Prawo pracy, czyli jak to jest z praca?
Odpowiedz do tematu

:
sorry maruder ale większego murzyna to ja w swoim życiu jeszcze nie spotkałem.

Powyższy post przedstawia pogląd użytkownika w danej chwili i nie może byś wykorzystany przeciwko niemu w innym terminie oraz w innej sprawie.
:
Dziś znów miałem tel z piekarni odległej od mnie o 35km, oto co kierownik mi zaproponował :
- Mercedes sprinter zadbany.
- 1500zł
- Tel służbowy w Playu.
- pracę max po 10 godzin.
- Umowa o pracę i urlopy płatne.
- Niedzielę wolne.


Sam nie wiem, mimo że mnie dymał a czasem troszkę w podskokach ja go posuwałem to jakoś nie chcę go zdradzać. Firma w kryzysie jest a ja tak nie powinienem zostawiać go :(

Prędkość - Bogiem,
Turbo - Nałogiem,
Nitro -Zabawą,
Prowadzenie - podstawą...
:
ziomek4000 napisał/a:
sorry maruder ale większego murzyna to ja w swoim życiu jeszcze nie spotkałem.


+1 :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Keeway Matrix 08' -> GS500F 04' -> GSF Bandit 600 S 04' ->Honda CBR F4i 01'
:
maruder07 napisał/a:
Firma w kryzysie jest a ja tak nie powinienem zostawiać go :(
Już ci pisałem - pakuj bułki na omegę i pracuj dla niego na urlopie bezpłatnym. Zaoszczędzi na paliwie i pensji to szybciej z kryzysem się upora...

:
Prędzej to ja zapakuję 500 pączków i 200 słodkich na następny Skoj. :P O ciastkach i chlebie nie wspomnę do kiełby :D Tylko czy będą chętni by opędzlować to by pomóc memu szefu z kryzysu się wydostać :)

Prędkość - Bogiem,
Turbo - Nałogiem,
Nitro -Zabawą,
Prowadzenie - podstawą...
:
maruder07, albo Ty nie rozumiesz za bardzo co tu wszyscy piszą, czy lecisz z nami w hu.a? i do końca nie piszesz nam wszystkiego. Zachowujesz się jak szczeniak którego rzuciła panienka i puszcza się z każdym, a on chce aby wróciła do niego. Jednak jesteś z innej planety jak napisał chyba Machu, to już wracaj na K-Pax'a. Pewnie nie wrócisz na K-Pax, bo były szef pewnie bez Ciebie popełnił by seppuku lub harakiri i bez maruder07, firma padnie. Ty patrz z czego chleb jesz, raczej z czego będziesz jadł.
Jeszcze jedno ale, może szef to długonoga blondynka, to by wszystko tłumaczyło. :hyhy:

:
Czytam,czytam i oczom nie wierze co tu kolegamaruder07, wypisuje.
Napiszę wprost człowieku ogarnij się albo idź do specjalisty(psycholog/psychiatra)który wyprowadzi Cię z tej Twojej bajki.Amen :rotfl:

:
pawell12344, niestety nie znaleźli lekarstwa na tą przypadłość i lekarze juz dawno rozłożyli rece :rotfl:

wykonuje przeróbki motocykli.
Możliwość wykonania konstrukcji metalowych!
spawanie,
toczenie,
itd

virtutii spawarotti Kuraś :troll2:
:
Maruder po prostu roz...urwiłeś służbowe auto kradłeś firmowe pieczywo po czym je sprzedawałeś czy też rozdawałeś jako gratisy mało tego sprzedawałeś towar po zawyżonych cenach (innych niż firma ci kazała), podkładasz świnie nowym Bogu ducha winnym kierowcom i ty się jeszcze dziwisz że przynosisz straty firmie.
Ja na miejscu Bossa to bym wypieprzył cie na kopach.


Inną sprawą jest to że masz Wielkie serce i Twardą dupę skoro tyle czasu dymał cie na nadgodziny czy naprawy szrotowoza a o urlopach już nie wspomnę.

A co do specjalistów typu psycholog/ psychiatra to daj im spokój i nie psuj im nerwów tym bardziej że to pewnie kosztuje a ty już oiro nie masz, już za późno na leczenie.

Sorry Maruder za takie OT ale tego nawet nie da się czytać i proponuje Adminom zakończyć tą Żenadę

Ogromna ilość moto z PRLu ROMET WSK SHL/ Kawasaki KZ440/ Suzuki GS500/ Yamaha Maxim 550/ Honda Pantheon 125 2t/ Kawasaki KLR600/ BMW K1100LT i kilkanaście innych
:
Nio i stało się już nie pracuje w piekarni. Ale nawet się cieszę z tego, gdyż dostałem propozycje innej pracy. Teraz powoli się pakuję zbieram to co potrzebne i po załatwieniu papierków i formalności w urzędzie pracy w poniedziałek jadę do Warszawy. Mam pracowników budowlanych i kierownictwo wozić z domu na budowę i z budowy do domu. :P Gdzieś na Mokotowie jakaś budowa potrzebuje zbrojarzy, cieśli i betoniarzy w razie gdybym nie miał co robić to też będę pręty targał i druty ciągał. :) Wraz ze mną rusza tam ekipa 8 osób. Jak będzie to zobaczymy ile zarobie wszystko w tym tygodniu się wyjaśni. :) Maruder wynosi się do stolicy, no ciekawe co z tego wyjdzie :)

Prędkość - Bogiem,
Turbo - Nałogiem,
Nitro -Zabawą,
Prowadzenie - podstawą...
:
maruder07 napisał/a:
Maruder wynosi się do stolicy
:szok:

SÓZÓCKI --> JAMACHA
:
bombki napisał/a:
maruder07 napisał/a:
Maruder wynosi się do stolicy
:szok:


Maruder do stolicy, stolica na prowincje... :rotfl:

Keeway Matrix 08' -> GS500F 04' -> GSF Bandit 600 S 04' ->Honda CBR F4i 01'
:
Panowie, sorki za :offtopic: ale dawno się tak nie popłakałem ze śmiechu na żadnym forum, jak tutaj czytając te 4 strony komedii :rotfl: :rotfl:

Jesteście boscy z waszym komentarzem i postami, chylę czoła :padam:

Dziękuję za poprawę humoru do końca weekendu :super: :D
Gdybym poznał któregoś z Was osobiście, obowiązkowo leci nie piwko a od razu czteropak :rotfl:

Od teraz będę nałogowo odwiedzać to forum i czytał wszystkie posty ;)

Pozdrawiam :)

- Honda VFR 800FI
:
maruder07 napisał/a:
w razie gdybym nie miał co robić to też będę pręty targał i druty ciągał. :)


Mówią, że żadna praca nie hańbi :hyhy:

Romet Kadet 110 Automatic '90/'91 -> Keeway Matrix '06 -> Suzuki GS 500 '93 -> Suzuki SV650N '03 -> Yamaha TTR 600 -> Jawa 353/04 '61 & Aprilia Pegaso 650 I.E.
:
O nie! Nie dość że Warszawa to jeszcze dzielnica Mokotów... Mam nadzieję że to nie będzie osiedle na literę "W" ... :P

SÓZÓCKI GS500 ---> KAWAŁSRAKI ER6F ---> SÓZÓCKI FX650 FREEWIND ---> MOTÓRYNKA YBR250


Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.