FORUMOWY KALENDARZ NA ROK 2014 / ZAPISY
Odpowiedz do tematu

:
yaszczi możesz mnie odhaczyć bo już mam kalendarz :)

Pierwszy !! :P

Suzi GS500 = Sózuki DR 350 '91 = Yamaha FZS 600 Fazer '03
:
super :) właśnie przelałem Tobie z powrotem 11zł za przesyłkę ;)

:
ja właśnie wróciłem z pracy i na biurku czekał na mnie kalendarz. ale za rok to chyba trzeba pakować w drewniane skrzynie bo ci debile z poczty zgięli kopertę w pół.

Powyższy post przedstawia pogląd użytkownika w danej chwili i nie może byś wykorzystany przeciwko niemu w innym terminie oraz w innej sprawie.
kunuś
[Usunięty]
:
Trzeci!! :rotfl:

U mnie wszystko ok :)
Kalendarz cały i zdrowy - no może za dużo zdjęć motocykli Yaszcziego :P :P:P

Buhaha :)

Toman29
[Usunięty]
:
Nareszcie doszło :] !

:
ziomek4000 napisał/a:
debile z poczty zgięli kopertę w pół

:facepalm:
jak będę wysyłać na dniach czarne to napiszę na każdej kopercie wielkimi literami nie zginać albo coś... jak widać kartonowe koperty nie pomogły w 100%... :/

:
Mam :padam:
Przy okazji na poczcie obejrzałam całkiem niezły happening z cyklu "Polska na co dzień" :rotfl:

:
Też już mam u mnie listonosz dostarczył w całości tylko że kalendarz ojciec sobie w pokoju powiesił :facepalm: musiałam się kłócić żeby oddał...

Ten akrapovic lepiej brzmi jak go nie ma...
:
mam i ja :) trochę inny papier niż w ubiegłym roku, bardziej matowy i nie chce błyszczeć :P

:
Mam i ja. :)

SÓZÓCKI GS500 ---> KAWAŁSRAKI ER6F ---> SÓZÓCKI FX650 FREEWIND ---> MOTÓRYNKA YBR250


:
Czarne kalendarze dotarły z drukarni. Dzisiaj wszystko pakuje i jutro rano wysyłam.

:
Znając moją lokalną pocztę zdziwię się miło jeśli dojdzie to do mnie w piątek, obstawiam poniedziałek i to jeszcze pogniecione wciśnięte w skrzynkę

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
:
Studi mamy pewnie tego samego listonosza ja dostałam juz wcześniej i nie pogniótł o dziwo.

Ten akrapovic lepiej brzmi jak go nie ma...
:
Ja mam tez lekko zagięty. Już go wyprostowałem i wisi. W centralnym miejscu u mnie przed biurkiem. Jest ładny czysty i czytelny. Podoba mi sie ze nie zaśmieciony zbytnio.
Yaszczi masz medal za choreografie hehe

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
http://netbiker.pl/
:
DZIĘKUJĘ ZA CIERPLIWOŚĆ

Kalendarze dotrą do Was w piątek lub po weekendzie, wszystkie zostaną nadane jutro po 8 rano.


Tym razem na każdej kopercie umieściłem informację dla pana listonosza...


Lista:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.