniku; ktos z Poznania?
Odpowiedz do tematu

sebasq
[Usunięty]
: Lekkie stuki w silniku; ktos z Poznania?
Czesc wszystkim, od razu powiem, ze czytalem juz troche tematow tutaj na forum, ale dochodze do wniosku, ze sam do tego nie dojde.

Slysze lekkie stukanie w silniku, bardzo rownomierne, najwyrazniej zalezne od obrotow. Nie mam zielonego pojecia co to, nie jestem w stanie znalezc dokladnego miejsca stukania. Stuaknie jest bardzo lekkie i nie brzmi jakby bylo zabojcze dla GSa, ale jednak wole dmuchac na zimne i poradzic sie zanim okaze sie ze cos sie przez to rozpadlo...

I tutaj powstaje moje pytanie, jest tutaj z Poznania ktos kto bylby w stanie umowic sie ze mna zeby go obejrzec? Oczywiscie oferuje wedlug uznania wynagrodzenie w piwie, czekoladzie, spiewie czy jak kto woli :P

PS. Przy okazji moze wyswietlacz biegow mozna byloby zalozyc :)

Z gory dzieki;
sebasq

:
Pisz do kolegi sezrg, jeśli chodzi o poznaniaków "forumowych" to on jest chyba najbardziej ogarnięty w sprawie mechaniki. :)

Pozdro!

Keeway Matrix 08' -> GS500F 04' -> GSF Bandit 600 S 04' ->Honda CBR F4i 01'
sebasq
[Usunięty]
:
Dzieki za polecenie :)

:
ewentualnie/i nagraj filmik i wrzuć tutaj, coś się może wywnioskuje :)

Nie jeźdź szybciej niż myślisz
sebasq
[Usunięty]
:
To jest za slabe, zeby bylo to dobrze slychac na nagraniu... Probowalem, zlewa sie z praca silnika. Kwestia telefonu i jakosci nagrywania. :)

Zawsze sprawdzam ile GS mi przejedzie na pelnym baku, dzisiaj juz drugi raz przejechal mi okolo 40km mniej, zawsze paliwko konczylo sie jak w zegarku na 290 km. Moze to kwestia spalania, nieodpowiedniej mieszanki? (Nie znam sie za dobrze na mechanice wiec wybaczcie jesli bede mial glupie pomysly. Musze nadrobic :P )

:
Ktoś kto się zna na pewno to oceni. Wiesz GS500 ma to do siebie, że jak nic nie puka to należy się martwić ;)

sebasq
[Usunięty]
:
Już to słyszałem :P Ale jednak już się umówiłem, więc mam nadzieję, że czegoś się dowiem :)

:
sebasq napisał/a:
To jest za slabe, zeby bylo to dobrze slychac na nagraniu... Probowalem, zlewa sie z praca silnika. Kwestia telefonu i jakosci nagrywania. :)

Zawsze sprawdzam ile GS mi przejedzie na pelnym baku, dzisiaj juz drugi raz przejechal mi okolo 40km mniej, zawsze paliwko konczylo sie jak w zegarku na 290 km. Moze to kwestia spalania, nieodpowiedniej mieszanki? (Nie znam sie za dobrze na mechanice wiec wybaczcie jesli bede mial glupie pomysly. Musze nadrobic :P )


Kwestia spalania wiekszej ilosci paliwa o 40 km chyba juz rozwiazana :hyhy:

keeway ry8->suzuki gs 500->suzuki rf 600->niebawem HAYA
Szejku
[Usunięty]
:
sezrg napisał/a:
sebasq napisał/a:
To jest za slabe, zeby bylo to dobrze slychac na nagraniu... Probowalem, zlewa sie z praca silnika. Kwestia telefonu i jakosci nagrywania. :)

Zawsze sprawdzam ile GS mi przejedzie na pelnym baku, dzisiaj juz drugi raz przejechal mi okolo 40km mniej, zawsze paliwko konczylo sie jak w zegarku na 290 km. Moze to kwestia spalania, nieodpowiedniej mieszanki? (Nie znam sie za dobrze na mechanice wiec wybaczcie jesli bede mial glupie pomysly. Musze nadrobic :P )


Kwestia spalania wiekszej ilosci paliwa o 40 km chyba juz rozwiazana :hyhy:


Możesz rozwinąć ;) ?

:
wyciek z wezyka przy kraniku
zlikwidowałem wyciek bo bałem sie ze kolega po drodze moze sie zapalić i mi na reszte napraw nie przyjedzie :P

kwestia stuków być może tez rozwiazana gdyż kolega po fachu CERBOL po wymianie koła magnesowego nie zalał właścicielowi oleju który wyleciał i kolega nasz jeździł w cudzyslowiu bez oleju
Miarka sucha. czekam na wiadomość od niego czy hałasy ustały po dolaniu brakującego oleju

keeway ry8->suzuki gs 500->suzuki rf 600->niebawem HAYA
:
sezrg napisał/a:

kwestia stuków być może tez rozwiazana gdyż kolega po fachu CERBOL po wymianie koła magnesowego nie zalał właścicielowi oleju który wyleciał i kolega nasz jeździł w cudzyslowiu bez oleju


Ten dyskretny pocisk :rotfl:

:
Oj no nie pocisk odrazu. Nie robi bledow ten co nic nie robi.zdaza sie najlepszym.

keeway ry8->suzuki gs 500->suzuki rf 600->niebawem HAYA
Szejku
[Usunięty]
:
Spokojnie jak na wojnie ... Ja mam oleju na full a po rozgrzaniu pieca i tak stuka :D . Natomiast co do wężyków to jak dla mnie w gs'ie jest za mało miejsca dla nich i niestety wszelakiego rodzaju przetarcia lub sparcenie połączone z pracującym wężykiem dość często powoduje właśnie wyciek.

sebasq
[Usunięty]
:
No zalalem olej, teraz brzmi troche inaczej, ale dalej ten dzwiek sie pojawia. Chociaz bylem sie tylko dwa razy przejechac, za zimno jest, zreszta nie chce sie zabic po drodze nigdzie jak taka gololedz lezy. :P W kazdym razie jeszcze musze posluchac, moze razem z sezrg damy rade ustalic co to jest.

Kurcze, pelny bak stoi i nie ma jak jezdzic ;/

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.