Zakup Suzuki GS 500E za rok
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Funky
[Usunięty]
: Zakup Suzuki GS 500E za rok
Witam serdecznie Wszystkich miłośników tej pięknej maszyny jakim jest Suzuki GS 500E. Mam 17 lat i 3 miesiące przed 18-stka planuje zrobić A2 i kupić właśnie GS. Moglibyście mi jakoś przybliżyć coś o nim? ile mniej więcej spali na 100? Jaki jest jego v-max? Jakie są wady i zalety tego motocykla? Ile będę musiał dać za takiego właśnie dość fajnego?

A i jeszcze jedno pytanie - Ile teraz zrobienie A2 kosztuje? Na Śląsku? Orientuje się ktoś? :luka:

Pozdrawiam serdecznie! :)

Kondii
[Usunięty]
:
Siemasz, to będzie tak:

Primo. Musisz się przywitać tutaj

Secundo. Dosłownie wszystko masz na forum odnośnie tego motocykla i takie tematy najczęściej są usuwane jako spam :P Możemy Ci pomóc z wyborem konkretnego moto, możesz poszukać, dać je na forum i ktoś go oceni czy da radę nim latać może nawet pojedzie obejrzeć z Tobą

Tertio. V-max ok. 180, nie polecam, optymalna prędkość max 140 i to już nie fajnie się lata przy wersji E, pali około 4-5,5l, za swojego dałem 4,7k, tyle że dokumenty all do tłumaczenia więc około 5,2k z zarejstrowaniem, wersja przedliftowa E.

Quarto. Zawsze hamuj wcześniej, nie oszukując się rewelacyjnych hamulców nie ma, musisz uważać na przerdzewiałe baki od środka bo zapychają gaźniki i przestaje palić.

Bardziej obeznani - poprawiać tam gdzie zrobiłem błąd, sam jestem zielonym jeszcze, ledwie jeden sezon przelatany :d

Funky
[Usunięty]
:
Wielkie dzięki Kondii :) Poczekam jeszcze na inne wypowiedzi, ale bardzo Ci dziękuje. A orientujesz się może ile A2 kosztuje teraz?
p.s śliczny GS ! :oczami:

Kondii
[Usunięty]
:
Nie mam zielonego pojęcia ile może to kosztować, jako że miałem A1 robiąc A2 to automatycznie płaciłem mniej, bo jedynie za te 10h jazd i to nawet nie :d

Funky
[Usunięty]
:
No to spoko. :hyhy: Ja właśnie A1 nie robiłem, od razu wskakuje na A2. Jeszcze raz dzięki kolego za odpowiedzi! ;)
p.s powitanie napisane! :hyhy:

:
mogę ci mojego odsprzedać :hyhy: :hyhy: :hyhy: nie jeżdzony na zloty :rotfl: :rotfl: :rotfl: nie kopany nie palony laczek i nie palone sprzęgło :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Ten akrapovic lepiej brzmi jak go nie ma...
Kondii
[Usunięty]
:
Zena, przesiadasz się na coś innego czy koniec historii z moto? :P

Funky
[Usunięty]
:
zena, ale ja to dopiero za rok.. :C :/

:
Ja mogę odpowiedzieć a propos kosztów prawka na A2, tyle że w województwie łódzkim. Kurs 1100 zł + 30zł za egzamin teoretyczny + 180 za praktykę. Pewnie jeszcze coś za wydanie dokumentu trzeba zapłacić, ale jeszcze nie wiem ile.

:
Jak już zostało napisane, na forum znajdziesz tak dużo informacji o GSie że całą zimę będziesz miał co robić.
Co do ceny prawka... Jaja sobie robisz? Zadzwoń do jakiegoś OSK i zapytaj :facepalm:
Zamykam.

Romet Kadet 110 Automatic '90/'91 -> Keeway Matrix '06 -> Suzuki GS 500 '93 -> Suzuki SV650N '03 -> Yamaha TTR 600 -> Jawa 353/04 '61 & Aprilia Pegaso 650 I.E.
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.