Ile gleb zaliczyliscie w swojej karierze?
Odpowiedz do tematu

:
yaszczi napisał/a:
że z moto wszystko w porządku!
sam spawałem gmole wiec nie ma ma mowy o jakiejś rysce :troll2:

wykonuje przeróbki motocykli.
Możliwość wykonania konstrukcji metalowych!
spawanie,
toczenie,
itd

virtutii spawarotti Kuraś :troll2:
:
strasznie się zmartwiłem o wiadro... gleba wygląda na poważną...

:
Czyli cały ujebany od błota byłeś? :D

:
ha! jak Brus Li wyskoczyłem w ostatnim ułamku z pod moto! :D się k... smiejcie.. postawiłęm go do pionu sprawnie, ale przednie koło było w jakiejś jebanej koleinie.. tylne też.. wpierw probowałem go wytargać w pełnym ubiorze.. po 5min musiałem zdjać kask, kominiare, rekawiczki bo juz mi powietrza brakowało i jakieś 10min walczylem żeby go wytargać.. masakra.. wyjebać to się było latwo a wyjechać z tego już gorzej.. jednak prawie slik na tyle do tego bloto, liście itd to nic dobrego pamietajcie.. :D

wykonuje przeróbki motocykli.
Możliwość wykonania konstrukcji metalowych!
spawanie,
toczenie,
itd

virtutii spawarotti Kuraś :troll2:
:
najważniejsze że moto całe

:
na odreagowanie przegoniłem sarny z pola :hyhy: :hyhy:

wykonuje przeróbki motocykli.
Możliwość wykonania konstrukcji metalowych!
spawanie,
toczenie,
itd

virtutii spawarotti Kuraś :troll2:
:
Dopiero po tej glebie brałbym to moto jak Reksio szynkę!!!!!!

Keeway Matrix 08' -> GS500F 04' -> GSF Bandit 600 S 04' ->Honda CBR F4i 01'
:
:facepalm:




















ps 9k i jest twoje xD

wykonuje przeróbki motocykli.
Możliwość wykonania konstrukcji metalowych!
spawanie,
toczenie,
itd

virtutii spawarotti Kuraś :troll2:
:
Kuraś napisał/a:
ps 9k i jest twoje xD

:facepalm:

WSZYSTKIE DROGI PROWADZĄ DO OSTROWA!!!
:
Zechowany napisał/a:
Kuraś napisał/a:
ps 9k i jest twoje xD

:facepalm:


:facepalm: x 100

Keeway Matrix 08' -> GS500F 04' -> GSF Bandit 600 S 04' ->Honda CBR F4i 01'
:
teraz juz sie nie sprzeda.. wkoncu jest powypadkowy... :facepalm:

wykonuje przeróbki motocykli.
Możliwość wykonania konstrukcji metalowych!
spawanie,
toczenie,
itd

virtutii spawarotti Kuraś :troll2:
:
najważniejsze że moto całe

:
dam dwie zgrzewki browara i biere ! :rotfl: :rotfl:

Korba mi się przyda xD

Keeway Matrix 08' -> GS500F 04' -> GSF Bandit 600 S 04' ->Honda CBR F4i 01'
:
skończmy z :offtopic:

też miałem kilka gleb, albo gleb samego motocykla kiedy z niego zsiadałem itp :P
jedną miałem epicką na skuterze to też wymienię

1. skuter 50cc, jadę z kumplem pełną parą :wstyd: i na skrzyżowaniu mielismy pierszeństwo, samochód z prawej wbił się z impetem w nasz prawy tył (lecieliśmy kilkadziesiąt metrów, podejrzewam, że jak na filmikach z wypadkami z Chin:D ) na całe szczęście tylko lekkie stłuczenia

2. Próba zakupu GS'a. Oglądam i dotykam pierwszego GS'a w życiu. Próbuję samodzielnie postawić na centralce w garażu. GS ucieka na prawo. Ja się kładę na nim. Stojący obok właściciel szybko podnosi moto, sprawdza czy nie ma uszkodzeń... na szczęście nie było. Sprzedający każe wypie*dalać. Szkoda, bo GS na prawdę był fajny... Kupiłem innego.

3. Mój GS500, pierwsze kilometry, marzec, słońce, w cieniu mokro, trzymałem się za blisko poprzedzającego samochodu, który nagle zahamował i odbił w lewo, ja oczywiście panika i zblokowałem przód, plask o ziemię przy prędkości 20-30km/h, taki plask, że dłoń mnie piekła tydzień, GS jak to GS w ogóle nie ucierpiał :P

4. Wczesne rano, stacja, tankowanie. Nalałem pełen bak siedząc na moto. Poszedłem zapłacić. Nie rozłożyłem bocznej kosy. GS jebs. Nie zdołałem go złapać.

5. Fazer, dziwne manewry przy zimowym serwisie w garażu. Leżał 2 razy. Noga bolała do wiosny.

6. Sezon w pełni. Zabawy z przycieraniem podnóżków. Ograniczniki oraz same podnóżki zjechane do gum... zahaczyłem boczna kosą i gleba. Gmole dopiero zamówione. Założyłem je 2 dni później. :facepalm:

7. Środek skrzyżowania w Poznaniu. Obok SV, a na niej kierowniczka. Jakoś się zapatrzyłem i po ruszeniu wysprzęgliłem po amatorsku i zgasł. Gleba na lewo. Miny kierowców wokoło bezcenne. Fejspalm życia.

Podsumowując... "Jak się nie wyje*iesz to się nie nauczysz". Ja się wyje*ałem kilka razy, a i tak nie umiem. Dużo gleb przede mną... joŁ!

Ostatnio zmieniony przez yaszczi Pon 11 Lis, 2013, w całości zmieniany 1 raz
:
Yaszczi propsy za podejście! I tak ma być, jak się wyjebiesz to otrzepać się i jeździć dalej. :)

Keeway Matrix 08' -> GS500F 04' -> GSF Bandit 600 S 04' ->Honda CBR F4i 01'
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.